به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 یکی از انواع وسیله های تزئینی و شیک که بین بسیاری از افراد محبوبیت زیادی دارد لاله نوروزی قدیمی می باشد. رنگ این لاله های نوروزی صورتی مایل به قرمز می باشد. جنس این لاله ها از شیشه است و حکاکی های خاص و بی نظیری را روی آن حک کرده اند. لاله های نوروزی را به عنوان محصولات آنتیک به شمار می آورند که امروزه نیز در بسیاری از خانه های لوکس و مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. نقاشی و رنگ آمیزی روی شیشه به عنوان یکی از هنرهای خاص شناخته می‌ شود. شما می ‌توانید آثار زیادی که مربوط به نقاشی روی شیشه می باشد را در موزه ها مشاهده کنید. اگر از جمله افرادی باشید که میخواهید چراغ های زینتی خاصی را در خانه خود نگهداری کنید بدون شک انتخاب لاله های نوروزی برایتان بهترین گزینه است.

 

بهترین مکان قرار دادن لاله های نوروزی

 شما هر یک از اندازه های شمعدانی می توانید یک و یا لامپ کوچک قرار دهید. علاوه بر زیبایی که از لاله های نوروزی دریافت می کنید قادر خواهید بود که با استفاده از نور لاله ها خانه خود را نورانی تر نمایید. انواع لوله های نوروزی را در رنگ بندی های متفاوت تولید می کنند که هر یک از آنها برای دکوراسیون های متفاوت مناسب می باشند به طور کلی برای نگهداری از لاله های نوروزی باید به نحوه نگهداری از آنها دقت داشته باشید. شما می‌توانید لاله های نوروزی را روی کنسول خود قرار دهید. همچنین بسیاری از افراد لاله ها را روی میز ناهارخوری می گذارند. بسته به نوع خانه و سبک و سلیقه ‌ای که دارید لاله های نوروزی در بخش های متفاوت خانه به عنوان یکی از وسیله های تزیینی گران قیمت و گرانب ها مورد استفاده قرار می گیرند.

14

آیا قیمت لاله های نوروزی گران است ؟

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که قیمت هر یک از لاله های نوروزی بستگی به ظرافت آنها دارد. در صورتی که کنده کاری های خاصی روی لاله های نوروزی به کار گرفته باشند قیمت آنها تا حدودی بالا است. برخی از لاله های نوروزی با استفاده از ماشین آلات طراحی می‌ شوند که آنها قیمت بالایی ندارند. اما لاله های نوروزی که به صورت دستی تولید و طراحی می گردند هزینه خریداری شان بالاتر است. به طور کلی اگر شما می‌ خواهید وسیله های لوکس را برای دکوراسیون کلاسیک خریداری کنید باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید. هر یک از انواع وسیله های تزیینی کلاسیک ظرافت خاصی دارند و قیمتشان بالا است.

 

خرید ویترین نقاشی فرانسه

یکی از زیباترین ویترین های نقاشی ویترین نقاشی فرانسه می باشد که چوب ماهگونی و برنز برای تولید آن به کار گرفته شده است. نقاشی این ویترین به صورت دستی انجام شده و به همین دلیل ارزش آن بسیار بالا می باشد. این ویترین دارای چهار طبقه می باشد که هر یک از طبقه های آن مخمل دوزی رنگ شرابی دارد. ارتفاع ویترین ۱۶۰ سانتیمتر باشد و عرض آن ۶۰ سانتی متر است. روی درب ویترین شما می توانید طرح رومئو و ژولیت را مشاهده کنید که به صورت دستی نقاشی شده است.

15

کاربرد ویترین نقاشی آنتیک

 امروزه ویترین های نقاشی در بسیاری از پ خانه های لوکس و کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند اگر شما به ویترین های نقاشی علاقه دارید و می خواهید فضای خانه خود را لاکچری کنید بدون شک ویترین نقاشی آنتیک فرانسه بهترین انتخاب به شمار می رود. یکی از مهمترین ویژگی هایی که از این نمونه ویترین آنتیک دریافت می‌ کنید کیفیت بالای آن می باشد. در واقع بهترین متریال ها را برای تولید این ویترین به کار گرفته اند تا استحکام و کیفیت بالایی داشته باشد. وسیله های خاص و گرانبهای خود را که تزئینی هستند می توانید در طبقات این ویترین قرار دهید.

ویژگی های ویترین آنتیک فرانسه

 پایه های ویترین از جنس برنز است و هر یک از پایه ها به رنگ طلایی می باشند. قیمت ویترین نقاشی فرانسه  آنتیک به دلیل ظرافت و ریزه کاری هایی که دارد نسبت به دیگر ویترین های نقاشی بالاتر است. نسبت به بسیاری از دیگر مدل های ویترین های آنتیک این نمونه ویترین محبوبیت بیشتری دارد. چرا که این ویترین اندازه اش استاندارد است و در بسیاری از منازل لوکس و کلاسیک کاربردی می باشد. در واقع شما طبق اندازه و ارتفاع این ویترین می‌توانید آن را برای منازل متفاوت خریداری کنید تا جذابیت و زیبایی منزل خود را چند برابر نمایید.