به گزارش پایگاه خبری نشان :

پروازهای متعددی از شهرهای ایران به جزیره توریستی کیش انجام می‌ شوند که بلیط هواپیما اصفهان به کیش یکی از پر فروش‌ترین آنها است. گردشگران زیادی برای استراحت، تفریح و خرید جزیره زیبای کیش را انتخاب می ‌کنند که هموطنان اصفهانی نیز از این قائده مستثنی نیستند. این پرواز توسط ایرلاین‌ های مختلفی صورت می ‌گیرد و قیمت آن با توجه به عوامل گوناگونی مشخص می‌ گردد.

اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید، می توانید به سایت آس چارتر مراجعه نموده و با مشاهده و مقایسه پروازهای مختلف و کسب اطلاعات لازم، مناسبترین بلیط هواپیما اصفهان کیش را خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان کیش

یکی از مسائل مهم در هر سفر، قیمت وسایل حمل و نقل است. جزیره کیش در جنوب ایران و در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس واقع شده و از طریق کشتی و هواپیما می توان به آن دسترسی داشت. از آنجایی که مسیر اول سختتر و نیازمند زمان بیشتری است، اکثر گردشگران ترجیح می دهند با خرید بلیط هواپیما اصفهان کیش، سفری بدون دردسر و راحت را تجربه کنند. در نرخ گذاری و تعیین قیمت بلیط هواپیما اصفهان کیش فاکتورهای مختلفی تاثیر گذارند.. اطلاع از این عوامل و فاکتورها یکی از مهمترین گام ها برای خرید بلیط ارزان پرواز محسوب می شود. این عوامل عبارتند از:

1- نوع بلیط

به طور کلی دو نوع بلیط هواپیما برای مسیر اصفهان به کیش وجود دارد که به صورت چارتری و سیستمی هستند. برای خرید این دو نوع بلیط باید هزینه متفاوتی را پرداخت کنید. پروازهای چارتری و سیستمی دارای ویژگی ها و محدودیت هایی هستند که بر اساس آنها قیمت مشخص می گردد. گاهی اوقات خرید بلیط اصفهان به کیش به صورت چارتر ارزانتر از سیستمی بوده و در بعضی مواقع عکس آن نیز ممکن است.

پروازهای متعددی همه روزه از اصفهان به جزیره زیبای کیش انجام می شود که برخی از آنها به صورت چارتری می باشند. در میان پروازهای چارتر سراسر کشور، بلیط چارتر اصفهان به کیش یکی پرفروشترین ها محسوب می شود. زیرا گردشگران زیادی از استان اصفهان قصد بازدید از جزیره کیش را دارند. پروازهای چارتری معمولا به خاطر قیمت مناسب بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. این پروازها معمولا نسبت به پروازهای سیستمی از قیمت پایینتری برخوردارند. اما امکان کنسلی ندارند و برای کودکان نیز نرخ بلیط به اندازه بزرگسالان است.

پروازهای سیستمی دیگر پروازهای اصفهان به کیش هستند که متقاضیان خاص خود را دارند. برخی از افراد به خاطر مزایای مثبتی که این نوع پرواز دارد ترجیح می دهند بلیط هواپیما اصفهان کیش خود را به صورت سیستمی رزرو و خریداری کنند. از مهمترین این مزایا می توان به امکان کنسل کردن و استرداد بلیط و همچنین قیمت کمتر برای کودکان اشاره نمود.

2- تاریخ بلیط

با توجه به افزایش و کاهش میزان تقاضا قیمت بلیط هواپیما اصفهان کیش متفاوت است. در بازه های زمانی مختلف به دلایل گوناگون مانند برگزاری رویدادها، همایش ها، وضعیت آب و هوایی، تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز اصفهان به کیش با تقاضای بسیاری مواجه می شود که این امر موجب افزایش قیمت می گردد. اما در زمان هایی که پیک سفر نیست و گردشگران کمتری به جزیره کیش سفر می کنند، قیمت ها کاهش پیدا می کنند.

3- ایرلاین و کلاس پروازی

برند ایرلاین و نوع هواپیما از دیگر فاکتورهای تعیین کننده قیمت بلیط هواپیما اصفهان کیش محسوب می شوند. بعضی از برندها به خاطر سابقه طولانی مدت و ارائه خدمات به بهترین نحو از اعتبار زیادی برخوردارند. هواپیماهای این شرکت ها معمولا جزو بهترین ها بوده و از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند. این موارد در تعیین قیمت بسیار تاثیرگذارند.

همچنین صندلی هواپیما نیز براساس شرایط و امکانات موجود کلاس بندی شده که قیمت رزرو بلیط در هر یک از این کلاس ها متفاوت است. برای مثال بخش فرست کلاس هواپیما دارای صندلی های راحتتر و امکانات و خدمات ویژه ای است که همین امر موجب افزایش قیمت بلیط آن نسبت به کلاس های بیزنس و اکونومی می شود. معمولا ارزانترین بلیط متعلق به کلاس اکونومی است، سپس بزینس و در نهایت فرست کلاس. شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما اصفهان کیش در کلاس های مختلف به سایت آس چارتر مراجعه نمایید.

بلیط هواپیما اصفهان کیش را از چه ایرلاینی می توانیم بخریم؟

شرکت های هواپیمایی مختلفی هستند که به جابجایی مسافر و ارائه خدمات پروازی در مسیر اصفهان به کیش می پردازند. اصفهان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران به شمار می رود که علاوه بر پذیرش تعداد زیاد گردشگر، خود نیز مبدا بسیاری از سفر ها است. پروازهای زیادی از اصفهان به کیش انجام می شود که این مسیر هوایی را به یکی از پر ترددترین مسیرهای هوایی ایران تبدیل نموده است.

ایرلاین های زیادی در این مسیر فعال بوده و بلیط هواپیما اصفهان کیش را ارائه می دهند. کیش ایر، زاگرس، ایران ایر، ماهان، آتا، تابان و کاسپین از مهمترین این شرکت های هواپیمایی به شمار می روند. این ایرلاین ها از هواپیماهای مختلف و ویژگی های گوناگونی برخوردارند و کیفیت پروازی آنها با یکدیگر متفاوت است. برخی از آنها بلیط هواپیما اصفهان کیش را به صورت سیستمی و برخی به صورت چارتری عرضه می کنند.

مدت زمان پرواز اصفهان به کیش

شما با خرید بلیط هواپیما کیش اصفهان می توانید این مسیر پروازی را در مدت یک ساعت و سی دقیقه طی کنید. البته در برخی مواقع این مدت زمان ممکن است بخاطر شرایط آب و هوایی تغییر کند و طولانی تر گردد. به طور کلی فاصله هوایی اصفهان تا کیش 714 کیلومتر است که در شرایط مساعد جوی یک و نیم ساعت طول می کشد تا از فرودگاه اصفهان به فرودگاه کیش رسید.

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما اصفهان کیش

جزیره کیش در جنوب ایران قرار گرفته و از آب و هوایی گرم و مرطوب برخوردار است. نیمه اول سال و مخصوصا تابستان دمای هوا در این منطقه بالا رفته و میزان رطوبت و شرجی بودن هوا بسیار است. از این رو بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اصفهان کیش و سفر به این جزیره زیبا نیمه دوم سال می باشد.

جزیره کیش در فصل زمستان در بهترین وضعیت جوی و آب و هوایی قرار دارد و مسافران زیادی این زمان را برای سفر انتخاب می کنند. عید نوروز نیز بخاطر تعطیلات سراسری جزو زمان های مناسب برای سفر به کیش محسوب می گردد. البته از آنجایی که در این تایم متقاضی زیادی برای سفر به کیش وجود دارد بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اصفهان به کیش برای تعطیلات نوروز، چندین ماه قبل آن مانند دی و بهمن است.

اگر می خواهید بلیطی ارزانتر و سفری اقتصادی تر به جزیره کیش را تجربه کنید، می توانید بلیط هواپیما از مبدا اصفهان را در تابستان خریداری نمایید. در فصل تابستان جشنواره ها و تخفیفات بسیار خوبی در جزیره کیش برای مسافران در نظر گرفته می شود.

منبع:

https://ascharter.ir/flight/search/IFN/KIH/%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-%DA%A9%DB%8C%D8%B4