به گزارش پایگاه خبری نشان :

گروه درب و پنجره اتوماتیک آوادور، بی شک یکی از بهترین سایت هایی بوده که نماینده محصولات درب های شیشه‌ای اتوماتیک است. مشاوران گروه ما همیشه در دسترس هستند و دوست دارند که درباره خدمات و محصولاتی که ارائه میدهیم و یا نحوه نصب این کار ها به شما پاسخگو باشند؛ جهت مشاهده بیشتر از می توانید از محصولات سایت ما دیدن کنند.

بیشترین مکان هایی که از درب های اتوماتیک شیشه‌ای استفاده می کنند؟

امروزه از درب های  اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان های عمومی  استفاده می کنند که اگر بخواهم مواردی از آنها را برای شما مثال بزنم باید به فروشگاه ها، سازمان ها، بیمارستان ها، برخی از بوتیک های بزرگ و مکان هایی که بیشتر مردم در آنجا رفت و آمد دارند.

اگر بخواهیم به شما بگوییم چرا در این جور مکان ها از این درب ها استفاده می کنند باید بگوییم که به دلیل آن که نیاز نیست شما دست گیره ای را بگیرید و در را باز کنید؛ این گونه می توان گفت که در بهداشت افراد بسیار تاثیر دارد و موجب می شود که بیماری های واگیر دار نظیر کرونا وریروس و سایر بیماری ها کمتر پخش شود و افراد را مریض کند.

و حالا که ویروس کرونا آمده است و جهان را در گیر کرده این نوع در ها می توانند گزینه بسیار خوبی باشد که شما و دیگر افراد می توانید که آن را خریداری کنید.

اگر که بخواهیم مزایای درب اتوماتیک شیشه ای را بگیریم باید به دو مورد اساسی اشاره کنیم که عبارت اند از:

 •  جلوگیری از هدر دادن انرژی
 •  رعایت نظافت محیط و پخش نشدن بیماری های واگیر دار

   

  قیمت درب های شیشه ای اتوماتیک

  مشخص شدن قیمت درب اتوماتیک شیشه ای به عواملی بستگی دارد که می تواند قیمت اصلی را تعیین کند که ما مواردی را در پایین برایتان مثال زدیم:

  •  تغییر در ابعاد در های شیشه‌ای اتوماتیک می تواند که استاندارد را بهم بریزد و بر روی قیمت آن تاثیر به سزایی بگذارد که بنابر چنین دلایل هایی می توانید که ابعاد کمتری انتخاب کنید تا هزینه برایتان کمتر بیوفتد.
  •  ایجاد طرح بر روی شیشه می تواند که برای شما نیاز باشد یا این که بخواهید که شیشه درتان  را از سادگی در بیاورید این گزینه می تواند زیبایی خاصی به درب های شیشه ای تان بدهد و قطعا اینگونه قمیت نیز بالاتر خواهد رفت.
  •  رنگهای متنوعی که در ساخت درب های شیشه‌ای اتوماتیک به کار می رود به  نوبه خود می تواند که بر روی قیمت درب اتوماتیک شیشه ای  تاثیر بگذارد.
  •  مدل های مختلف درب شیشه ای اتوماتیک به عوامل و برند های خاص خود شرکت تولید کننده نیز بستگی دارد.
  •  نوع فریم شیشه های درب اتوماتیک و همچنین پهنا و درازای آنها می تواند که بر قیمت این محصول تاثیر گذار باشد.
  •  ابعاد، میزان متراژ و داشتن ظاهری زیبا و طرح دار می تواند که از موارد هایی باشد که بر روی قیمت تاثیر خواهد گذاشت.

سخن آخر

همانطور که متوجه شده اید این نوع از درب ها در زندگی امروزه‌ی ما نقش و تاثیر زیادی دارند و تقریبا در هرجا که بروید می توانید این نوع درب ها را مشاهده کنید.

قیمت های این محصولات رو می توانید در سایت خودمان یعنی سایت آوادور مشاهده کنید و در صورت تمایل به خرید به ما زنگ بزنید و سفارش دهید؛ بهترین و حرفه ای ترین محصولات با کمترین قیمت، تنها در سایت ما

به‌طورکل شیشه اتوماتیک به‌گونه‌ای طراحی می شود که از طریق یک ریموت از راه های دور کنترل می شود،این درب ها یکی از بهترین مزیت هایی که دارند این بوده که استفاده از آنها بسیار راحت بوده و در واقع باید گفت که محصولی ساده و شیک اما کاربردی است که برای استفاده از آن به تخصص و مهارتی نیاز نبوده.

از شما نیز ممنونیم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید و سبب دلگرمی ما شده اید اگر شما نیز ترغیب شده اید که از سایت ما محصولی خریداری کنید می توانید که با زنگ زدن به همکاران ما از چگونگی خرید مطلع شوید.