به گزارش پایگاه خبری نشان :

پیدا کردن موسسه باربری که بهترین کیفیت در کنار مناسب ترین قیمت را داشته باشد کاری بس دشوار است. اما نگران نباشید چرا که اتوبار منتخب بار با بیش از 20 سال سابقه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در شرق تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

موسسه باربری منتخب بار متشکل از کادری مجرب و حرفه ای است که کار جابجایی و بسته بندی لوازم منزل را به بهترین صورت ممکن انجام می دهند. علاوه بر این تمامی وسایل منزل تحت پوشش بیمه هستند تا خیال مشتریان از این بابت راحت شود.

البته محدوده فعالیت باربری منتخب بار فقط محدود به شرق تهران نیست و در تمامی مناطق تهران خدمات باربری را انجام می دهد.

محدوده های تحت پوشش اتوبار منتخب بار

اتوبار حکیمیه

اتوبار تهرانپارس

اتوبار نارمک

اتوبار سعادت آباد

اتوبار پیروزی

اتوبار نیاوران

اتوبار تجریش و....

2

صفر تا صد حمل بار و اثاثیه منزل به صورت تخصصی

موسسه حمل و نقل منتخب بار تمام فرآیند باربری را از حمل و نقل و بسته بندی تا چیدمان در دست می گیرد و شما در تمام این مدت روی کار پرسنل ما نظارت خواهید کرد. برنامه ریزی فرآیند اثاث کشی به شکلی است که ابتدا وسایل خانه توسط شما یا پرسنل منتخب بار از قبل جمع و آماده بسته بندی می شود. سپس با بسته بندی این وسایل، ملزومات شکستنی و سایر وسایل مشخص شده و آماده حمل و نقل می شود.

حمل و نقل بارها و اثاثیه منزل، علاوه بر قدرت زیاد به تمرکز و کاربلدی نیز نیاز دارد. چرا که این وسایل نباید کوچکترین برخوردی با در و دیوار داشته باشد. همچنین وسایل شکستنی، باید به طور دقیق و آرام جابجا شود تا دچار ترک خوردگی یا شکستن نشود. پس از جابجایی وسایل از داخل خانه به داخل کامیون، نوبت به عزیمت از خانه قدیم به خانه جدید است. در طول مسیر، رانندگان حرفه ای ما با شهرشناسی قوی و سابقه طولانی مدتی که در امر رانندگی دارند، به بهترین شکل مسیر را طی کرده تا اثاثیه به محل جدید منتقل شود. سپس با انتقال اثاثیه به محل جدید، کار باربری تمام شده و اگر این فرآیند مورد تائید شما قرار گرفت، تسویه حساب صورت می پذیرد. موسسه حمل و نقل منتخب بار همواره در راستای کسب رضایت مشتریان خود قدم برداشته و با ارائه خدمات تضمینی و باکیفیت، سعی در کسب نمره قبولی از شما عزیزان را دارد.

3وانت بار شرق تهران

از خدمات جدید موسسه باربری منتخب بار می توان به سرویس وانت بار در سراسر تهران و به خصوص در ناحیه شرق تهران اشاره کرد. این موسسه با استفاده از وانت بار های سبک و سنگین و بر اساس نیاز مشتریان آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. سرویس وانت بار از قیمت ارزان تری نسبت به سرویس کامیون بار برخوردار بوده و برای حمل اثاثیه سبک تر انجام می پذیرد.

شماره تماس و هزینه باربری در شرق تهران

اتوبار منتخب بار این تضمین را به مشتریان عزیز می دهد که بهترین کیفیت در کنار مناسب ترین قیمت را در این باربری تجربه کنند. برای اطلاع از قیمت باربری در مناطق شرق تهران کافی است با شماره های قرارداده شده در زیر این پست تماس برقرار فرمایید. همچنین میتوانید برای مشاوره رایگان در زمینه حمل اثاثیه منزل در مناطق مختلف نیز با منتخب بار تماس برقرار فرمایید.

۰۲۱-۷۷۰۰۵۳۰۰

۰۲۱-۷۷۳۰۹۸۸۵

۰۲۱-۷۷۰۰۳۶۸۷

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت اتوبار منتخب بار به نشانی زیر مراجعه فرمایید : www.montakhabbar.ir