به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

وقتی راهی سفری کوتاه یا از آن سفرهای طولانی می‌شوید، حالا سفرتان می‌خواهد کاری باشد یا خانوادگی، یکی از چیزهایی که باید گوشه چشمی به آن داشته باشید، رزرو و اجاره یک اقامتگاه مانند هتل و آپارتمان ویلا است. شاید این اقامتگاه‌ها هزینه‌های زیادی داشته باشند، اما زمانی که در مشهد سوئیت رزرو کنید، می‌بینید که سوئیت‌ها هم جم و جور هستند و هم قیمت مناسب‌تری از جاهای گران‌قیمت دیگر دارند. اصلا در مقاله امروز از مجموعه پینورست می‌گوییم که اجاره و رزرو ویلا و آپارتمان و سوئیت را برای‌تان راحت‌تر می‌کند.

سوئیت؛ یک خانه نقلی

 

خوبی ماجرا این‌جاست که تنوع زیادی دارد. یعنی یک سوئیت پیدا می‌شود که نه حیاط دلبازی دارد و نه لزوما بزرگ است ولی در عین حال کلیدش دست خودتان است و فضای شخصی خودتان را دارید (چیزی که به طور مثال در هتل ندارید) یا یک سوئیت پیدا می‌شود که امکاناتش در حد یک پنت هاوس است. اما بیشتر سوئیت‌ها جمع و جور هستند و در نتیجه هزینه اجاره آن‌ها خیلی پایین‌تر از سایر اقامتگاه‌ها است. اصلا وقتی که در هر جای مانند تهران سوئیت اجاره کنید، بهترین جایگزین است و صرفه‌اش هم بالاست. به خصوص اگر سفرتان کاری و مأموریتی باشد.

البته سوئیت‌ها انواع مختلفی دارند؛ شاید فقط بگویید که سوئیت آن چنان تنوعی ندارد، اما این‌جاست که پای سوئیت‌های اداری و مینی سوئیت و سوئیت دوبلکس می‌آید وسط.

مینی سوئیت

مینی سوئیت که حتی از خود سوئیت معمولی هم کوچک‌تر و نقلی‌تر است، یک اتاق کوچک دارد و یک آشپزخانه و بس. اصلا برای دانشجوها و کسانی که به تنهایی سفر می‌کنند، مناسب‌تر است. اتاق غذاخوری هم ندارد. اما همه این‌ها را که یک‌طرف بگذاریم، می‌بینیم که قیمت پایینی نسبت به سوئیت‌های معمولی دارد.

سوئیت جونیور؛ حتی کوچک تر از سوئیت

بی‌شباهت به مینی سوئیت نیست، اما علاوه بر تمام امکانات مینی سوئیت، یک اتاق خواب به همراه یک تخت خواب دارد که می‌توانید با خیالی راحت روی آن دراز بکشید و استراحتی کنید. تا یادمان نرفته این را هم فراموش نکنیم که یک آشپزخانه و نشیمن هم در سوئیت جونیور دیده می‌شود.

سوئیت مسکونی؛ یک خانه مبله تمام عیار

سوئیت مسکونی از آن سوئیت‌هایی است که جا پای آپارتمان مبله می‌گذارد. اصلا در این سوئیت‌ها اتاق نشیمن که جای خودش را دارد، حتی اتاق غذاخوری و سرویس بهداشتی، آشپزخانه مجهز و ماشین لباسشویی هم می‌بینید که دیگر نگرانی برای‌تان باقی نمی‌گذارد.

سوئیت اداری

این را دیگر اصلا نشنیده بودیم که سوئیت اداری هم وجود دارد. سوئیتی که جلسات و قرارها را در آن‌جا برگزار می‌کنند. آن هم در طبقه آخر ساختمان اداری که آیا آشپزخانه و وسایل پذیرایی داشته باشد، یا نداشته باشد.

سوئیت پرزیدنتال

5

کیفیتش که بالاست، خدمات رفاهی‌اش هم همینطور. اصلا بهترین سوئیتی است که هر هتلی به خودش می‌بیند. از آن سوئیت‌هایی است که در طبقات بالای هتل ساخته می‌شوند تا مهمانان عیانی برای اقامتشان در آن‌جا یک استراحتی کنند.

سوئیت دوبلکس

6

سوئیت دوبلکس، یک سوئیت دو طبقه‌ای است که نشیمن و آشپزخانه‌اش در طبقه اول قرار گرفته و برای استراحت در اتاق‌هایش باید پاهای‌تان را بگذارید روی راه پله‌اش که شما را می‌رسانند به طبقه دومش.

امکانات سوئیت

امکانات بالای سوئیت‌هاست که خیلی‌ها به جای آپارتمان و ویلا، می‌روند به سمت اجاره و رزرو سوئیت. یک سرویس بهداشتی مجزا و گاهی آشپزخانه و محل غذاخوری و یک تخت بزرگ یا همان کینگ سایز و میز آرایشی که در اختیار ساکنان قرار می‌گیرد در این سوئیت‌ها، مسافرانی که راهی سفر می‌شوند به سمت مشهد سوئیت را شگفت‌زده می‌کنند.

از کجا سوئیت اجاره کنیم؟

مجموعه پینورست این‌روزها سر زبان‌ها افتاده است. اصلا می‌شنویم که بهترین پلتفرم آنلاین برای اجاره آپارتمان و ویلا و سوئیت برای گردشگران و مسافران است، آن هم به صورت مبله. اصلا این مجموعه سوئیت‌ها را با نمره‌های کاربران در اختیارتان قرار می‌دهد تا برای رزرو سوئیت، سبک سنگین کنید. حالا این نمره می‌تواند به تمیزی سوئیت باشد، یا به رفتار میزبان سوئیت، یا ارزش بهای سوئیت و موضوعات مهمی از این دست.

تمام سوئیت‌هایی که در مجموعه پینورست معرفی می‌شوند، همراه تصویر و توضیح کامل از امکانات هستند و اگر نشان بازرسی هم دریافت کرده باشند می‌توانید مطمئن باشید تمام امکانات قبلا توسط بازرس با تصاویر و تبلیغات تطابق داده شده است. این‌جاست که قبل از اجاره سوئیت می‌دانید با چه سوئیتی سروکار دارید و از همان اول یا انتخابش می‌کنید یا می‌روید سراغ سوئیت بعدی.

اصلا پینورست تا خیالش از رضایت شما برای خدماتش راحت نشود، دست بردار نیست و حتی با تیم قوی پشتیبانی و گارانتی پرداخت خود، خیال‌تان را راحت می‌کند که این سایت با سایت‌های دیگر فرق دارد، آن هم چه فرقی. اصلا وقتی که در یکی از شهرهای ایران مانند مشهد سوئیت اجاره می‌کنید، آن‌وقت است که چشم‌تان به این امکانات روشن می‌شود.

کی سوئیت رزرو کنیم؟

تقریبا تمام طول سال می‌توانید از این مطمئن باشید که لااقل سوئیت را خیلی راحت می‌توانید در شهرهای بزرگ مثل مشهد و تهران و اصفهان پیدا کنید.

اصلا یکی از خوبی‌های سوئیت همین است که حتی اگر همه هتل‌ها هم پر باشد یکی دوتا سوئیت خوب پیدا می‌شود.

ولی در فصل‌های اوج (که برای هر شهری متفاوت است! فراموش نکنید!) حتی سوئیت‌ها هم ممکن است پر شوند. برای همین داشتن یک روش آسان اجاره از قبل مثل پینورست خیلی به نفع شماست. چون می‌توانید ازماه‌ها قبل سوئیت خودتان را اجاره کنید و مطمئن باشید که برای آن موقع رزرو خودتان را دارید.

کلام آخر

در مقاله امروز درباره امکانات سوئیت‌ها و هزینه‌های پایین‌شان گفتیم که اگر خانوادگی یا مجردی رفتید سفر، یکی از آن‌ها را رزرو کنید تا نه نگران هزینه‌اش باشید و نه نگران تمیزی و چیزهای دیگرش. مجموعه پینورست هم این‌جاست تا زمان سفر در یکی از شهرها مانند قشم سوئیت مناسبی را برای اجاره در اختیارتان قرار دهد.