به گزارش پایگاه خبری نشان :

بدون شک پاسخ این سؤال را باید در شرایط اقتصادی و وضعیت معیشتی مردم جستجو کرد که این روزها برای خرید هر کالایی سراغ گزینه خرید اقساطی می‌روند. در این میان خودرو که قیمتش مدام سر به فلک می‌گذارد و انگار قصد پایین آمدن هم ندارد، جای خود دارد. اما آیا واقعاً راهکاری برای خرید خودرو به‌صورت اقساطی وجود دارد؟ از میان شرکت‌های لیزینگی گوناگون و مدعیان مختلف فروش اقساطی خودرو کدام‌یک قابل ‌اطمینان هستند و چطور باید زمینه این اعتماد را افزایش داد؟ آیا محصولات کارخانه‌های ایرانی هم شامل این طرح‌ها می‌شود و می‌توان به فروش اقساطی ایران خودرو امید داشت؟ آیا می‌توان خودروهای لوکسی که در ایران تولید می‌شوند را هم قسطی خرید و مثلاً جایی هست که فروش اقساطی هایما را در دستور کار داشته باشد؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا پاسخ‌های روشن و مستدلی به این پرسش‌ها بدهیم.

آیا استفاده از طرح‌های فروش اقساطی خودرو منطقی است؟

در سال‌های گذشته کارخانه‌های خودروسازی خودشان اقدام به فروش اقساطی محصولاتشان می‌کردند و مثلاً فروش اقساطی ایران خودرو یکی از راهکارهای خرید خودرو از این کارخانه به شمار می‌آمد. این طرح که اتفاقاً با استقبال مردم هم مواجه می‌شد، راهکاری اقتصادی و به‌صرفه پیش پای آن‌ها می‌گذاشت تا از طریق معامله با خود کارخانه و در ازای پرداخت اقساطی در مدت زمان معین، به خودروی دلخواهشان برسند. اما متأسفانه مدتی هست که اجرای چنین طرح‌هایی از دستور کار کارخانه‌ها خارج شده و علی‌رغم تقاضای زیاد موجود در بازار، کارخانه‌ها به بخت و اقبال متوسل شده و تنها در ازای قرعه کشی‌های عجیب و البته به‌صورت فروش نقدی، خودرو عرضه می‌کنند.

اگر شرکت‌های لیزینگی که با بدعهدی و بدقولی موجبات آزرده خاطر شدن برخی هم‌وطنان را فراهم کرده‌اند را کنار بگذاریم، خوشبختانه حضور برخی مجموعه‌های خوش‌نام و باسابقه در عرصه خرید و فروش اقساطی خودرو، نظیر "فرنام خودرو" امکان خرید اقتصادی و قسطی خودرو را برای مردم سراسر کشور فراهم کرده است.

چطور به فروشنده خودرو اقساطی اعتماد کنیم؟

مهم‌ترین شاخصه‌ای که باعث ایجاد حس اطمینان و اعتماد به فروشنده خودرو اقساطی می‌شود، حسن سابقه و خوش‌نام بودن آن مجموعه است. مجموعه نامداری که طرح فروش اقساطی خودرو را کلید زده باید کوله باری از تجربه حضور در بازار خودرو را به دوش بکشد و از میهمانان یک روز و دو روز این بازار نباشد.

فروشنده‌ای که سال‌ها در عرصه‌ای فعال بوده، کم کم و اندک اندک سرمایه و اعتبار جمع کرده و طبیعتاً حاضر نیست، ماحصل سال‌ها تلاش را برای یکی دو قرارداد فروش اقساطی خودرو زیر پا بگذارد. البته در کنار توجه به سابقه و تعهدات مجموعه‌ها باید به قول و قرارهایی که با فروشنده می‌گذارید و تعهداتی که به شما داده می‌شود هم توجه کنید تا اطمینان کامل حاصل کنید.

فروشنده باید همراه با اجرای طرح فروش اقساطی خودرو حتماً دو تعهد مهم را به شما بدهد، اول اینکه خودرو را به‌صورت فوری به خریدار تحویل دهد و دوم هم اینکه همراه با تحویل فوری و آنی خودرو، سند آن را هم به نام خریدار به او ارائه کند.

فروش اقساطی ایران خودرو

در قسمت‌های پیشین اشاره شد که متأسفانه علی‌رغم حجم تقاضای بالای موجود در بازار، کارخانه‌های خودروساز ایرانی طرح‌های فروش اقساطی خودرو را از دستور کار خارج کرده‌اند و دیگر میلی به قسطی فروختن خودروهایشان ندارند.

اما این پایان راه نیست و خوشبختانه فروش اقساطی ایران خودرو از طریق مجموعه‌های معتبر و باسابقه در بازار خودرو – نظیر فرنام خودرو- در دستور کار قرارگرفته تا متقاضیان از سراسر کشور بتوانند نسبت به خرید خودروهای این کارخانه به‌صورت قسطی اقدام کنند.

هایما بخرید، آن‌هم به‌صورت قسطی!

در میان خودروهای مختلف ایران خودرو، یکی از جدیدترین محصولات خودروی شاسی بلند هایما است که طرفداران به خصوصی هم در بازار ایران دارد. لوکس بودن این خودرو و ارائه آن از سوی شرکت در دسترس ایران خودرو باعث شده متقاضیان فراوانی هم پیدا کند، اما متأسفانه قیمت بالای این خودرو، رؤیای سوار شدن بر این شاسی بلند چینی را برای خیلی‌ها نقش بر آب کرده است.

فرنام خودرو به‌عنوان یکی از فعالان عرصه فروش اقساطی خودرو، با تعریف طرح فروش اقساطی هایما، امکان خرید قسطی این خودرو را برای مردم سراسر کشور فراهم کرده تا بتوانند با هزینه‌ای معادل نیمی از قیمت کلی خودرو به‌صورت تحویل فوری از رانندگی با آن لذت ببرند.

یک پیشنهاد منطقی برای خرید اقساطی خودرو

حال که مطالب متعددی درباره اجرای واقعی طرح فروش اقساطی خودرو ذکر شد و درباره خرید خودروهای ایرانی به‌صورت قسطی هم سخن به میان آمد، بهتر است به معرفی یک مرجع مطمئن، باسابقه و مورد اعتماد درباره فروش اقساطی خودرو بپردازیم.

مجموعه فرنام خودرو با بهره‌گیری از تجربیات فراوانی که در بازار فروش خودرو دارد، اقدام به تعریف انواع طرح‌های فروش اقساطی خودرو کرده است و از این طریق آماده ارائه سرویس به مشتریان سراسر کشور می‌باشد. متقاضیان کافی است به سایت فرنام خودرو مراجعه کنند و با طرح‌های متنوع مربوط به فروش اقساطی خودرو آشنا شوند.

این مجموعه علاوه بر فروش اقساطی هایما و دیگر محصولات ایران خودرو مثل انواع مدل‌های پژو 207 ، انواع مدل‌های پژو پارس، دنا و دناپلاس، محصولات سایپا را هم به‌طور اقساطی به فروش می‌رساند. ضمن اینکه خودروهایی از گروه بهمن موتور و کرمان موتور همچون بسترن و جک هم از سوی فرنام خودرو به‌صورت اقساطی به فروش می‌رسند.

فرنام خودرو علاوه بر اینکه مجموعه‌ای مطمئن در امر فروش خودرو به شمار می‌آید ، در تمامی طرح‌های فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی، دو تعهد مهم ذکر شده در متن یعنی تحویل فوری و سند به نام خریدار را اجرا می‌کند.

برای خرید اقساطی انواع خودرو و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به سایت یا صفحه اینستاگرام مجموعه فرنام خودرو مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است که کارشناسان متخصص مجموعه فرنام خودرو آماده ارائه انواع خدمات مشاوره‌ای در زمینه خرید و فروش اقساطی خودروهای لوکس ایرانی و وارداتی هستند تا کلیه سؤالات و ابهاماتی که در این زمینه دارید را برطرف کنند.

آدرس سایت: https://farnamkhodro.com/

اینستاگرام: farnamkhodro@