به گزارش پایگاه خبری نشان :

اگر شما هم در واپسین روزهای ترم آخر دانشگاهید احتمالا در تب و تاب انجام پایان نامه و آماده شدن برای ارائه پایان نامه در جلسه دفاع هستید. به جرئت می‌توان گفت جلسه دفاع از پایان نامه آخرین و مهمترین ارائه شما دانشجویان است. و پاورپوینتی که بوسیله آن پایان نامه خود را ارائه می‌دهید مهمترین قالب پاورپوینتی است که می‌سازید. اما چگونه بدون دردسر یک تم پاورپوینت شیک و حرفه‌ای برای پایان نامه بسازیم؟ با ما همراه باشید تا به این سؤال حیاتی پاسخ دهیم...

فهرست محتوای این مقاله

پیش گفتار

قالب پاورپوینت آماده چیست؟

ارائه‌ای راحت و بی‌دغدغه با قالب‌های پاورپوینت پایان نامه گام98

چگونه از قالب‌های پاورپوینت وبسایت گام98 استفاده کنیم؟

سخن پایانی

پیش گفتار

هر دانشجو در هر مقطع و رشته‌ای که باشد از کارشناسی تا دکتری و از رشته‌های مهندسی تا پزشکی و انسانی، حدودا در سال آخر دانشگاه باید بر روی پروژه پایان نامه خود کار کند و در پایان در جلسه دفاع، پایان نامه را ارائه و از آن دفاع کند. اگر محتوای پایان نامه، روح و باطن ارائه محسوب شود، پاورپوینت دفاع از پایان نامه قطعا جسم و ظاهر ارائه است. و از آنجائیکه خیلی از اساتید به ظاهر ارائه توجه ویژه‌ای دارند و بخشی از نمره شما را برای کیفیت پاورپوینت درنظر می‌گیرند پس پاورپوینت پایان نامه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در گذشته ساخت قالب پاورپوینت دفاع از پایان نامه کار بسیار سخت و زمانبری بود. بطوریکه آماده کردن پاورپوینت جلسه دفاع حرفه‌ای هم به اندازه انجام خود پایان نامه برای دانشجویان دردسرساز بود. از طرفی سفارش طراحی پاورپوینت نیز برای دانشجو بسیار پرهزینه تمام می‌شد و ضمانتی هم برای خوب از کار درآمدن نتیجه کار وجود نداشت.

با گذشت زمان ایده قالب‌های پاورپوینت آماده بوجود آمد. و سایت‌های خارجی همچون اسلایدگو و اسلایدمدل و پس از آن‌ها سایت‌های ایرانی همچون گام 98 به طراحی و ارائه قالب‌های پاورپوینت پایان نامه آماده پرداختند.

99

قالب پاورپوینت آماده چیست؟

واقعیت این است که طراحی پاورپوینت نیز مانند هر حرفه دیگری یک مهارت و تخصص است و قطعا همه در همه کار متخصص نیستند. در سایت‌های تخصصی دانلود قالب پاورپوینت همچون گام98، طراحان حرفه‌ای پاورپوینت اقدام به ساخت تمپلیت پاورپوینت می‌کنند. قالب‌های آماده پاورپوینت، طرح‌های کاملا آماده‌ای هستند که دارای اسلایدهای طراحی شده و انیمیشن‌دار می‌باشند. در این تم‌های آماده پاورپوینت مکان‌هایی برای قرار دادن عناوین و نوشته‌ها، تصاویر و جدول و نمودار تعبیه شده است. پس شما می‌توانید بجای صرف این همه زمان و انرژی برای طراحی یک نمونه پاورپوینت برای پایان نامه خود، یکی از این قالب‌های آماده را مطابق سلیقه خود انتخاب و محتوای پایان نامه خود را در آن قرار دهید.

ارائه‌ای راحت و بی‌دغدغه با قالب‌های پاورپوینت پایان نامه گام98

قالب‌های آماده پاورپوینت متنوع و زیادی برای شما دانشجویان در اینترنت وجود دارند، اما قالب‌های پاورپوینت پایان نامه به دلیل اهمیت جلسه دفاع، یک سروگردن از سایر قالب‌ها بالاتر هستند. بطوریکه ساخت آن‌ها مهارت بیشتری لازم دارد و در آن‌ها استانداردهای بیشتری رعایت شده است. برای دانلود تم پاورپوینت برای پایان نامه شما می‌توانید از وبسایت گام98 استفاده کنید. حوزه کاری اصلی این وبسایت، طراحی و ارائه قالب‌های تخصصی پاورپوینت برای ارائه سیمنار، پروپوزال و پایان نامه است. علت انتخاب گام98 اینست که این وبسایت یکی از باسابقه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین سایت‌های دانلود قالب پاورپوینت ایرانی است که نمونه پاورپوینت‌های دفاع پایان نامه خود را مطابق سلیقه ایرانی طراحی می‌کند. برای دسترسی به پاورپوینت‌های پایان نامه گام98 بر روی تم پاورپوینت پایان نامه کلیک کنید. از ویژگی‌های بارز نمونه پاورپوینت‌های جلسه دفاع گام98 عبارتنداز:

999

تنوع بالا

یکی از ویژگی‌های بارز سایت گام98، تنوع بالای قالب‌های پاورپوینت پایان نامه آن (اعم از ساده، طرحدار، منودار، رسمی، فانتزی و ...) است. بطوریکه شما در این سایت برای هر سلیقه و هر رشته و مقطع تحصیلی می‌توانید قالب پاورپوینت خاص آن را پیدا کنید.

تعداد اسلاید بالا

پاورپوینت جلسه دفاع گام98 معمولا بیش از 30 اسلاید دارند و این موضوع علاوه بر ارزش خرید، باعث می‌شود دست شما برای ویرایش آن باز باشد.

قابلیت ویرایش

تمام قسمت‌های پاورپوینت‌های تخصصی پایان نامه گام98 قابل ویرایش است. به همین دلیل شما می‌توانید براحتی محتوای پایان نامه خود را در آن قرار داده و آن را مطابق محتوا و سلیقه خود شخصی‌سازی کنید.

ویدئوی معرفی

بعضی از سایت‌های دانلود تم پاورپوینت تنها چند اسلاید محصولات خود را به نمایش گذاشته‌اند، که این موضوع دانشجو را برای خرید و دانلود دودل می‌نماید. اما قالب‌های پاورپوینت پایان نامه گام98 همگی دارای ویدئوی معرفی هستند. و شما می‌توانید در این ویدئو بطور کامل تمام اسلایدهای تمپلیت پاورپوینت را مشاهده و با دیگر محصولات مقایسه و سپس دانلود نمایید.

ارزش خرید

مهمترین دغدغه هرکس در هر خریدی ارزش خرید محصولیست که می‌خرد. در گام98، 10ها قالب پاورپوینت پایان نامه رایگان و غیر رایگان جذاب و حرفه‌ای برای دانلود وجود دارد و با وجود ویدئوی معرفی و تعداد اسلاید بالای آن، شما می‌توانید به ارزش خرید تم‌های آماده پاورپوینت این وبسایت پی ببرید.

مشاوره و پشتیبانی

تمام خدمات گام98 دارای پشتیبانی کامل هستند و شما چه قبل و چه بعد از دانلود قالب پاورپوینت پایان نامه هرگونه سؤال و مشکلی داشتید می‌توانید از طریق مسیرهای ارتباطی داخل این سایت با ادمین آن درمیان بگذارید.

چگونه از قالب‌های پاورپوینت وبسایت گام98 استفاده کنیم؟

شما دانشجویان عزیز برای مشاهده نمونه پاورپوینت‌های متنوع پایان نامه و دانشگاهی گام98، تنها کافیست وارد صفحه قالب‌های پاورپوینت این سایت شوید، برای این منظور می‌توانید بر روی نمونه پاورپوینت دانشجویی کلیک نمایید. سپس از طریق دسته‌بندی‌ها وارد دسته پایان نامه شوید و در آخر از میان 10ها نمونه پاورپوینت جلسه دفاع گام98، یکی را انتخاب و دانلود نمایید. حال می‌توانید آن را از حالت فشرده خارج کرده و از آن استفاده کنید.

9999

سخن پایانی

در این پست به یکی از بزرگترین دغدغه‌های دانشجویان یعنی ساخت قالب پاورپوینت جلسه دفاع و راه حل راحت و آسان آن پرداختیم. برای دسترسی به تمپلیت‌های پاورپوینت وبسایت گام98 از لینک‌های دسترسی درون متن استفاده کنید و یا عبارت « قالب پاورپوینت گام98 » را در اینترنت جستجو کنید. شما نیز اگر وبسایت خوبی برای دانلود تم پاورپوینت برای پایان نامه همچون گام98 می‌شناسید در زیر همین مقاله با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.