به گزارش پایگاه خبری نشان :

آیشواریا رای درختر شایسه دنیا و بازیگر هندی سال ۱۹۷۳ در منگلور متولد شده است. وی فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۹۹۷ آغاز کرده و به زبان های انگلیسی، هندی، کانارا، ماراتی و تامیل مسلط است. خانم بازیگر با آبیشک باچان ازدواج کرده و متاهل است. به تازگی تصویری از آیشواریا رای و همسرش در اینستاگرام منتشر شده است.

آیشواریا رای و همسرش

عکسی که از آیشواریا رای دختر شایشه دنیا درکنار همسر و دخترش منتشر شد.

آغاز فعالیت حرفه ای و ورود آیشواریا به عرصه مدلینگ

آیشواریا رای از سال ۱۹۹۷ تا به امروز فعالیت هنری داشته است. او در زمان دانشجویی استادی داشت که علاوه بر رشته ی خود در عکاسی نیز مهارت زیادی داشت. او از آیشواریا درخواست کرد تا مدلش بشود و او هم قبول کرد. جالب است بدانید که او بیشتر به خاطر این که استادش این پیشنهاد را داده بود آن را قبول کرد، در صورتی که اصلا به عنوان شغل به این حرفه نگاه نمی کرد.

آیشواریا فقط دانشجوی این خانم بود و آن استاد باعث شد تا او بتواند به همه صاحب سبک های این حرفه معرفی شود. وی با شرکت در تبلیغات شرکت پپسی کم کم در این حرفه مشهور شد و نام او زبانزد خاص و عام گردید.

ازدواج و همسر آیشواریا

آیشواریا رای مدتی را با سلمان خان بازیگر بزرگ سینمای هند نامزد بود، ولی بعد از مدتی از هم جدا شدند. بعد از آن با ویوک اوبروی نامزد شد، ولی سرانجام کارشان به جدایی رسید. تا این که با آبیشک باچان وارد رابطه شد و سرانجام آن ها در سال ۲۰۰۶ باهم ازدواج کردند و حاصل ازدواج این دو هنرپیشه مشهور هندی دو فرزند به نام های آرادیا و حیدر است.