به گزارش پایگاه خبری نشان :

زبان هلندی در کشورهای هلند،بلژیک و سورینام صحبت می شود،مردمان کشور هلند علاقمند به یادگیری زبانهای خارجی هستند به گونه ای که آنها به زبان های انگلیسی،آلمانی،فرانسوی و اسپانیایی،نیز صحبت می کنند. از لحاظ نوشتاری ،ساختار زبان هلندی یکسان است و ساختار گفتاری زبان هلندی متفاوت است. زبان هلندی برای مراسمات رسمی و عمومی و آموزش در مدارس و دانشگاهها صحبت و تدریس می شود.نام کشور هلند از استانهای هلند شمالی و هلند جنوبی گرفته شده،پایتخت این کشور شهر زیبای آمستردام است و دولت و سازمان های دولتی این کشور در شهر لاهه هلند هستند.راه های متفاوتی برای یادگیری زبان هلندی وجود دارد اما ترجیح اکثریت افراد این است که  به سرعت و در زمانی کوتاه به تسلط زبان هلندی برسند.

 

راههای یادگیری زبان هلندی

تعدادی زیادی مرکز زبان در شهر تهران تاسیس شده است که تعداد محدودی از آنها به آموزش زبان های خاص می پردازند و زبان هلندی یکی از زبان های خاص است.روش های یادگیری متفاوتی وجود دارد که عبارتند از:آموزش زبان بصورت خصوصی ، بصورت گروهی (برگزاری کلاسها در آموزشگاه زبان)،کلاس های آنلاین،استفاده از پکیج های آموزشی و جعبه لایتنر، استفاده از تصویر پردازی و یادگیری به شیوه خودخوان است،برای اینکه متوجه شوید با کدامیک از روش ها،یادگیری زبان برایتان ساده تر می شود ممکن است مدتی را به امتحان کردن روش های یادگیری بپردازید تا سرانجام روش یادگیری دلخواه تان را بیابید،البته همه آموزشگاه های زبان تعدادی از این روشهای یادگیری را انتخاب می کنند و به عنوان روش تدریس در آموزشگاه ها قرار می دهند. ریشه زبان آفریقایی که درکشور آفریقا صحبت می شود هلندی است ،زبان هلندی ۲۰ لهجه مختلف دارد که اگر تعدادی از این لهجه ها با هم صحبت کنند ممکن است تفاوت این لهجه ها به حدی زیاد باشد در مکالمه هنگامی که صحبت میکنند متوجه بسیاری از کلمات نشوند.یادگیری زبان هلندی کمک فوق العاده ای به یادگیری زبان دانمارکی و نروژی می کند البته سرعت یادگیری زبان جدید به تلاش و پشتکار خود فرد بستگی دارد چون یادگیری زبان ،نیازمند تمرین و تکرار بسیار است . قواعد دستوری زبان هلندی بسیار آسان است چون این زبان 5 دستور گرامری بیشتر ندارد و در زبان هلندی حرف تعریف وجود ندارد.

یادگیری زبان هلندی در مرکز زبان گات

امروزه تعداد مراکز زبان در ایران رو به رشد است و تصمیم گیری برای انتخاب موسسه زبان برترکار دشواری است. برای ثبت نام باید معیارها و ویژگی ها را در نظر گرفت تا با انتخاب اشتباه آموزشگاه با مشکلات در آینده مواجه نشویم. مرکز زبان گات  یکی از  تنها مرکز زبان معتبر برای آموزش زبان های نادر در ایران است که در طول  11 سال با بکار گیری منابع و متد های آموزشی مدرن توانسته بیش از 15 هزار زبان آموز موفق را  در دوره های مختلف و با سطح های متفاوت در خود بپرواند. زبان آموزان در آموزشگاه گات با شرکت در دوره های آموزشی،موفق به دریافت مدرک بین المللی در آزمون های بین المللی شده اند. شما نیز می توانید با ثبت نام در آموزشگاه زبان هلندی و شرکت درکلاس های زبان هلندی ،آن را یادبگیرید و به موفقیت برسید. 

 

 

 

 

هرآنچه در خصوص یادگیری زبان هلندی نیاز دارید بدانید

کشورهلند از  ۱۲ استان تشکیل شده است که هرکدام از شهرهای آن،ویژگی های مخصوص به خود را دارد.شهرهای آمستردام و لاهه ،مراکز تاریخی و موزه های بینظیری دارد که هر ساله توجه بسیاری از گردشگران را جلب می کند،روتردام با داشتن معماری مدرن قابل توجه عکاسان و معماران جهان است.رود های مهم اروپایی، راین و مس در اقتصاد کشور هلند نقش بسزایی دارد. بزرگترین بندر دریایی،روتردام است  و ، یکی‌ از بزرگترین فرودگاه های اروپا، فرودگاه اسخیپول شهر آمستردام است. لاهه ۸۰ سازمان بین‌المللی دارد که در زمینه های صلح، عدالت و امنیت مشغول به فعالیت هستند و شهر لاهه تبدیل به پایتخت قانونی‌ جهان شده است.قبل از ورود به هلند ،زبان آموز  مدرک زبان هلندی خود را با نمره حداقل 180 گرفته باشد اگر این دوره را نگذارنده باشد یا نمره کمتر از 180 گرفته باشد باید دوره های یادگیری زبان هلندی را به مدت یکسال بگذراند تا به تسلط کامل در زبان هلندی برسد. 

هدف افراد از سفر به کشور هلند متفاوت است افرادی که برای مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور هلند سفر می کنند باید برای نشان دادن میزان تسلط خود به زبان هلندی در آزمون Staatexamens NT2 (زبان هلندی به عنوان زبان دوم) شرکت کنند و نمره حد نصاب را کسب کنند. این آزمون توسط سازمان DUO – IB Groep وابسته به وزارت آموزش و تحقیقات هلند برگزار می گردد.شود. 90 یورو هزینه شرکت در این آزمون است.

نحوه برگزاری آزمون Staatexamens NT2  به صورت کامپیوتری درسطح های programma I و programma II صورت می گیرد و شرکت کنندگان باتوجه به هدف خود از سفر به کشور هلند در سطح مربوط و مشخص شده شرکت می کنند.

سطح اول  Staatexamens NT2 programma I :  برای افرادی که هدف آنان کار در شرکت های کشور هلند و یا تحصیل در دانشگاه های هلند است در این سطح شرکت می کنند و مدرک CEFR در سطح B1 دریافت می کنند. 

سطح دوم Staatexamens NT2 programma II :  این سطح آزمون مختص افرادی است می خواهند در دوره های تحقیقاتی و یا تحصیل در مقاطع عالی دانشگاه ها وارد شوند در این سطح شرکت می کنند و مدرک CEFR در سطح B2 دریافت می کنند.

آمادگی آزمون پیوست به همسر هلندی:

اگر شخصی در هلند ازدواج کند و باهم زندگی کنند باید در آزمون پیوست به همسر هلندی که از ابتدای نوامبر سال 2014 تغییر کرده شرکت کند و قبولی این آزمون در سطح A1 یکی از شرط های گرفتن ویزا است .مدت زمان آزمون 1 ساعت و 30 دقیقه است و بصورت انفرادی از طریق لپ تاپ بصورت تک نفره در سفارت هلند انجام می شود.

سه بخش آزمون  شامل موارد زیر است:

  : KNS شامل سوالات وعکسهایی است که با فرهنگ، تاریخ،موقعیت جغرافیایی کشور هلندآشنا می شوید.

 (Spreekvaardigheid ) شامل دو بخش است:

1-بخش اول داوطلب به سوالات پاسخ می دهد

2-در بخش دوم داوطلب جمله ای به همراه عکس می بیند که انتهای جمله جای خالی است که نسبت به معنای جمله،آن را می گوید.

 (Leesvaardigheid) GBL  هم شامل دو بخش است:

1- دواطلب یک کلمه را می شنود، چهارگزینه می بیند و از بین چهارگزینه، کلمه ای را که شنیده،انتخاب می کند.

2- قسمت درک مطلب ،داوطلب متن را می خواند و به سوالات تستی آن جواب می دهد. 

در مرکز زبان گات،شما را همراهی خواهیم کرد تا با بهترین روش های آموزشی آشنا شوید و در دوره های آن شرکت کنید و در آزمون دلخواه تان به موفقیت دست پیدا کنید. 

 

 

 

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .