به گزارش پایگاه خبری نشان :

شرکت آرین سرویس سامان با بیست سال تجربه تحقیقی در مورد انتخاب شرکت ها ی حمل و نقل مسافربری در زمینه سرویس شرکت ها انجام داده است که توجه شما را دعوت به مطالعه این موضوع می نماید .

 ایمنی :‌

به دلیل خطرات احتمالی مرتبط با حمل و نقل مشترک در طول همه گیری، بسیاری از خدمات نتوانسته اند الزامات ایمنی را برای ادامه کار در طول این دوره برآورده کنند.

در حالی که راه‌حل‌های متعددی در مورد وسایل حمل‌ونقل عمومی به کار گرفته شده است، هنوز این سوال باقی می‌ماند که این اقدامات چقدر در حفاظت از مسافران موثر است.

برای هر کسب و کاری، سلامت و رفاه همه کارکنان به اولویت اول تبدیل شده است تا ایمنی آنها تضمین شود و امنیت نیروی کار محافظت شود. یک عفونت واحد در نیروی کار می تواند کل کسب و کار را متوقف کند.

به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارها برای به حداقل رساندن خطر زیر بار رفتن، کار هوشمندانه را انتخاب می کنند.

اما با ارائه راه‌حل‌های حمل‌ونقل ایمن و کنترل‌شده برای کارمندان، کسب‌وکارها ممکن است به آرامی اعتماد خود را به برنامه‌های حمل‌ونقل کارمندان دوباره به دست بیاورند که می‌تواند به انتقال از کار هوشمند به دفتر کمک کند، زیرا به آرامی به حالت عادی باز می‌گردیم

بنابراین برای شرکت‌های حمل‌ونقلی که می‌خواهند پاسخی برای این مشکل ارائه دهند، ضروری است که تمام اقدامات ایمنی لازم را برای محافظت از مسافران خود انجام دهند. این اقدامات عبارتند از:

تجهیزات حفاظت فردی راننده

در صورت امکان از ورودی های در وسط استفاده کنید

سیستم های تصفیه هوا بهینه

اقدامات بهداشتی برای افرادی که در کشتی هستند

در دسترس بودن کنترل شده و محدود در هر سرویس برای حفظ اقدامات فاصله گذاری توصیه شده

برای موفقیت در این صنعت، این عوامل در شرایط فعلی غیرقابل مذاکره هستند. هر گونه میانبر یا بی توجهی تأثیر بلندمدتی بر هر کسب و کار و زندگی کارکنان خواهد داشت.

با این حال، اگر یک شرکت اتوبوس چارتر بتواند از روش‌های جایگزین حمل‌ونقل بالا برود و ایمنی مسافران خود را تضمین کند، کسب‌وکارها در نهایت پتانسیل و مزایای واقعی انتخاب این نوع حمل‌ونقل کارمندان را خواهند شناخت.

13

از ناوگان خود استفاده کنید :

با توجه به اینکه شرکت‌های اتوبوس چارتر می‌توانند انعطاف‌پذیری کاملی را برای هر برنامه حمل‌ونقل کارکنان ارائه دهند، مهم است که به یاد داشته باشید که حمل‌ونقل کارکنان همیشه خدمات حمل‌ونقل خطی یا شاتل استانداردی نیست که به موازات حمل‌ونقل عمومی انجام می‌شود.

 

بسته به نوع وسایل نقلیه ای که یک شرکت حمل و نقل در اختیار دارد، فرصت های زیادی برای تامین نیازهای جایگزین برای یک تجارت وجود دارد. برخی از نمونه ها عبارتند از:

راه حل های حمل و نقل برای کارکنان دارای معلولیت/کاهش تحرک

اگر یک شرکت اتوبوس چارتر دارای چندین وسیله نقلیه کوچکتر مانند مینی ون باشد که الزامات را برآورده می کند، این یک فرصت عالی برای ارائه راه حل های حمل و نقل برای کارکنانی است که به وسایل نقلیه با الزامات خاص مانند دسترسی به ویلچر نیاز دارند.

حمل و نقل اجرایی

خواه شرکت در کنفرانس‌های مهم باشد، یا صرفاً در مورد بیانیه، زمانی که یک کسب‌وکار می‌خواهد کارکنان اجرایی خود را جابجا کند، می‌خواهد سطوح بالایی از استانداردها را ارائه دهد که با حرفه‌ای بودن بدرخشد.

کجای دیگر در ارائه خدمات حمل و نقل لوکس بهتر از صنعت اتوبوس چارتر با تجربه است؟

ارائه رانندگان بسیار حرفه ای همراه با وسایل نقلیه لوکس درجه یک مجهز به حداکثر راحتی و تمام ویژگی های ضروری که یک کارمند اجرایی برای آماده شدن برای جلسات مهم نیاز دارد.

ون

قانون مالیات به مالیات دهندگان این امکان را می دهد که «مزایای جانبی حمل و نقل واجد شرایط» را از درآمد حذف کنند. این شامل کارفرمایانی می‌شود که از ون/مینی‌بوس برای انتقال کارکنان به محل کار استفاده می‌کنند.

بنابراین، یک رویکرد جایگزین تر، امکان اجاره خودروهای یک ناوگان برای استفاده کارفرمایان به جای ارائه مستقیم خدمات است.

14

هزینه ها را هوشمندانه مدیریت کنید

تاکنون ثابت کرده ایم که یک ناوگان پویا همراه با استانداردهای ایمنی ضروری، فرصت ایده آلی را برای ورود به صنعت حمل و نقل کارکنان ایجاد می کند.

کدام یک برای وارد کردن پای شما خوب است، اما چگونه یک شرکت اتوبوس چارتر می‌تواند خدمات با کیفیت خود را حفظ کند و در یک تجارت حمل و نقل کارمند موفق شکوفا شود؟

کارایی و پایداری تا حد زیادی به مدیریت هزینه های ارائه چنین خدماتی بستگی دارد.

کسب‌وکارها می‌خواهند برای ارائه خدمات حمل‌ونقل بهینه برای کارکنان خود سرمایه‌گذاری کنند، اما طبیعتاً می‌خواهند هزینه این انگیزه را تا حد امکان به حداقل برسانند.

بنابراین، مهم است که شرکت های حمل و نقل همزمان با مشاغل کار کنند تا تنها کارآمدترین خدمات را برای کاهش هزینه های اضافی ارائه دهند.

بنابراین برای کاهش هزینه های عملیاتی از دیدگاه شرکت اتوبوسرانی چارتر، چه حوزه های کلیدی را باید در نظر داشت؟

با توجه به اینکه هزینه های سوخت تا 30 درصد از هزینه کل عملیاتی را تشکیل می دهد، این مطمئناً یکی از اهداف اولیه برای تعدیل دقیق است.

شرکت های حمل و نقل، یا به طور خاص رانندگان، باید این آمار را تصدیق کنند و هدفشان حذف هزینه های اضافی غیرضروری باشد. این به معنای پرهیز از سرعت، ترمز و شتاب گیری شدید و دور زدن بیش از حد است.

مهم است که شرکت‌های حمل‌ونقل با شرکای تجاری خود همکاری نزدیکی داشته باشند تا مسیرهای مناسبی را ایجاد کنند تا اطمینان حاصل شود که وسایل نقلیه تا حد ممکن برای هر سفر اشباع می‌شوند و از مسیرهای خشک که در نتیجه هزینه‌های عملیاتی اضافی را افزایش می‌دهند، اجتناب کنند.