به گزارش پایگاه خبری نشان :

در این مقاله قصد داریم به بررسی کارخانه های کارتن سازی تهران و به طور خاص صنایع بسته بندی فاطر و همچنین معرفی انواع کارتن بسته بندی از جمله کارتن تخم مرغ، کارتن میوه، کارتن لمینت، کارتن های دایکاتی و کارتن سه لایه بپردازیم. در صورتی که قصد خرید  کارتن های بسته بندی را دارید اما از ویژگی های کارتن ها به خوبی آگاه نیستید، مطالعه این مطالب کمک شایانی به شما خواهد کرد که خریدی اصولی با بودجه مورد نظر خود داشته باشید.

کارخانه کارتن سازی

از آن جایی که کارتن سازی صنعتی است که مورد استفاده ی تمامی فعالان در حوزه ی کسب و کار های تولیدی و بسته بندی است، روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود و فعالان این صنعت در پی به روز کردن هر چه بیشتر تکنولوژی های به کار رفته در این صنعت هستند. از آن جایی که که نیاز به کارخانه کارتن سازی در تمامی استان ها و شهرهای کشور وجود دارد تقریبا در تمامی استان ها چندین  کارخانه کارتن سازی وجود دارد که به برطرف کردن نیاز افراد فعال در زمینه تولید و فروش کالا، می پردازند. از جمله پیشرفته ترین استان هایی که در زمینه تولید کارتن پیشتاز هستند می توان به استان هایی نظیر تبریز، تهران، مشهد و سایر شهرهای بزرگ اشاره کرد. کارخانه کارتن سازی فاطر به عنوان بزرگترین تولید کننده کارتن لمینتی، کارتن سه لایه ، کارتن پنج لایه و کارتن تخم مرغ یکی معتبرترین کارتن سازی های تهران و البرز به حساب می آید.

قیمت کارتن

هنگام خرید کارتن همانند بسیاری از اقلام تولیدی باید به مولفه های متفاوتی توجه نماییم تا در نهایت بتوانیم خریدی با کیفیت با بهترین هزینه ی تمام شده را داشته باشیم. برای محاسبه قیمت کارتن باید به عواملی از جمله نوع کارتن، تعداد لایه های به کار رفته در کارتن، نوع فلوت به کار رفته در بخش میانی کارتن، بررسی کردن قابلیت چاپ بر روی کارتن توجه نمود. تمامی این عوامل هر یک به تنهایی می توانند بر روی قیمت تمام شده ی کارتن اثر داشته باشند و کیفیت آن را دستخوش تغییرات مثبت و منفی کنند. کیفیت مواد اولیه به کار رفته نیز بسیار در کیفیت نهایی محصول اثرگذار است. لذا پیشنهاد ما این است که در صورت نیاز به کارتن های بسته بندی از کارخانه های نام آشنا و شناخته شده مانند کارخانه کارتن سازی فاطر (faterpack.ir) خرید خود را انجام دهید. لذا به طور معمول این کارخانجات خدمات پس از فروش و عودت کالا را برای مشتریان خود در نظر می گیرند که این خدمت خرید را آسان تر و مطمئن تر خواهد نمود.

کارخانه کارتن سازی تهران

کارخانه کارتن سازی تهران با در اختیار داشتن انواع دستگاه های تولید کارتن و چاپ انواع طرح ها و لوگوها اقدام به تولید انواع کارتن بسته بندی می کنند. از جمله تولیدات این کارخانه ها می توان به کارتن های سه لایه، پنج لایه، بسته بندی، کارتن تخم مرغ، کارتن میوه، کارتن لمینتی و... اشاره کرد. هر کدام از این کارتن ها برای موارد مختلفی استفاده می شوند که در کل صنعت بسته بندی را تشکیل می دهد. بالاترین میزان تولید کارخانه های این استان تولید کارتن های سه لایه و پنج لایه است که با تولید آن ها به بخش عظیمی از نیاز افراد پاسخ داده می شود.

اگر بخواهیم به یکی دیگر از تولیدات مهم کارخانه های کارتن سازی تهران اشاره کنیم می توانیم به کارتن های لمینت اشاره کنیم. زیرا این کارتن ها علاوه بر اینکه دارای مقاومت بالایی برای نگهداری محصولات دارند، چاپ تبلیغات نیز به خوبی و با کیفیت بالا بر روی آن ها امکان پذیر است.

محصولات کارخانه کارتن سازی تهران

در ادامه بر بررسی ویژگی های چند نوع از کارتن های بسته بندی خواهیم پرداخت که بخش بزرگی از محصولات کارخانه کارتن سازی تهران را در بر می گیرند.

کارتن تخم مرغ

برای بسته بندی تخم مرغ که یکی از مواد غذایی اولیه‌ی مهم در صنعت غذا و و خوراکی است، از کارتن‌های مخصوصی استفاده می‌کنند.  به جهت اینکه ابعاد تخم مرغ‌ها ابعادی استانداردی است کارتن‌های این نوع نیز، دارای ابعادی یکسان و استاندارد هستند. برای تولید کارتن تخم مرغ از کارتن‌های سه یا پنج لایه استفاده می‌کنند. البته کارتن سه لایه در مقایسه با پنج لایه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا می‌تواند استحکام مورد نیاز را تأمین کند. ولی در صورت سفارش مشتری و یا به حداکثر رساندن میزان محافظت، از کارتن‌های پنج لایه استفاده می‌کنند. برای خرید کارتن تخم مرغ به سایت زیر مراجعه نمایید:

https:// faterpack.ir/?p=1037

کارتن میوه

کارتن میوه از مصرفی ترین انواع کارتن بسته بندی هستند که در تمامی استان ها و شهر ها با هر میزان جمعیتی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با افزایش خلاقیت و نوع آوری در تمامی صنایع از جمله کارتن سازی، کارتن های میوه نیز با افزایش تنوع نیز مواجه شده اند و نمونه های بسیار زیبایی را می توانیم خریداری کنیم. کارتن میوه نیز بر حسب نیاز می توانند در انواع سه و پنج لایه تهیه شوند. همچنین با افزایش رقابت در این صنعت می توان با ایجاد طراحی های گرافیکی زیبا بر روی کارتن ها آن ها را از سادگی خارج نمود و مشتریان بیشتری را جذب نمود. تولید کارتن میوه یکی از چالشی ترین انواع تولید کارتن است و همواره تلاشگران این حوزه در صدد افزایش استحکام و تنوع بخشیدن به آن ها هستند. برای استعلام قیمت و خرید کارتن میوه به سایت زیر مراجعه کنید :

https:// faterpack.ir/?p=1035

تولیدکننده انواع کارتن لمینتی و دایکاتی

کارتن لمینتی

کارتن لمینتی که دارای کیفیت ساخت به مراتب بالاتر از انواع دیگر کارتن ها است، امروزه در بسیاری از صنایع بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های کارتن لمینتی می توان به وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان آن اشاره کرد. همچنین کارتن های لمینت دارای قابلیت چاپ پذیری بالایی هستند و می توان انواع چاپ را بر روی آن ها انجام داد. در انواع دیگر کارتن ها ، از جمله سه لایه و پنج لایه، به دلیل داشتن لایه فلوت مواج چاپ تبلیغات با کیفیت مناسب قابل اجرا نخواهد بود و چاپ دارای موج خواهد شد اما در کارتن های لمینت این مشکل وجود نداشته و چاپ با بهترین کیفیت بر روی کارتن پیاده سازی خواهد شد. چاپ بر روی کارتن های لمینتی به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد: لمینت گرم و سرد که هرکدام جهت موارد مخصوص به خود مورد استفاده قرار می گیرند. خرید و قیمت کارتن لمینتی در سایت زیر :

https:// faterpack.ir/?p=1249

قیمت و خرید کارتن سه لایه از کارخانه کارتن سازی

کارتن سه لایه

کارتن سه لایه از متداول‌ترین ترین انواع کارتن است که از دو لایه‌ی کارتن ساده در بالا و پایین و یک لایه فلوت در قسمت میانی تشکیل شده است. لایه‌ی فلوت استحکام لازم جهت نگهداری محصولات بسته بندی شده را ایجاد می‌کند. بر اساس نیاز افراد، صنایع مختلف فلوت‌های متفاوتی با ضخامت و مدل‌های مختلف تولید می‌کنند که بالاترین میزان استحکام را ایجاد می‌کند. از این کارتن به دلیل وزن پایین و مقرون به صرفه بودن استفاده‌های فراوانی در صنایع مختلف می‌شود. صنایع بسته بندی فاطر یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کارتن سه لایه در استان تهران است.  بسیاری از صنایع تنها از کارتن‌های سه لایه برای بسته بندی محصولات خود استفاده می‌کنند زیرا این کارتن‌ها تقریباً برای بسته بندی هر نوع محصولی است. در نهایت برای سفارش خرید کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه به سایت faterpack.ir مراجعه نماید.