به گزارش پایگاه خبری نشان :

به گزارش پایگاه خبری نشان : طبق شواهد و پژوهشهای گروه صنعتی تجاری آویژه از دو سال گذشته تا کنون با توجه به نوسانات عجیب و غریب بازار ضایعات ، خرید و فروش ضایعات آهن پر رونق ترین بازار کسب و کار های مربوط به صنعت ضایعات را دارد به طوری که در ماه اخیر سال جاری تقریبا مقدار 30 هزار تن ضایعات آهن توسط کارخانجات صنعتی ذوب آهن ذوب شده و این مقدار معادل با دوهزار و چهارصد میلیارد ریال میباشد و این آمار تنها از 40 کارخانه ذوب آهن در سراسر کشور بدست آمده.

این آمار چشمگیر در کشور ما به گونه ای توجه تاجران و البته برخی آقازاده ها را معطوف خود کرده که که در صدد این برامده اند تا برای خودشان در این بازار پر زرق و برق جایگاهی دست و پا کنند . 

ببینید آقازاده ها چگونه پول در می آورند

برای مشاهده آقازاده های فعال در این حوزه ، روی کلمه (( خریدار ضایعات آهن )) کلیک کنید.

درآمد خالص مسئول سیاسی از خرید و فروش ضایعات آهن

بازار آهن در کشور صنعتی ما استعداد فوق العاده ای در جذب تاجران و کارآفرینان دارد و بعبارتی میتوان گفت پتانسیل قدرتمند این حوزه میتواند هر کسی که بدنبال پول و شهرت باشد را به طمع بیندازد

گروه صنعتی تجاری آویژه با نامی آشنا و اعتباری بلند آوازه در سرتاسر کشور در حوزه صنعت ضایعات آهن باهدف کارآفرینی و ایده پردازی های مناسب برای پیشرفت این صنعت عظیم کشورمان قدم برمیدارد و در تلاش است تا با شفاف سازی و ارائه آمار و ارزیابی های دقیق بازار به صنعتگران و تاجران فعال این حوزه نهایت خدمت به بازار صنعت ضایعات کشور را ارائه دهد.

دلیل علمی این رونق همیشگی در این بازار عرضه و تقاضای عالی این کالا میباشد . فراوانی این فلز و کاربرد های نامحدود آن این زمینه را فراهم کرده تا همیشه بازار خرید و فروش آن داغ باشد .

وسایل فلزی که ضایعات آنها خرید و فروش میشود

همانطور که میدانید قسمت های عمده ی همه خودرو ها و موتور سیکلت ها از جمله بدنه و بخشی از قسمت موتوری وسایل نقلیه ، ستون ها و دیگر اجزای کار رفته در اسکلت سازه های ساختمانی و صنعتی ، دستگاه های پرس غول پیکر و وسایل و ابزار های صنعتی و غیر صنعتی ، پیچ و مهره ها و ... همگی از جنس فولاد «آهن» هستند .

علیرغم اینکه این فلز از استحکام و تراکم بالایی برخوردار است اما فرسودگی و از کار افتادگی آن اجتناب ناپذیر است و پس از اتمام عمر مفیدش مجددا وارد چرخه بازیافت میشود و پا به بازار ضایعات میگذارد.

همانطور که اشاره شد فلز آهن انواع و اقسام گوناگونی دارد و با توجه به کاربرد های نامحدودش باید متناسب با کارایی اش آلیاژ خاصی نیز داشته باشد .به همین دلیل است که انواع متفاوت آهن آلات از نظر ظاهری و تراکم واستحکام و ... بایکدیگر متفاوت هستند .

استحکام ورق بدنه خودروها

مثلا بدنه خودرو ها و ورق های گالوانیزه و ورق های شیروانی و بدنه کابینت ها و امثالهم با توجه به کاربردشان از نو کم ضخامت و سبک هستند که طبیعتا استحکام کمتری نیز نسبت به آهن آلات مصرفی در اسکلت ساختمان دارند .

بدیهی است که اسکلت ساختمان ها باید از استحکام قابل قبولی برخوردار باشند و به همین دلیل است که آلیاژ خاصی را برایش در نظر میگیرند .

یا بعنوان مثال جرثقیل های غول پیکر یا دستگاه های پرس عظیم الجثه با توجه به اینکه باید بتوانند فشار چندین تنی را تحمل کنند باید از استحکام و تراکم بالایی برخوردار باشند .

همچنین درمورد انواع فولاد های بکار رفته در قطعات موتوری و بدنه زیردریایی ها و کشتی ها که در معرض آب و عوامل فرسایشی بیشتری مثل روغن قرار میگیرند بدیهیست که باید آلاژ آن ها طوری باشد که دوام مقرون به صرفه تری داشته باشند و ایمنی و جان بشر را تضمین کنند.

بهترین کار برای حفظ محیط زیست (بازیافت فلزات)

تا به اینجای کار یک دید کلی نسبت انواع گوناگون فلز آهن و آلیاژهای مختلفش بدست آوردیم و دانستیم که فلز فولاد با همه ی این اوصاف باز هم فرسوده میشود و لاجرم به چرخه بازیافت راه پیدا میکند . در اینجا صنعت ضایعات وارد عمل میشود و با تفکیک هر کدام از این آلیاژ ها توسط کارشناسان مقدمه عملیات ذوب و فراوری را فراهم میکند .

خریدار ضایعات آهن آویژه

موارد کلیدی خریدار ضایعات آهن آویژه

·خریدار ضایعات آهن

·بهترین خریدار ضایعات آهن

·بالاترین خریدار ضایعات آهن

·خریدار ضایعات آهن در کرج

·خریدار ضایعات آهن تهران

·خریدار ضایعات آهن اصفهان

·خریدار ضایعات آهن در غرب تهران

·خریدار ضایعات آهن

·خریدار ضایعات آهن در تبریز

·خریدار ضایعات آهن مشهد

·خریدار ضایعات آهن استان تهران، تهران

·خریدار ضایعات آهن اهواز

·خریدار ضایعات آهن اراک

·خریداران ضایعات اهن الات

·خرید ضایعات لوله آهنی

·قیمت ضایعات لوله فلزی

·خریدار ضایعات آهن مازندران

·قیمت ضایعات آهن مشهد

·قیمت ضایعات اهن مس و برنج

·قیمت ضایعات آهن میلگرد

·قیمت ضایعات اهن مکانیکی

·قیمت ضایعات آهن مصرفی

·قیمت ضایعات آهن ماشینی

·خریدار ضایعات پلاستیک مشهد

·خرید ضایعات آهن نیشابور

·قیمت ضایعات آهن نبشی

·خریدار ضایعات پلاستیک نایلون

·خرید ضایعات آهن نوشهر

·قیمت ضایعات اهن نرخ روز

·قیمت ضایعات اهن نیشابور

·فروش ضایعات آهن نبشی

·قیمت ضایعات پلاستیک نوشابه

·قیمت ضایعات پلاستیک نایلون

·قیمت ضایعات اهن ویژه

·قیمت ضایعات آهن و چدن

·قیمت ضایعات آهن و آلومینیوم

·خرید ضایعات آهن ورامین

·خریدار ضایعات ورق آهن

·خریدار ضایعات پلاستیک و کارتن

·خریدار آهن آلات و ضایعات

·خریدار آهن و ضایعات

منبع: گروه تجاری صنعتی آویژه

لوگو گروه تجاری صنعتی آویژه