به گزارش پایگاه خبری نشان :

حیوانات نیز مانند انسان دارای شعور و عاطفه هستند. دنیای حیوانات، دنیایی است که اگر با دقت به آن بنگریم نکته های اخلاقی زیادی را می‌توانیم از آن بیاموزیم. اگر در دنیای امروز ما انسان ها توجه به یکدیگر و کمک به همنوع کمرنگ شده اما گاهی در دنیای حیوانات صحنه‌هایی را می‌بینیم که آدمی را به فکر  وا می‌دارد. مانند مهر مادری یک سگ شپرد با نام جورجیا به چند بچه گربه بی مادر!

ویدئویی که به تازگی در فیسبوک منتشر شده است صحنه‌ای بی نظیر از محبت خالصانه این حیوان را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو این سگ شپرد ماده در حال شیردادن به سه بچه گربه دیده می‌شود. بنا به گزارش فاکس نیوز، جورجیا که یک سگ شپرد دورگه است در نزدیکی مرز آمریکا با مکزیک پیدا شد. این سگ که باردار بود به یک مرکز نجات حیوانات با نام «سان شاین» منتقل شد. متاسفانه توله‌های این سگ ناقص به دنیا آمدند و این حیوان همه آن‌ها را از دست داد.

«آنیتا اوسا»، موسس سان شاین در گفتگو با ABC۱۵ گفت: «من تجربه نگهداری از سگ مادری که تمام توله هایش را از دست داده باشد نداشتم. جورجیا، سگی فوق العاده بود. بسیار غمگین شده بود و به دنیال توله هایش می‌گشت.»

پس از این ماجرا خانم اوسا تصمیم گرفت تا راهی را برای خارج کردن این سگ از این وضعیت در فضای مجازی پیدا کند. او از کاربران درخواست کرد تا حیواناتی را که احیانا بی مادر شده اند به او معرفی کند. این درخواست اوسا، پیداکردن سه بچه گربه یتیم را به همراه داشت.

اوسا در این باره افزود: «به آرامی اولین بچه گربه را در کنار جورجیا قرار دادم و جورجیای مهربان این بچه گربه را پذیرفت. سپس دو بچه گربه دیگر را نیز در کنار جوجریا گذاشتم و آن‌ها هم به همین ترتیب...»

انتشار این ویدئو در فیسبوک با واکنش کاربران همراه بود. یکی از کاربران نوشت: «از خوشحالی اشک ریختم. خوشحالم برای جورجیا، این مادر دوست داشتنی فداکار.»/باشگاه خبرنگاران

حجم ویدیو: 6.47M | مدت زمان ویدیو: 00:00:32

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .