به گزارش پایگاه خبری نشان :

چگونه چاپ دیجیتال در سال 2022 در حال تکامل است

رنسانس چاپ دیجیتال همچنان قوی است و این به این زودی ها تغییر نمی کند! در سال 2022 و پس از آن، می توانید انتظار تغییرات مثبتی برای کسب و کار خود، نحوه تعامل با مشتریان و صنعت چاپ داشته باشید.تأثیرات صنعت چاپ دیجیتال تقریباً در هر صنعت دیگری احساس شده است - و امسال که در حال عبور از همه‌گیری COVID-19 هستیم، می‌توانید انتظار چیزهای بزرگ‌تر و بهتری را داشته باشید. بیایید نگاهی به چگونگی پیشرفت چاپ دیجیتال در سال 2022 بیندازیم!

چاپ نمرده است

از آنجایی که ماشین‌های چاپ دیجیتال برای اولین بار در دهه 1990 معرفی شدند، فناوری روش بازاریابی، بسته‌بندی و خدمات مشتری را به شدت متحول کرده است. بارها در وبلاگ آرمانی گفته‌ایم: صنعت چاپ زنده و سالم است. در واقع، چاپ دیجیتال تجاری با سرعتی روزافزون در حال رشد است - انتظار می‌رود صنعت چاپ تجاری در سال 2022 900 میلیارد دلار درآمد داشته باشد.شخصیت‌های سیاسی، کسب‌وکارهای کوچک، شرکت‌های بزرگ، سازمان‌های غیرانتفاعی، بیمارستان‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها و مصرف‌کنندگان فردی نیاز به مواد باکیفیت دارند که هر روز چاپ شوند. حتی با ادامه تغییر جهان، عشق به چاپ برای سال‌های آینده ثابت خواهد ماند.

تغییرات بزرگ در دنیای چاپ دیجیتال؟

رشد فناوری همیشه به معنای راه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر و سودآورتر برای کسب‌وکارها برای گسترش پیشنهادات خود بوده است. با کارآمدتر شدن تجهیزات چاپ دیجیتال، کارشناسان انتظار دارند که حاشیه سود به طور چشمگیری افزایش یابد. بازاریابان می‌دانند که هر چه برندهای خود بیشتر در معرض دید قرار بگیرند، عملکرد سالانه بهتری خواهند داشت، بنابراین چاپگرهای دیجیتال می‌توانند انتظار داشته باشند که تجارت به رشد خود ادامه دهد.

شرکت‌های چاپ تجاری نیز به دنبال تنوع بخشیدن به روشی برای انطباق با روش‌های در حال تغییر کسب‌وکارها برای مدیریت استراتژی‌های بازاریابی چاپ کاتالوگ خود هستند. پس از اینکه بسیاری از تأمین‌کنندگان چاپ در طول همه‌گیری کووید-19 کسب‌وکار خود را از دست دادند، به جای ماندن در بخش‌های باریک، شروع به گسترش مجموعه محصولات و خدماتی کردند که ارائه می‌کنند. ارائه موفقیت آمیز همه چیزهایی که مشتریان شما در مورد مواد چاپی آنها نیاز دارند به این معنی است که آنها مجبور نخواهند بود به جای دیگری برای مدیریت کمپین های بازاریابی چاپی خود بروند. شما با سئو یک سایت و بهینه سازی توسط سئوکار می توانید به راحتی در صدر نتایج گوگل جای بگیرید و برای مشتریان خود همواره قابل اعتماد باقی بمانید زیرا که سفارشات چاپ آنلاین بزرگتر از همیشه هستند

هم کسب‌وکارها و هم مصرف‌کنندگان، راحتی ارائه شده توسط چاپ دیجیتال آنلاین را دوست دارند. اکنون که شرکت‌های چاپ تجاری آپلود آنلاین تصاویر و طرح‌ها را برای کتاب‌های عکس، کارت‌های تبریک، بروشورها، علائم و موارد دیگر ارائه می‌کنند، این صنعت کاملاً بازسازی شده است. در واقع، در یک دهه آینده احتمالاً شاهد سفارش آنلاین به عنوان روش شماره یک مردم خواهیم بود که مواد چاپ دیجیتال خود را سفارش می دهند.

ظهور سفارش آنلاین همچنین به این معنی است که شرکت های چاپ تجاری می توانند مشاغل بیشتری ایجاد کنند و افراد بیشتری را در بازارهای محلی خود استخدام کنند. این امر هم نرخ رشد کسب و کار آنها را افزایش می دهد و هم از اقتصاد محلی آنها حمایت می کند. مقاله ما در مورد سفارشات آنلاین را ببینید.

تغییرات بزرگ در دنیای چاپ دیجیتال؟

خدمات ارزش افزوده در تجارت الکترونیک

با پیشرفت فناوری چاپ دیجیتال، چاپگرهای تجاری قادر به ارائه خدمات ارزش افزوده با طیف گسترده ای از گزینه ها برای جمع آوری داده ها هستند - به ویژه زمانی که سفارشات الکترونیکی را از طریق وب سایت خود دریافت می کنند. خرده فروشان با هر شکل و اندازه در حال توسعه استراتژی هایی برای ایجاد روابط قوی تر با مشتریان خود هستند تا به صورت تک به تک با هم ارتباط برقرار کنند و شرکت های چاپ دیجیتال بیش از هر زمان دیگری به این پیشرفت ها آموزش داده اند.

سوالات متداول:

آینده فناوری چاپ چیست؟

چاپ دور از گذشته است، آینده چاپ روشن و هیجان انگیز به نظر می رسد. احتمالاً آینده ای را شاهد خواهیم بود که در آن استفاده از چاپگرهای سه بعدی گسترده تر شده و تبلیغات با استفاده از جوهر رسانا چاپ می شود. پرینت سه بعدی در حال حاضر یکی از جنبه های رو به رشد و در حال تحول این صنعت است.

آیا چاپ دیجیتال آینده دار است؟

در سال 2022، چاپ دیجیتال جهانی برای بسته بندی و لیبل ها بالغ بر 18.5 میلیارد دلار خواهد بود. این سهم در سال 2026 به 7.2 درصد خواهد رسید، اما سهم حجم چاپ کمتر است . در سال 2021، حجم چاپ دیجیتال برای بسته بندی به شدت افزایش یافت، در حالی که کل بخش بسته بندی چاپ شده 1.5 درصد از نظر ارزش کاهش یافت.

آینده چاپ افست چگونه است؟

فرانک رومانو، کارشناس و تحلیلگر صنعت، کاهش حجم چاپ افست را از 49 درصد که در سال 2019 بود به 37 درصد تا سال 2021 پیش بینی کرده است . جوهر افشان دیجیتال در همان بازه زمانی 9 تا 21 درصد افزایش خواهد یافت. "اعداد دروغ نمی گویند. حجم افست کاهش می یابد، در حالی که حجم دیجیتال رشد می کند.

چاپگر دیجیتال برای چه مواردی استفاده می شود؟

چاپ دیجیتال برای مواردی که نیاز به جزئیات زیاد و سفارشات با تعداد کمتری دارند بهترین استفاده است . بر خلاف چاپ معمولی، هیچ مرحله پیش از چاپ بین فایل های سند دیجیتال و محصول نهایی وجود ندارد. همچنین نیازی به تجهیزات قالب بندی نامرتب مانند صفحات فیلم یا مواد شیمیایی عکس وجود ندارد.

آیا می‌خواهید در مورد صنعت چاپ دیجیتال بیشتر بدانید یا اینکه چگونه می‌توانید با مواد چاپ دیجیتال با کیفیت بالا اثر خود را در صنعت خود بگذارید؟ امروز با تیم چاپ دیجیتال آرمانی تماس بگیرید!