به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

این روزها بازار استخدام ادمین اینستا داغ تر از روزهای دیگر است. شاید این علت محبوبیت از استخدام ادمین اینستاگرام را بتوان این موضوع دانست که ارتقای پیج به دست فردی به نام ادمین پیج اینستاگرام رقم می خورد. اگر در فکر استخدام ادمین پیج هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید چراکه می خواهیم در مورد انواع ادمین اینستاگرام به شما توضیحاتی دهیم.

در دید عموم مردم ادمین پیج اینستا وظیفه بارگذاری پست و استوری را دارد. در واقع این مورد را می توان از متداول ترین و ابتدایی ترین فعالیت های یک ادمین دانست. نکته مهمی که وجود دارد این است که ادمین های پیج اینستا به چند زیر شاخه مجزا تقسیم می شوند که هر کدام از این ها ادمین ها وظیفه متفاوتی را نسبت به دیگری دارند. اگر دوست دارید تا با انواع ادمین ها و وظایفی که هر کدام دارند آشنا شوید، قسمت های بعدی مقاله را از دست ندهید.

ادمینی که وظیفه دارد به دایرکت ها و کامنت های پیج پاسخ دهد.

یکی از انواع ادمین اینستا، ادمینی است که وظیفه دارد تا به دایرکت ها و کامنت های پیج پاسخ دهد. در واقع اصلی ترین وظیفه ای که این ادمین دارد این است که با فالوورهای پیج ارتباطی دوستانه داشته باشد. این ارتباط دوشتانه باعث می شود تا فالوورها به صورتی کاملا ناخودآگاه تمایلی به ترک کردن پیج را نداشته باشند.

 ایجاد تعامل دوستانه با فالوورهای جدید و یا افرادی که از فالوورهای پیج نیستند، از دیگر وظایف مهم ادمین به حساب می آید. تاثیری که برقراری ارتباط دوستانه و صمیمی در جذب و ماندگاری فالوورها دارد، انکار ناپذیر است.

ادمینی که وظیفه تولید محتوا را به دوش می کشد.

تولید محتوایی که مخاطب پسند باشد خیلی سخت صورت می گیرد. اگر تولید محتوا جدید یک پیج بدون هیچ گونه خلاقیتی صورت بگیرد قطعا بازخورد مثبتی را از سمت فالوورهای خود نخواهید گرفت. بسیاری از کارفرماها هیچ گونه سر رشته ای در تولید محتوا ندارند. همین موضوع باعث می شود تا نتوانند آن طور که باید و شاید مخاطب را جذب پیج خود کنند. در این جاست که نقش ادمینی که تولید محتوا را انجام می دهد، پر رنگ تر از هر زمان دیگری می شود.

ادمین اینستایی که کار تولید محتوا را انجام می دهد به خوبی به تولید محتوایی که کاربر پسند است مسلط است و می داند که چطور باید این کار را انجام دهد. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال یک راه میان بری هستید که شما را سریع تر به مقصدتان که همان ارتقای پیجتان است برساند، به دنبال استخدام همچین ادمینی باشید.

2

بلاگر؛ واژه آشنایی این روزها

برای این که بتوان در کاری موفق بود نیاز است تا سواد انجام آن کار را داشته باشید. معمولا تمامی ادمین های اینستاگرام با شرکت در دوره های آموزش مختلفی سواد لازم و کافی را در این خصوص پیدا کرده اند. بلاگرها افرادی هستند که به واسطه انجام کارهای مختلفی توانسته اند فالوورهای میلیونی در اینستاگرام داشته باشند.

از این افراد به عنوان ادمین بلاگر نیز یاد می شود. این روزها تعداد بسیار زیادی از افراد هستند که جزئی از ادمین های بلاگر به حساب می آیند. شما با دادن اطلاعات از پیجتان به این افراد می توانید بازدید کننده های میلیونی داشته باشید. معمولا دادن تبلیغات به این نوع از ادمین ها می تواند بازخورد خوبی را برای پیج شما داشته باشد.

به دنبال ادمین اینستایی هستید که تمام این کارها را با هم انجام دهد؟

شاید با خواندن این مقاله این سوال برایتان پیش آمده باشد که چطور می توان تمامی این ادمین ها با هم داشت. جواب سوال شما پیش ماست؛ گروه بی اس سایت.

برای این که بتوانید تمامی امور پیج تان را از 0 تا 100 به دیگری محول کنید؛ نیاز است تا با یک شرکتی که خدمات مدیریت پیج اینستاگرام را انجام می دهد؛ همکاری داشته باشید. این شرکت ها به خوبی می دانند که چطور باید باعث ارتقای پیج شما شوند.

3

مثل همیشه؛ تیمی متخصص و حرفه ای

مجموعه بی اس سایت در کنار شماست تا تمامی امور پیج شما را با ادمین اینستا حرفه ای، گرافیست حرفه ای و... انجام دهد. اگر با دیگر شرکت ها همکاری داشته اید و نتیجه دلخواه خود را نگرفته اید بهتر است با یک تیمی حرفه ای همچون بی اس سایت همکاری داشته باشید. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر با ما در ارتباط باشید.

منبع: https://www.bssite.net/