به گزارش پایگاه خبری نشان :

حتما برای شما هم تا به حال پیش آمده که با خرابی یکی از لوازم خانگی خود مواجه شوید و برای برگرداندن روال زندگی به صورت قبل، نیاز داشته باشید که آن را با سرعت هرچه تمام‌تر تعمیر کنید. در این زمان شما باید یک تعمیرکار مجرب و متخصص در زمینه لوازم خانگی بیابید که از دقت، انصاف و عملکرد وی مطمئن باشید. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما متخصصین سایت تعمیر آنلاین است.

چرا تعمیر آنلاین را انتخاب کنیم؟

تعمیر آنلاین مرکزی تخصصی جهت نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی اعم از یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و... است. از جمله مزیت‌هایی که شما با انتخاب تعمیر آنلاین Tamironline از آن بهره‌مند خواهید شد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیرات در کمترین زمان ممکن

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های انتخاب تعمیر آنلاین انجام تعمیرات لوازم خانگی در کمترین زمان ممکن است. این تعمیرات بر اساس نوع خرابی دستگاه در خانه و در برخی از مواقع در بیرون از خانه انجام می‌شود. با این حال تمام تلاش تیم تعمیر آنلاین بر آن است که روند تعمیر در کمترین حالت ممکن خود باشد اما از کیفیت تعمیرات  نیز کاسته نشود. 

  • استفاده از قطعات یدکی اورجینال

در این مجموعه گروهی از زبده‌ترین تعمیرکاران مجرب در سراسر کشور گردهم آمده تا با استفاده از قطعات اورجینال یدکی بهترین تعمیرات را برای دستگاه شما داشته باشند. استفاده از قطعات یدکی اصل یکی از قوانین مهم در تعمیر آنلاین است که به هیچ عنوان از آن تخطی نمی‌شود. این صداقت در تعویض قطعات باعث شده تا بسیاری از مشتریان برای خرید لوازم یدکی دستگاه خود تنها به فروشگاه تعمیر آنلاین اعتماد کنند.

  • ارائه فاکتور و گارانتی رسمی

این مجموعه مجری رسمی خدمات پس از فروش انواع برندهای نام آشنا در دنیا هستند و می‌توانند جهت نصب لوازم خانگی تازه شما نیز خدمات رسانی کنند. ارائه فاکتور رسمی و گارانتی اصلی برند لوازم خانگی شما مثل سامسونگ، الجی، ااگ، دوو، جنرال الکتریک و غیره  از دیگر خدماتی است که در تعمیر آنلاین دریافت خواهید کرد.

  • دارای معتبرترین پیج لوازم خانگی در اینستاگرام

در این مرکز، علاوه بر آموزش و پرورش تعمیرکاران جدید و ماهر،  تاکید زیادی بر آموزش رایگان برای عموم مردم وجود دارد. به همین دلیل تعمیر آنلاین دارای یکی از معتبرترین پیج‌های فعال در زمینه تعمیر لوازم خانگی در اینستاگرام است که می‌تواند میزان تخصص خود در زمینه لوازم خانگی را به شما اثبات کند. در این آموزش‌های آنلاین سعی بر آن شده که در صورتی که شما برای برخی تعمیرات جزئی، نیاز به مراجعه تعمیرکار متخصص نداشته باشید و با استفاده از این مطالب مشکل را حل کنید.

  • اعزام تعمیرکار متخصص

 هر تعمیرکاری که برای تعمیر لوازم خانگی شما از تعمیر آنلاین اعزام می‌شود، متخصص دستگاه شماست و کاملا بر روی امکانات و حساسیت‌های دستگاه اشراف دارد. پس می‌توانید با خیال راحت دستگاه خود را به او بسپارید بدون آنکه نگران خراب شدن بیشتر دستگاه و آسیب رسیدن به دیگر قطعات به دلیل استفاده از ابزار نامناسب و اطلاعات کم تعمیرکار باشید.

  • قیمت مناسب

دلیل دیگری که به شما پیشنهاد می‌کنیم تعمیر لوازم خانگی خود را به تعمیر آنلاین بسپارید این است که تعرفه‌های تعمیرکاران تیم تعمیر آنلاین کاملا منصفانه است و در برخی از مواقع پایین‌تر از نرخ اتحادیه صورت حساب می‌شود

. بهتر است بدانید که بخش بزرگی از قیمت گفته شده به  قیمت لوازم یدکی اصل و با کیفیت بازمی‌گردد و در مقایسه با دیگر همکاران فعال در زمینه تعمیرات، هزینه‌های تکنسین‌های تعمیر آنلاین بسیار منطقی است. همچنین در برخی از مواقع به مناسبت‌های مختلف، هزینه‌های تعمیرات شامل تخفیف می‌شود که برای اطلاع از آنها بهتر است صفحه اینستاگرام و سایت آن را در نظر داشته باشید.

  • مشاوره‌های رایگان

تیم تعمیر آنلاین به دنبال گرفتن مشتری و سفارش بیشتر نیست و تمرکز این مجموعه بر روی حل کردن مشکل شما به سادگی هرچه تمام‌تر است. لذا پیش از اعزام تعمیرکار ،به شما درباره مشکل پیش آمده برای دستگاهتان، مشاوره رایگانی داده خواهد شد تا در صورت امکان خودتان مشکل را برطرف نماید.

در سایت و صفحه اینستاگرامی تعمیر آنلاین انواع مشکلات ساده لوازم خانگی به تفصیل بررسی و نحوه رفع آن توسط کاربر آموزش داده شده است. در صورتی که مشکل دستگاه با مشاوره‌های تعمیر آنلاین Tamironline.com حل نشود یکی از بهترین متخصصان در این زمینه به آدرس شما اعزام می‌شود.

  • ضمانت 6 ماهه تعمیرات

یکی دیگر از مزیت‌های انتخاب تعمیر آنلاین، ضمانت تعمیر تکنسین‌ها برای مدت 6 ماه است. دلیل وجود ضمانت 6 ماهه، اطمینان از تخصص بالای تعمیرکاران، استفاده از لوازم اصل و اورجینال و صداقت کامل این تیم است. تعمیر آنلاین به شما ضمانت می‌کند که مشکل دستگاه را کاملا برطرف کرده و احتمالا تا مدتی طولانی نیازی به تعمیر دوباره همان مشکل نخواهید داشت.

 در صورتی که کمتر از 6 ماه پیش از خدمات تعمیر آنلاین استفاده کرده‌اید و دوباره برای دستگاه خود نیاز به همان تعمیرات دارید، اصلا نگران نباشید و از ضمانت 6 ماهه تعمیر آنلاین استفاده کنید تا به صورت رایگان دوباره دستگاه شما را مثل روز اول کنند. لازم به ذکر است که برای استفاده از ضمانت 6 ماهه، خرابی دستگاه باید شامل بندهای قوانین ضمانتنامه باشد و از دستگاه خود به درستی نگهداری و استفاده کرده باشید. 

  • رضایت 90 درصد از مشتریان

در تعمیرآنلاین، رضایت مشتری تنها یک شعار نیست و بیش از 90  درصد از مشتریان این مجموعه از خدمات تیم کاملا راضی بوده‌اند. این نشان از تعهد و صداقت کامل تیم تعمیر آنلاین در روبه راه کردن لوازم خانگی شماست.

هم اکنون میتوانید جهت ارتباط با متخصصین و مشاورین تعمیر آنلاین با شماره تماس  45396-021 تماس حاصل کنید.  www.tamironline.com

منبع : خبرگزاری دانشجو