به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

در دنیای امروز بازی‌های کامپیوتری نقش مهمی را در سرگرم‌کردن تمامی گروه‌های سنی ایفا می‌کنند. هر فردی تجربه حداقل یکبار بازی‌کردن با پلی‌استیشن و بازی‌های کامپیوتری را داشته و قطعا شیفته این بازی‌ها شده و بار‌ها به دنبال خرید این دستگاه رفته است. بسیاری از افراد با مشاهده قیمت به نسبت بالای دستگاه‌های پلی‌استیشن از خرید آن منصرف شده‌اند. اما آیا تا به امروز به خرید قسطی پلی‌استیشن فکر کردید؟ با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

معرفی پلی‌استیشن

همان‌طور که در بالا مطالعه کردید، پلی‌استیشن‌ها کنسول‌های پرطرف‌داری هستند که اکثر افراد به دنبال خرید آن هستند. این دستگاه توسط شرکت سونی طراحی، ساخته و به بازار عرضه شده است. کنسول‌های بازی پلی‌استیشن موجود و پرطرف‌داری که بسیاری از افراد جهان از آن برای سرگرم‌کردن خود استفاده می‌کنند PS4 و PS5 است. این دستگاه‌ها خود دارای دو مدل نسخه دیجیتال یا دیسک‌خور هستند. قیمت هریک از این دستگاه‌ها متفاوت هستند به همین منظور افراد با خرید قسطی پلی‌استیشن می‌توانند هریک از این دستگاه‌ها را خریداری کنند.

نسخه دیسک‌خور این دستگاه‌ها با استفاده از بازی‌هایی که به‌صورت فیزیکی باید تهیه شوند، کار می‌کند. این در حالی است که کنسول‌های دیجیتال با خریداری اشتراک از اکانت‌های قانونی می‌توانند به بازی‌ها دسترسی داشته باشند. افراد در دو حالت می‌توانند از طریق این کنسول‌ها خودشان را سرگرم کنند.

قبل از خرید پلی‌استیشن به این نکات توجه کنید

برای خرید اقساطی پلی‌استیشن یا نقد آن باید به برخی نکات توجه کنید. خرید پلی‌استیشن باتوجه‌به مدل‌های مختلفی که در بازار وجود دارد کار به نسبت سختی است. به همین منظور قبل از خرید به نکات زیر توجه کنید.

دستگاه پلی‌استیشن با گارانتی یا بدون گارانتی

3

برای خرید کنسول‌های بازی دغدغه بسیاری از افراد خرید پلی‌استیشن با گارانتی یا بدون گارانتی است؟ مسلما قیمت دستگاه‌های بدون گارانتی نسبت با دستگاه‌های با گارانتی کمی متفاوت‌تر است. فراموش نکنید بهای بیشتری که پرداخت می‌کنید، ارزش بیشتر یعنی محصولی با گارانتی و تضمین خریداری می‌کنید؛ بنابراین می‌توان نتیجه گرفت، خرید ایکس باکس قسطی یا پلی‌استیشن اقساطی با گارانتی به نفع شماست.

دست دو یا نو

بهتر است پلی‌استیشن نو بخرم یا دستگاه دست دو؟ در پاسخ به این سؤال توصیه ما به شما خریداری دستگاه نو است. چرا که افراد نمی‌دانند فرد قبلی از دستگاه چگونه استفاده و مراقبت کرده و ممکن بوده به آن صدمه زده باشد؛ بنابراین برای خرید بهتر است دستگاه نو خریداری کنید تا سلامت آن تضمین شده باشد.

دسته بازی اضافی بخرید یا نخرید؟

بازی‌های بسیار زیاد و متنوع دونفره جذابی برای دستگاه‌های پلی‌استیشن وجود دارند که شما می‌توانید با دوست یا یکی از اعضای خانواده بازی کنند؛ بنابراین پیشنهاد ما به شما، خرید یک دسته بازی اضافی است. خود را از لذت رقابت بازی‌های دونفره محروم نکنید.

یادداشت پایانی

برای خرید دستگاه پلی‌استیشن می‌توانید به‌صورت نقد و اقساط اقدام کنید. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که در دو حالت فروشگاه آنلاینی را انتخاب کنید که به شما بهترین خدمات را ارائه می‌دهد.