به گزارش پایگاه خبری نشان :

خواص قهوه گانودرما دکتر بیز سوپریم هر بیننده ای را به حیرت وا می دارند! آخر یک قارچ و این همه خواص؟! خود را برای خواندن ادامه این مطلب آماده کنید چرا که قرار است بفهمید هر آنچه تا به حال آن را مفید می دانستید پیش قارچ گانودرما هیچ است، بله! درست فهمیدید، گانودرما یک قارچ است، آن هم یک قارچ خود رو! اصلا من که می گویم این گیاه هدیه ای از طرف طبیعت است تا ما را به زندگی سالم اجداد مان برگرداند! باور نمی کنید؟ پس با ما همراه باشید تا خودتان به این نتیجه برسید.

 

گانودرما چیست؟

10

گانودرما یک قارچ قهوه ای یا قرمز تیره است که روی تنه درختان فرسوده در آسیای شرقی رشد می کند، محل رشد این قارچ محدود است اما خواص آن نامحدود و همین سبب محبوبیت و پرطرفداری قارچ های گانودرما بین مردم شده است. قارچ گانودرما ۴۰۰ فعال زیستی دارد که هرکدام از آنها خواص منحصر بفردی را به آن بخشیده اند، به طوری که گانودرما:

۱۵ برابر بروکلی منیزیم،

۷ برابر پرتقال ویتامین c،

۷ برابر یک ماهی کامل امگا ۳،

۶ برابر یک لیوان شیر کلسیم،

۳ برابر یک وعده اسفناج آهن،

و ۳ برابر بلوبری آنتی اکسیدان دارد.

همچنین قارچ گانودرما در طب سنتی آسیای شرقی نیز جایگاه ویژه ای دارد به طوری که ژاپنی ها به آن ریشی (پادشاه گیاهان دارویی) می گویند و چینی ها آن را راز جاودانگی می دانند. حتما در کشور خودمان هم نام اکسیر جوانی به گوش تان خورده است؟ جالب است بدانید که اکسیر جوانی همان نوشیدنی قارچ گانودرما است! اما واقعا در چه حالتی می توان به بهترین نحو از خواص گانودرما استفاده کرد؟ آیا همه قارچ های ملقب به گانودرما در بازار اصلی هستند؟ آیا قارچ گانودرما می تواند مضر هم باشد؟ در پاراگراف بعد به جواب این سوالات می پردازیم.

 

چرا قهوه و گانودرما؟

11

ترکیب گانودرما با قهوه بهترین حالتی است که در آن می توان از این قارچ استفاده کرد چرا که افزودن قهوه به قارچ گانودرما سبب جذب راحت تر و افزودن خواص مضائفی به آن می شود تا حدی که قهوه می تواند خواص گانودرما را حتی چندین برابر هم بکند! اما آیا واقعا تمام قهوه های گانودرما موجود در بازار اصلی هستند؟ مسلما خیر! ترکیب گانودرما با قهوه استاندارد های خاص خودش را دارد که تنها شرکت دکتر بیز (زیر نظر سازمان غذا و دارو) به خوبی توانسته تمام آنها را اجرا و بررسی کند. همچنین شاید اکنون با خود فکر کنید که مصرف خام قارچ گانودرما نیز می تواند ایده خوبی برای دریافت خواص این قارچ باشد اما لطفا زود نتیجه گیری نکنید چرا که در واقع این بدترین اشتباه است! مصرف خام قارچ گانودرما می تواند آسیب جدی به کبد برساند و البته پیدا کردن قارچ گانودرما اصل نیز کار بسیار سختی است! حتی اگر شما بتوانید قارچ گانودرما اصل پیدا کنید مصرف کردن آن نیز دگر باره برای تان مشکل ساز خواهد شد چرا که این قارچ پوسته بسیار سفت و محکمی دارد. به پیشنهاد ما، بهتر است عطای خرید قارچ گانودرما را به لقایش ببخشید و به جای آن به نام آشنا دکتر بیز اعتماد کنید چرا که این برند تنها تولید کننده معتبر و استاندارد قهوه گانودرما در ایران است.

 

خواص قهوه گانودرما دکتر بیز

12

همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم خواص قهوه گانودرما دکتر بیز به حدی زیاد هستند که اگر بخواهیم به تک تک آنها اشاره کنیم باید یک کتاب قطور ۱۰۰۰ صفحه ای تحویل تان بدهیم اما با این حال ما سعی کرده ایم که این خواص را در این مجال کم بگنجانیم، پس در ادامه فقط به چند تا از مهم ترین آنها اشاره خواهیم کرد:

گانودرما برای لاغری

خواص قهوه گانودرما دکتر بیز برای ورزشکاران به قدری دقیق و کامل هستند که شما را به تعجب وا می دارند! به عنوان مثال قارچ گانودرما سطح متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد و این گونه باعث می شود که تمام خوراکی هایی که شما مصرف می کنید به جای تبدیل شدن به چربی اضافه به انرژی مفید و قابل استفاده تبدیل شوند. در واقع قارچ گانودرما این گونه شما را برای ورزش و فعالیت آماده می کند.

با گانودرما از چین و چروک و پیری رهایی یابید!

گانودرما از منابع بالای آنتی اکسیدان برخوردار است. آنتی اکسیدان ها باعث جوانی پوست می شوند و از پیری زود رس جلوگیری می کنند. همچنین آنتی اکسیدان ها از تجمع رادیکال های آزاد (که به دلیل آلودگی هوا و رژیم غذایی نا درست در بدن به وجود می آیند) جلوگیری می کنند و بدین وسیله ما را از خطر بیماری های خطرناکی مثل سرطان می رهانانند و سطح ایمنی بدن را بالا می برند.

 

تصفیه شدن بدن با گانودرما

گانودرما بهترین مصفی خون و دیگر اندام های بدن است که ما را از آسیب های زندگی شهری دور می کند. به عنوان مثال پس از مدتی استفاده از قهوه گانودرما، کبد چرب (که ارمغان استفاده از فست فود ها و غذاهای چرب و ناسالم است) بهبود می یابد. گانودرما سموم و مواد خطرناک را از بدن بیرون می کند و به همین دلیل ممکن است شما پس از مصرف آن دچار حالاتی چون اسهال، استفراغ و جوش صورت بشوید.

 

خرید قهوه گانودرما دکتر بیز

 

اکنون برای خرید انواع قهوه های گانودرما دکتر بیز می توانید به سایت معتبر ganudermabiz.ir مراجعه فرمایید یا با شماره ۰۹۳۳۴۴۳۸۴۷۵ در  واتس اپ ارتباط برقرار کنید، همچنین برای آشنایی بیشتر با محصولات دکتر بیز می توانید از پیج اینستاگرام ganudermabiz نیز دیدن کنید.

 علاوه بر این ها باید بدانید که دکتر بیز نمایندگی های فروش زیادی دارد اما کمتر نمایندگی پیدا می شود که چون گانودرما بیز از سود خود به نفع مشتری بکاهد و محصولات خود را همواره با تخفیف ارائه دهد، باور نمی کنید؟ پس به سایت ایشان مراجعه کرده و خودتان مشاهده و مقایسه کنید!

 

از من بپرسید می گویم همین الان هم برای خرید قهوه گانودرما دکتر بیز دیر است! آخر می دانید؟ حتما یک چیزی بوده که این همه سال مردم آسیا این گیاه را عزیز و گرانقدر دانسته اند، مگر نه؟ بیایید این یک بار را به آموزه های اجداد مان گوش دهیم!