به گزارش پایگاه خبری نشان :

باشگاه خبرنگاران جوان، از شیوع ویروس کرونا در جهان بیش از ۸ ماه می‌گذرد؛ ویروس مرگباری که همچنان در جهان قربانی می‌گیرد. ویروسی که در نبود واکسن، در حال حاضر زدن ماسک و رعایت فاصله بهترین راه‌های جلوگیری از ابتلا به آن است. شیوع گسترده کرونا در جهان لزوم رعایت این دو نکته مهم را بیش از پیش با اهمیت جلوه می‌دهد.

با این حال برخی افراد همچنان در استفاده از ماسک مقاومت کرده و یا در صورت پوشیدن ماسک از آن به شکل اصولی استفاده نمی‌کنند که همین امر ممکن است به در معرض خطر قرارگرفتن جان دیگران منتهی شود.

اما ویدئویی که در آن یک قو به زنی که ماسکش را از روی بینی و دهانش پایین کشیده بود درس عبرت می‌دهد به ویدئویی داغ در فضای مجازی تبدیل شده است. این زن که ماسک خود را پایین صورتش کشیده بود با حرکت جالب این پرنده یاد گرفت تا از ماسک به شکل درست استفاده کند. در این ویدئو مشاهده می‌شود قو با منقار خود ماسک را روی دهان و بینی این زن قرار می‌دهد. این اتفاق جالب در یکی از پارک‌های وحش کشور فرانسه رخ داد.

این ویدئو روز پنجشنبه پس از انتشار در توئیتر مورد توجه کاربران قرار گرفت و تاکنون نزدیک به ۲۶ میلیون بیننده داشته و با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی جالب نوشت: «این قو با این حرکت این پیام را به این زن رساند که اگر برای جان خودت ارزش قائلی برای جان من نیز ارزش قائل باش، چون ممکن است ناقل باشی و  به کرونا مبتلا شوم.» کاربر دیگر نوشت: «پیامی واضح، محکم و بدون تعارف به این زن؛  از ماسکت درست استفاده کن.»

حجم ویدیو: 590.34K | مدت زمان ویدیو: 00:00:02

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09022978397 تماس حاصل فرمایید .