به گزارش پایگاه خبری نشان :

در این مقاله در رابطه با مهمترین خصوصیات و ویژگی های بهترین معلم های خصوصی تهران و کل ایران توضیحاتی ارائه می گردد. اگر می خواهید با بهترین اساتید تدریس خصوصی کلاس داشته باشید ادامه این مقاله را بخوانید.

برای مشاهده لیست کامل برترین مدرسین و دبیرهای خصوصی تهران و کل ایران به سایت تدریس خصوصی ایران مدرس https://teaching.iranmodares.com/teaching-index.php مرجع انتخاب آنلاین معلم خصوصی ایران مراجعه نمائید. برای اینکه کلاس های خصوصی بازدهی خوبی برای شما داشته باشد باید در مرحله اول با یک استاد خوب و مجرب کلاس ها را هماهنگ نمائید. یک استاد خوب و با سواد در تعداد جلسات کمتر شما را به نتیجه مورد نظرتان خواهد رساند. بنابراین باید در انتخاب خودتان دقت نمائید. در سایت ایران مدرس لیست کامل اساتید، رزومه کاری و سوابق تدریس ایشان، فیلم نمونه تدریس برای مدرسین و اطلاعات کامل دیگری ارائه شده است که می تواند به شما در انتخاب بهترین استاد کمک نماید.

خصوصیات بهترین اساتید و معلم های تدریس خصوصی زبان انگلیسی

بهترین مدرسین و معلم های خصوصی زبان معمولا از دانشگاههای خوب فارغ التحصیل شده اند و رشته تحصیلی خودشان هم زبان انگلیسی و یا رشته های مرتبط با آن است. در سایت ایران مدرس www.IranModares.com تمامی اساتید دانشگاه محل تحصیل و مدرک تحصیلی خودشان را ذکر کرده اند و در ضمن اساتیدی که به صورت جدی تر در زمینه تدریس خصوصی زبان در تهران فعالیت دارند فایل مدرک تحصیلی خودشان را هم ارائه نموده اند. بهترین معلم های خصوصی زبان تهران معمولا مدرک ارشد یا دکتری دارند و در رزومه ایشان کتاب تالیفی، مقالات ISI، مقاله های ژورنالی و .... را می توانید مشاهده نمائید. این اساتید معمولا مدرک آیلتس یا تافل هم دارند و بعضا در این آزمون های معتبر نمره بسیار بالایی هم کسب نموده اند. مدرسین زبان در سایت ایران مدرس اطلاعات بسیار کاملی در رابطه با سوابق تدریس و رزومه کاری خودشان ثبت نموده اند و می توانید به صورت کاملا آگاهانه و با در دست داشتن اطلاعات کامل یکی از بهترین معلم های خصوصی زبان تهران را برای خودتان انتخاب نمائید. شماره تماس مستقیم مدرسین هم در همین سایت ارائه شده است و بعضا مدرسین فیلم نمونه تدریس هم ارائه کرده اند. بهترین معلم های زبان معمولا سابقه کاری و تجربه بالایی هم دارند.

ویژگی های بهترین معلم های ریاضی برای کلاس خصوصی حضوری و آنلاین

بهترین مدرسین ریاضی معمولا از دانشگاههای خوب فارغ التحصیل شده اند. واضح است استادی که خودش در کنکور موفق تر بوده است و توانسته است در یک دانشگاه خوب و معتبر (دانشگاه تهران، خواجه نصیر https://www.kntu.ac.ir/، امیرکبیر، علم و صنعت http://www.iust.ac.ir/ و ....) قبول شود به نسبت شخص دیگری که خودش در دانشگاه معمولی درس خوانده است می تواند بهتر تدریس نماید. البته این تنها ملاک نیست و به عنوان یکی از ملاک ها می تواند در نظر گرفته شود. اساتید برتر ریاضی معمولا به صورت تخصصی و متمرکز روی تدریس ریاضی فعالیت دارند و چون به تدریس ریاضی علاقه دارند سابقه کاری بالایی هم در این زمینه دارند و اساتید مجربی هستند. در سایت ایران مدرس شماره تماس اساتید ریاضی هم نمایش داده شده است. وقتی با یک معلم خوب ریاضی حرف می زنید حتی از نحوه حرف زدن ایشان می توانید متوجه شوید که چقدر به کار خودشان مطمئن هستند. به عنوان راهنمایی های کلی می توان گفت که بهترین معلم های ریاضی سابقه کاری بالایی دارند و شاگردهای قبلی آنها خوب نتیجه گرفته اند و شاگردهای موفقی دارند. بسیاری از مدرسین در سایت ایران مدرس نظر شاگردهای قبلی خودشان را هم ثبت نموده اند. اساتید خوب ریاضی خودشان از دانشگاههای معتبر فارغ التحصیل شده اند و معدل بالایی دارند. بسیاری از اساتید خوب ریاضی جلسه اول کلاس را در صورت عدم رضایت شما به صورت رایگان برگزار می کنند.

خصوصیات دبیرهای خصوصی عالی زیست کنکور و متوسطه

بهترین دبیرهای زیست کنکور عاشق تدریس زیست شناسی هستند و قتی زیست را تدریس می کنند از نحوه تدریس ایشان لذت خواهید برد. وقتی نظرسنجی بهترین دبیران کنکور را مطالعه می کنید خواهید دید که اساتید فوق العاده فقط روی تدریس زیست متمرکز هستند و اینطور نیست که دروس متعددی را تدریس نمایند. این اساتید خودشان در ایام تحصیل موفق بوده اند و حتی در درس زیست در کنکور درصد بالایی و بیشتر از 70 و 80 درصد زده اند. اساتید باسواد زیست تهران و کشور بر تست های کنکور کامل مسلط هستند و به دلیل مطالعه زیاد حضور ذهن عالی هم دارند. این مدرسین روش های خوب و بر پایه ی علمی که برای جواب دادن به سوالات کنکور در زمان کم مورد نیاز است را به شاگردهای خودشان آموزش می دهند. تحصیل در دانشگاههای تراز اول کشور، تعهد به کار و حمایت از شاگرد، داشتن شاگردهای موفق قبلی، دارا بودن مدرک فوق لیسانس و یا دکتری، قیمت مناسب برای کلاس های خصوصی زیست و ... از ویژگی های دیگر بهترین دبیرهای زیست ایران است.

بهترین استاد شیمی کنکور ایران چه ویژگی هایی دارد؟

1- تحصیل در دانشگاه معتبر و رشته شیمی یا مرتبط با شیمی: بهترین استاد شیمی کنکور مسلما خودش در ایام تحصیل بسیار موفق بوده است و در دانشگاه برتر و درجه اول مانند شیمی دانشگاه تهران https://schem.ut.ac.ir/، شیمی دانشگاه شریف، امیرکبیر، علم و صنعت و ... تحصیل کرده است.

2- دارای سابقه کاری و تجربه بالا در تدریس شیمی متوسطه و کنکور: در سایت ایران مدرس اساتید مجرب و با سابقه ای برای آموزش شیمی کنکور حضور دارند. اساتید برتر و عالی معمولا سابقه کاری و تجربه بالایی در زمینه تدریس شیمی دارند.

3- دارای مدرک ارشد یا دکتری در رشته شیمی یا مرتبط با شیمی: اگر می خواهید با یکی از معلم های شیمی کنکور درجه 1 کلاس داشته باشید بد نیست علاوه بر دانشگاه محل تحصیل ایشان به مدرک تحصیلی استاد هم نگاهی بیندازید.

4- دارای درصد بالای 70 یا 80 درصد در شیمی کنکور: اگر شخصی به شما بگوید که می تواند در رسیدن شما به بالای قله یک کوه راهنمای خوبی برایتان باشد مسلما اولین سوالی که از ایشان خواهید پرسید این است که آیا قبلا خود ایشان قله را فتح کرده اند؟

ویژگی ها و خصوصیات اساتید خصوصی برتر عربی کنکور

واضح است که برای خوب نتیجه گرفتن در کنکور و عربی کنکور باید با یک استاد و معلم خوب کلاس داشته باشید. اگر خودتان در درس عربی اشکالی ندارید می توانید به صورت مسقل هم درس بخوانید. اما اگر می خواهید با در کنار داشتن یک استاد و معلم خوب عربی در این درس پیشرفت کنید و درصد های بالا و حتی 90 و 100 درصد بزنید، در چنین شرایطی باید در انتخاب استاد و معلم خودتان دقت نمائید. استادی می تواند به شما در رسیدن به درصدهای بالای عربی کنکور کمک کند که خود ایشان در کنکور عربی را خوب زده باشند. بنابراین می توانید کارنامه خود استاد را بخواهید. یا ممکن است معلم عربی شاگردهای موفقی داشته است. می توانید از ایشان کارنامه شاگردهای قبلی را بخواهید. در هر صورت، برای موفقیت در کنکور که سرنوشت ساز است بهتر است در انتخاب استاد دقت نمائید. اگر می خواهید در عربی کنکور بالای 90 درصد بزنید، استادی که خود ایشان 50 درصد عربی را زده اند به احتمال زیاد نمی تواند کمک خاصی به شما بکند. پس این موارد را در نظر داشته باشید.

منبع: سایت ایران مدرس (مرجع انتخاب آنلاین معلم خصوصی تهران و کل ایران)