به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

درب اتوماتیک شیشه‌ ای چیست و چه کاربردی دارد؟ و مناسب چه افرادی هست که از آن در شرکت و منزل‌های خود استفاده کنند. پس اگر هم‌چین سؤالی در ذهن شما ایجاد شده است. لطفاً حتماً تا انتهای مقاله مار و همراهی کنید. قطعاً پایان مقاله به پاسخ سؤال خود خواهید رسید. درب‌های ورودی ساختمان و پاساژها یکی از مهم‌ترین موارد اصلی در قسمت ساختمانی است که وظیفه اصلی این درب‌ها این که بهترین امنیت برای آدم‌های ساکن ساختمان‌ها ایجاد کند. از زمان گذشته تا به امروز شرکت‌های زیادی ایجاد شده که بتوانند بهترین درب؛ با بالاترین کیفیت در اختیار کاربران قرار بدند. اما خب متأسفانه شرکت‌ها تازه‌کار از جنس کاملاً نامرغوب استفاده می‌کنند و ظاهر زیبایی دارد اما تحت هیچ عنوان نمی‌تواند امنیت کاربران تضمین کند. تیم حرفه‌ای ما به‌صورت شبانه‌روز در تلاش است که بهترین درب‌های ورودی را برای ساکنان منازل ایجاد کنیم. اما خب این یک شعار نیست مثله شرکت‌های تازه‌کار؛ با خدمت بسیار بالایی در این زمینه داریم و سعی بر این داریم که یک درب بدون نقص به مشتری‌های خود تحویل داده شود.

درب اتوماتیک ما تولید می‌کنیم کاملاً بروز هست و بالاترین عمرو دوام بین رقیب‌های خود داریم. تمام تلاش ما این که جدیدترین متریال درب اتوماتیک قرار بدیم؛ و به جدیدترین تکنولوژی بروز رسانی کرده‌ایم. درب اتوماتیک شیشه‌ای دُرفا بیشترین میزان سفارش برای خود ثبت کرده است. درب اتوماتیک دیگر مثله گذشته بازو بسته‌شدن آن بسیار سخت نمی‌باشد. تمام این فناوری ما به کاربردیم که در کمترین زمان ممکن از ثانیه درب ورودی با یک کلیک کردن روی دکمه ریموت به‌صورت خودکار باز و بسته شود. ما در حال حاضر درب‌های ورودی که تولید می‌کنیم مناسب بانک‌ها؛ مراکز اداری؛ و مراکز خرید است که مهم‌ترین آن امنیت کاربران و سهولت دررفت و آمد است. شرکت ما درب‌های شیشه‌ای بسیار زیبا طراحی کرده که تمام درب اتوماتیک در نمای ساختمان زیبا جلو کند. بهترین جایگزین مناسب برای درب‌های قدیمی است.

مهم‌ترین مزایای درب شیشه‌ ای اتوماتیک نسبت به درب‌های قدیمی چیست؟

در حال حاضر مزایای درب شیشه‌ای اتوماتیک کاملاً بی‌شمار است. ولی خب ما در ادامه این مقاله سعی می‌کنیم مهم‌ترین مزایایی درب شیشه‌ای اتوماتیک به‌صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد. پس لطفاً تا انتهایی مقاله مار و همراهی کنید؛ تا از این موضوع غافل نشوید. یکی از مهم‌ترین مزایایی درب شیشه‌ای اتوماتیک نسبت به درب‌های قدیمی دارد چیست؟ جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی کاربران دارد و مهم‌ترین آن نسبت به درب‌های قدیمی در مصرف گرمایشی و سرمایشی تقریباً همکاران به شما تضمین می‌کنند بین ۳۵ تا ۵۰ درصد از انرژی صرفه جوی خواهید کرد. وزمانی که از درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک ما استفاده کنید بهترین تجربه خواهید داشت و حتی هزینه‌های ساختمان و یا محل کار شما به طور قابل‌توجهی کاهش پیدا کند.

ما درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک به‌طوری طراحی کرده‌ایم که این امکان برای کاربران فراهم‌سازی شده است. کوچک‌ترین گردوغبار به ورود ساختمان به طور قابل‌توجهی کاهش خواهد داد. بهترین و دقیق‌ترین سنسورها همکاران این درب‌ها قرار گرفته شده؛ فقط با ورود آدم‌ها در داخل ساختمان درب اتوماتیک باز و بسته خواهد شد. همین امر باعث شده کوچک‌ترین گردوغبار تحت هیچ عنوان ورود به ساختمان نکند.

مهم‌ترین رعایت بهداشت درب‌های اتوماتیک شیشه‌ ای چیست؟

در دنیایی که انسان‌ها باید بیشتر مراقب باشند که مورد هجوم ویروس‌ها قرار نگیرند که اگر به این موارد توجه نکنید امکان دارد ویروس‌ها جان انسان‌ها کاملاً به خطر بیندازد؛ و ضرر مالی و جانی برای کاربران که به این موارد توجه ندارند وجود خواهد داشت. ما درب اتوماتیک شیشه‌ای طوری طراحی انجام شده که بدون حتی یک دخالت دست درب‌ها بازو بسته شود. همین موضوع کوچک که کاربران توجه ندارند می‌تواند از بزرگ‌ترین ویروس‌ها جلوگیری کند. این درب‌های شیشه اتوماتیک در بیمارستان‌ها؛ کارخانه‌های مؤثر بوده است و میزان آلودگی محیطی را به طور قابل‌توجهی کاهش خواهد داد.

ما درب‌ها شیشه‌ای اتوماتیک به‌صورت طراحی انجام شده است که می‌تواند بزرگ‌ترین امنیت برای اولین‌بار در ایران برای کاربران به ارمغان می‌آورد. تمام درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک ما به قوی‌ترین و مجهزترین قفل الکترومکانیکی مجهز است. همین امر ضریب امنیتی در محل کار و پاساژها بسیار افزایش داده است. بهترین تکنولوژی تیم ما استفاده کرده است. از طریق یک کد امنیتی تمام ورود و خروج افراد به‌صورت شبانه‌روزی کنترل کنید. تمام درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای ما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی تردد کنید. همین امر سبب در تردد و کاهش ترافیک آدم‌ها در تمام مکان‌های شلوغ است. یکی از مزیت‌ها که می‌توانیم به آن اشاره کرد به حداقل رساند سروصدا و آلودگی صوتی است که در حین بازو بسته‌شدن درب به‌صورت قابل‌توجهی مؤثر است.

قطعات مهم درب اتوماتیک شیشه ای چیست؟

در حال حاضر تمام درب‌های شیشه اتوماتیک که توسط ما ساخته می‌شود. از اجزا و قطعات مختلف ساخته شده است که در ادامه مقاله چند مورد از قطعات که در درب‌ها شیشه‌ای اتوماتیک به‌کاررفته به‌صورت کامل برای شما شرح خواهیم داد. درب شیشه‌ای اتوماتیک از قطعات مختلف تولید شده است که هرکدام از برندهای مختلف در دسترس کاربران قرار گرفته خواهد شد. درب‌های شیشه‌ای هرکدام از آن با بهترین آلیاژ مرغوب درست شده و در شرکت ما کاملاً قابل‌دسترس هستند. دلیل این که همکاران ما از آلیاژ مرغوب که درب‌های شیشه‌ای استفاده می‌کنیم؛ موضوع عمر طولانی‌؛ و خیلی زمان زیادی باید بگذرد که این درب‌ها دچار فرسودگی شود. یکی از مهم‌ترین قطعات درب شیشه‌ای اتوماتیک موتور درب‌ها است که همین قطعات امر حیاتی و از طریق آن شرایط برای درب فراهم می‌کند که به حرکت در بیاید که اگر از موتور مرغوبی و باکیفیت استفاده نشود؛ این امکان وجود دارد که در درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک زود خراب شود و قیمت آن به‌خاطر همین موضوع شاید نصف باشد. همین امر باشد که موتور بی‌کیفیت در آن استفاده شده است.

زمانی که شرکت موتوربی کیفیت به کار می‌برند؛ شرایط بدی را برای کاربران ایجاد می‌کند که امکان دارد در مدت‌زمان کمتر از یک سال این موتورها به مشکل بخورد کنند. و هزینه‌ها بسیار زیادی کاربران برای تعمیرات این موتور باید پرداخت کنند. تیم ما سعی دارد که تمام کنترل الکترونیکی هوشمند دستگاه‌ها در باکس کاملاً مناسب قراردهد. حتی به شما تضمین خواهیم داد؛ کوچک‌ترین قطره آب در آن نفوذ نخواهد کرد. ریل و کاور که ما استفاده شده است؛ کاملا بهترین عملکرد برای کاربران به ارمغان می‌آورد. و بدون هیچ‌گونه سروصدای دقیق کار خود را انجام می‌دهد. تمام ریل‌های ما از بهترین جنس آلومینیوم و آکسفورد تولید شده است. همچنین شرکت ما یک کاور مناسب بر روی ریل‌ها به شما تحویل خواهد داد. که نیاز دارد که هر ماه یک‌بار آن را به‌صورت کامل تعویض انجام دهید.

قطعه هنگر چیست و چه‌کار اصلی انجام می‌دهد؟  

قطعه هنگرکاملا مهم و چگونه در ریل به کار می‌رود خیلی نقش اساسی را می‌تواند اجرا کند. قطعه‌ای هنگرازطریق غلتک و به لت‌ها و تسمه‌ها وصل می‌شود. وزمانی که هنگرحرکت می‌کند لت‌ها حرکت می‌کنند. هنگرها بزرگ‌ترین نقش در کمتر کردن آلودگی صوتی را به عهده دارد.

باتری بک‌آپ چیست و چه کاربری دارد؟

ما توصیه به تمام مشتری‌ها این که حتماً یک باتری بک‌آپ تهیه کنند. درزمانی که برق ساختمان شما برود؛ می‌توانید از طریق این باتری مانع ازکارافتادن درب برقی شیشه‌ای خود شوید.

ریموت کنترل چیست؟ و چه وظایف دارد؟

تمام وظایف اصلی که ریموت کنترل‌ها برعهده دارند بتوانند به‌صورت دقیق کار بازو بسته‌شدن درب‌های ورودی را به‌صورت دقیق و بدون مشکل انجام دهد.

قفل برقی چیست؟

شرکت ما بهترین قفل برقی‌ها برای کاربران تهیه کرده است. درزمان‌های اضطراری بتوانید این قفل‌ها را فعال کنید که امنیت ساکنان ساختمان را به‌صورت قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.