به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش رکنا ، فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از دستگیری فردی به اتهام تهدید دختران به انتشار تصاویر خصوصی آنان خبر داد و گفت: این مرد جوان با وعده ازدواج و دریافت تصاویر خصوصی، چند نفر را تهدید کرده و مبالغی نیز دریافت کرده بود.

سرهنگ" اسفندیار نظری " افزود: با شکایت خانمی جوان مبنی بر اخاذی از او در فضای مجازی توسط فردی ناشناس و تهدید به انتشار تصاویر و هتک حیثیت در شبکه‌های اجتماعی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

متهم وعده های دروغین ازدواج می داد

 

وی اظهار داشت: در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد فردی ناشناس از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با شاکی پرونده آشنا شده و این فرد شیاد با چرب زبانی و وعده های دروغی چون ازدواج، استخدام و اخذ مدارک هویتی، وی را فریب داده و به تعدادی از تصاویر خصوصی‌اش نیز دست یافته است.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: پس از مدتی این مرد جوان، مزاحمت‌هایش را برای شاکی پرونده آغاز می‌کند و با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی شروع به اخاذی کرده و از او می‌خواهد برای منتشر نشدن تصاویر، مبالغی به حسابش واریز کند.

سرهنگ نظری افزود: با توجه به حساسیت موضوع، کارشناسان پلیس آگاهی پرونده را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده و با انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، این فرد را در استان همدان دستگیر کردند.

متهم از 8 زن در استان‌های دیگر اخاذی کرده بود

 

وی اظهار داشت: متهم سابقه دار که مبلغ ۸۷۰ میلیون ریال و مقادیری طلاجات از هشت زن در استان‌های دیگر اخاذی کرده بود پس از مواجهه با ادله ، لب به اعتراف گشود و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .