به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

آب و هوای خوب و پاکیزه این منطقه نسبت به کل نواحی تهران باعث شده به طور کلی نظر مردم در مورد برج های چیتگر مثبت باشد. در صورتی که قصد دارید در برج های چیتگر سرمایه گذاری کنید و صاحب ملک شوید، بهتر است نظرات مردم را در این رابطه مطالعه کنید. زندگی در منطقه 22 با این مزایا همراه است:

1) چشم انداز و مناظر دیدنی در منطقه

قرار گیری بسیاری از برج ها در مقابل دریاچه چیتگر، باعث می شود مناظری زیبا و چشمگیر داشته باشند. حتی می توانید برج هایی با ویو های ابدی را خریداری کنید که ساخت و سازی در ناحیه تراس یا منظره روبرو آن ها وجود نخواهد داشت. با خریداری ملک در این ناحیه می توانید از چشم اندازی که در مقابل تان وجود دارد و تراس واحد خود، به خوبی استفاده کنید.

2) پاکیزگی هوا

آلودگی هوا در این ناحیه از شهر کم تر بوده و افراد سالمند زیادی آن را به عنوان گزینه ای مناسب برای زندگی انتخاب می کنند. این موضوع باعث می شود ریه های سالم تری داشته باشند و به بیماری های قلبی، دیر تر ابتلا یابند. طبق گزارشات اعلام شده آلوده شدن هوا در منطقه چیتگر، تا 20 سال زمان می برد که این موضوع نشان می دهد با خرید ملک در آن تا مدت زیادی از آلودگی هوا در امان خواهید بود.

3) تجربه زندگی در لوکس ترین برج ها

تمامی برج های ساخته شده در اطراف این دریاچه، از حالت درجه یک و لوکس برخوردار هستند. علاوه بر تمامی امکانات دیگر برج ها، با پیش فروش خانه چیتگر می توانید صاحب منزلی شوید که از ویژگی های مخصوصی برخوردار هستند و به بهبود شرایط زندگی در این مجموعه ها کمک می کند. طبق نظر مردم در مورد برج های چیتگر، این امکانات وجود دارند:

  • استخر، سونا و جکوزی
  • پارکینگ مهمان
  • مهدکودک
  • اتاق سرایداری
  • خشکشویی و ..

4) آب و هوا خوب منطقه

این برج ها در مجاورت کوهپایه های البرز قرار گرفته اند که آب و هوایی خنک و مطبوع را به دنبال دارد. خنک بودن هوا به ویژه در فصل های گرم سال، یکی از دلایل مثبت بودن نظر مردم در مورد برج های چیتگر است. با زندگی در این برج ها علاوه بر شرایط خوب اقلیمی، می توانید بارش برف و باران را تا حد زیادی مشاهده کنید.

5) نوساز بودن برج ها

اگر به دنبال خانه ای در محله هایی با ظاهر زیبا و هماهنگی میان خانه ها هستید؛ منطقه چیتگر بهترین گزینه برای شما است. دلیل اصلی این زیبایی، نوساز بودن برج ها می باشد. علاوه بر شکل زیبا در ظاهر محله، قابلیت سکونت در این خانه ها تا سال های زیادی فراهم می شود. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد نم کشیدن ساختمان یا مشکلاتی از این قبیل نیست.

6) تفاوت نرخ قیمت ها

قیمت مخصوصی که هر یک از این برج ها دارند، باعث شده افراد با شرایط مالی متفاوتی ملک مورد نظر را خریداری کنند. علاوه بر تفاوت قیمت میان هر پروژه، شما می توانید در هر برج واحد ها را با قیمت هایی متفاوت خریداری کنید. متراژ برج، موقعیت مکانی، امکانات و .. مواردی هستند که بر قیمت آن ها تاثیر گذار هستند.

البته زندگی در این منطقه با معایبی نیز همراه است:

1) مشکلات ناشی از میزان زیاد ساخت و ساز

ساخت و ساز زیاد در این منطقه و صدای بلند دستگاه ها باعث می شود، آلودگی صوتی ایجاد شده که زندگی را برای مردم این منطقه کمی سخت کرده است. همچنین ممکن است میزان زیادی گرد و خاک ایجاد شود که باید دقت زیادی در تمیزی منزل خود داشته باشید.

2) ترافیک و شلوغی زیاد

با افزایش برج ها و حضور جمعیت زیادی از ساکنین، این ناحیه با شلوغی زیادی مواجه شد. مخصوصا حضور جمعیت زیاد افراد در تعطیلات بیش تر از دیگر روز ها است. همین موضوع باعث شلوغی ها، ترافیک بالا و البته نبود جای مناسب برای پارک خودرو ها می شود. 

9

3) حضور تعداد زیاد دستفروشان

دور بودن بعضی برج ها با مراکز تجاری و فروشگاه ها باعث شده تعداد زیادی از دستفروشان به منطقه چیتگر ورود پیدا کنند که با ایجاد آلودگی صوتی نیز همراه است. البته در منطقه چیتگر نسبتا تعداد مشکلات کم تر است و میزان زیادی از این موارد می توانند حل شوند.