به گزارش پایگاه خبری نشان :
 

جهت خرید مواد شیمیایی مرک آلمان با کیفیت اصل بایستی از خدمات مراکز معتبر عرضه کننده مواد شیمیایی استفاده کنید. به سبب تقاضای بالای جهانی برای تهیه مواد شیمیایی برند مرک، شرکت ها و افراد متقلب بسیاری در زمینه عرضه مواد شیمیایی مرک غیر اورجینال در سراسر جهان فعالیت می کنند. جهت گرفتار نشدن در دام این مراکز و افراد سودجو توصیه می کنیم که خرید خود را از شرکت های ثبت شده و دارای اعتبار کافی انجام دهید.

 

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان با کیفیت اصل و تضمینی

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان در گریدهای مختلف

نه تنها در مورد مواد شیمیایی برند مرک بلکه در مورد همه مواد شیمیایی با انواع برندها، خرید و فروش در گریدهای مختلف انجام می شود. گرید یا درجه معیاری است که درصد خلوص یک ماده شیمیایی را نشان می دهد. کاربرد مواد شیمیایی در زمینه های مختلف نیز بر اساس گرید یا درجه آنها مشخص می شود. خرید مواد شیمیایی را می توانید در گریدهای مختلف به صورت زیر انجام دهید:

5

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان در گریدهای مختلف

مواد شیمیایی مرک آلمان با گرید آنالیتیکال یا تحلیلی

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان با گرید آنالیتیکال نیازمند صرف هزینه بالایی است. این مواد به عنوان بالاترین گرید مواد شیمیایی شناخته می شوند. درصد خلوص مواد شیمیایی با گرید آنالیتیکال غالبا به بیش از 99 درصد می رسد. قطعا خرید و استفاده از مواد شیمیایی این گرید در حجم بالا و برای مصرف صنعتی از نظر اقتصادی به صرفه نیست. از این رو خریداران مواد شیمیایی مرک آلمان با گرید آنالیتیکال یا تحلیلی، مراکز داروسازی، آزمایشگاه های تهیه نمونه های استاندارد و سایر مراکزی هستند که در مورد استفاده از مواد شیمیایی با درصد خلوص بالا در آنها حساسیت وجود دارد. همچنین مراکز تهیه و تولید مواد غذایی نیز در صورت استفاده مجاز از مواد شیمیایی در پروسه تولید خود بایستی از مواد گرید آنالیتیکال استفاده نمایند. مواد غذایی همچون داروها، موادی در ارتباط مستقیم با سلامتی انسان ها هستند و استفاده از مواد شیمیایی با بالاترین گرید در ترکیب آنها ضرورت دارد.

مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی مرک

هر چند که مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی جزو مواد دارای درصد خلوص بالا محسوب می شوند اما درصد خلوص آنها نسبت به مواد گرید تحلیلی پایین تر است. مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی درصد خلوص بالای 7 درصد دارند. از این مواد در آزمایشگاه های تحقیقاتی علوم مختلف همچون شیمی، میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی، علوم آزمایشگاهی و ... استفاده می شود. علاوه بر این مواد شیمیایی گرید آزمایشگاهی در صنعت تولید انواع سموم شیمیایی کشاورزی و ... نیز کاربرد دارند.

مواد شیمیایی گرید عمومی

این نوع از مواد شیمیایی مرک بسته به استاندارد تعریف شده برای آنها دارای درجات متغیری هستند. در اغلب موارد درصد خلوص مواد شیمیایی گرید عمومی بالای 95 درصد است. از این مواد در آزمایشگاه های آموزشی علوم مختلف استفاده می شود. علاوه بر این در تمام زمینه های کاربردی که نیاز به استفاده از مواد شیمیایی دارای درصد خلوص بالا وجود ندارد، می توان از مواد گرید عمومی استفاده کرد.

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان دارای گرید صنعتی

6

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان دارای گرید صنعتی

گرید صنعتی دسته دیگری از گریدهای مختلف مواد شیمیایی مرک هستند. خرید مواد شیمیایی مرک آلمان با گرید صنعتی مورد استقبال کارخانه ها و واحدهای صنعتی بسیاری است. هر کارخانه ای که از مواد شیمیایی به عنوان ماده اولیه در تولید یا ارائه خدمات خود استفاده می کند می تواند اقدام به خرید مواد شیمیایی دارای گرید صنعتی نماید. این مواد دارای درصد خلوص حدود 90 درصد هستند. در مقایسه با سایر گریدها، ماده شیمیایی دارای گرید صنعتی قیمت مقرون به صرفه تری دارد. علت این موضوع آن است که پروسه تخلیص انواع مواد شیمیایی پروسه ای هزینه بر می باشد. این هزینه با افزایش درصد خلوص مواد بر قیمت تمام شده محصول اضافه می شود. در نهایت مواد شیمیایی با درصد خلوص بالاتر با قیمت بیشتری عرضه می شوند.

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان به صورت اینترنتی

به سبب گسترش استفاده از اینترنت برای انجام انواع خریدها و استفاده از خدمات، در حال حاضر برای خرید مواد شیمیایی مرک آلمان می توانید در بستر اینترنت و از راه دور عمل نمایید. برای این منظور بایستی به دنبال وب سایت مراکز معتبر عرضه کننده مواد شیمیایی باشید. مراکز غیر معتبر ممکن است خدمات خود را از طریق وبلاگ ها یا کانال ها و یا صفحات ایجاد شده در شبکه های اجتماعی ارائه دهند. از این رو برای خرید محصول اورجینال توصیه می کنیم که از خدمات مراکزی استفاده کنید که دارای وب سایت رسمی و ثبت شده باشند. در این صورت اگر محصول با کیفیت اصل دریافت نکنید می توانید موضوع را از طریق قانون و مراجع ذی صلاح پیگیری کنید.

خرید مواد شیمیایی مرک آلمان به صورت اینترنتی مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی در زمان و هزینه ها دارد. جهت ثبت سفارش خرید تنها با صرف چند دقیقه زمان و انجام چند کلیک می توانید این پروسه را برای خود تسهیل کنید. در اینجا یکی از بهترین و معتبرترین مراکز عرضه کننده مواد شیمیایی مرک آلمان در انواع گریدها را معرفی می کنیم.

معتبرترین شرکت برای خرید مواد شیمیایی مرک آلمان با کیفیت اصل و تضمینی

7

معتبرترین شرکت برای خرید مواد شیمیایی مرک آلمان با کیفیت اصل و تضمینی

ما در شرکت شیمی بان آوش به عنوان معتبرترین شرکت ارائه کننده خدمات فروش مواد شیمیایی مرک و سیگما آلدریچ آلمان خدمات خود در این زمینه را با تضمین کیفیت و اصالت ارائه می کنیم. علاوه بر تضمین اصالت و کیفیت، تمامی محصولات مورد عرضه ما به بهترین قیمت نیز ارائه می شوند. خریداران انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی، رفرنس استانداردها و تجهیزات و لوازم مصرفی آزمایشگاهی می توانند از خدمات ما برای تهیه بهترین محصول استفاده نمایند.

صاحبان کارخانه ها و واحدهای صنعتی نیز برای خرید مواد شیمیایی مرک آلمان (گرید صنعتی) در تناژ بالا می توانند از خدمات ما در شرکت شیمی بان آوش استفاده نمایند. جهت ثبت سفارش خرید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا سفارشات خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. تمامی سفارشات ثبت شده به صورت اینترنتی و تلفنی در موعد مقرر و در محل به خریدار تحویل داده می شود. کارشناسان مجموعه ما علاوه بر ثبت سفارشات، در زمینه راهنمایی و پاسخ به پرسش های مشتریان قبل از خرید نیز به ارائه خدمات می پردازند.