به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

امروزه ما با رفع موهای زائد راه زیادی را طی کرده ایم. تکنولوژی لیزر موهای زائد دستگاه دایود به حدی پیشرفت کرده است که می‌توانید با خیال راحت با قیمت های مقرون به صرفه اقدام به لیزر کنید.

فناوری لیزر دایود راه حل دائمی برای موهای زائد

لیزر دایود جدیدترین تکنولوژی پیشرفت در سیستم های لیزر موهای زائد است. از یک پرتو نور با تمرکز باریک برای هدف قرار دادن مناطق خاصی در پوست استفاده می کند. لیزرهای دایود عمیق ترین سطوح نفوذ را ارائه می دهند و موثرترین نتایج را پس از درمان ارائه می دهند.

درمان موهای زائد با لیزر دایود

این فناوری لیزر به طور انتخابی محل های مورد نظر را گرم می کند در حالی که بافت اطراف آن آسیبی نمی بیند و به کمک LightSheer با آسیب رساندن به ملانین موجود در فولیکول های مو که باعث اختلال در رشد مو می شود، موهای بدن را لیزر می‌کند.

نتایج بالینی دستگاه لیزر دایود

فناوری دستگاه لیزر دایود به کمک روش های LightSheer INIFINITY و LightSheer DUET Lumenis در مطالعات بالینی مختلف و مقالات بررسی همتایان موثر بوده است. فناوری LightSheer به طور ایمن از فناوری دایود با قدرت بالا استفاده می کند که عملکرد عالی را ارائه می دهد و تنها دستگاه لیزر دایود که در ایران چنین تکنولوژی را دارد در اختیار شرکت آرنا گستر است.

با استفاده از این سیستم لیزر مشتریان می توانند قسمت های خاصی از بدن را که می خواهند تحت درمان قرار دهند را انتخاب کنند. نواحی شامل صورت، گردن، شانه ها، زیر بغل، پشت، پاها و موارد دیگر است. درمانگر شما درمان را در محل مورد نظر انجام خواهد داد.

بر خلاف سایر سیستم های لیزر موهای زائد، نگران ناراحتی آن نباشید. لیزر دایود را می توان با فناوری خنک کننده استفاده کرد. این سطح راحتی بیمار را بهبود می بخشد و هیچگونه دردی را احساس نمیکند.

تنها زمانی که لیزر فولیکول های مو را در نقاط مورد نظر بسوزاند، احساس سوزن سوزن شدن خواهد داشت. اگر قصد دارید نواحی حساس را درمان کنید، ابتدا از درمانگر خود یک کرم بی حس کننده بخواهید. بعد از جلسه می توانید از لوسیون تسکین دهنده یا کیسه یخ برای خنک کردن پوست استفاده کنید.

کلید موفقیت در حذف موهای زائد با لیزر دایود، رساندن انرژی بالا به پوست است. انرژی به طور انتخابی توسط ملانین اطراف فولیکول مو جذب می شود در حالی که بر بافت اطراف تأثیر نمی گذارد.

لیزر دایود از یک طول موج نور استفاده می کنند که نرخ انقباض بالایی در ملانین دارد. همانطور که ملانین گرم می شود، ریشه و جریان خون به فولیکول را از بین می برد و رشد مو را برای همیشه از کار می اندازد. دستگاه های لیزر موهای زائد با کیفیت بالا مانند دستگاه لیزر دایود آرنا گستر دارای خنک کننده تماسی برای محافظت از سطح پوست هستند و این درمان را به تجربه ای راحت و بدون درد برای بیماران تبدیل می کند. لیزر دایود پالس‌های با فرکانس بالا و جریان کم را ارائه می‌دهد و می‌توان آن را با خیال راحت برای انواع پوست استفاده کرد.

تفاوت بین لیزر دایود موهای زائد و IPL چیست؟

روش‌های درمانی ذکر شده در بالا به این معنی است که معمولاً فناوری IPL به درمان‌های منظم و طولانی‌مدت‌تری برای کاهش مو نیاز دارد. لیزر دایود با ناراحتی کمتر بیمار (با خنک کننده یکپارچه) موثرتر عمل می کند و در عین حال انواع پوست و موی بیشتری را نسبت به IPL درمان می کند.

بهترین دستگاه لیزر برای سالن شما کدام است ؟

دستگاه لیزر موهای زائد در سال 2022 تماماً از مؤثرترین فناوری ها به وجود آمده است که رضایت مشتری بالا و بیشترین بازگشت سرمایه را برای کسب و کار شما به ارمغان می آورد. با این حال، همه لیزرهای دایود یکسان ساخته نمی شوند، بنابراین درک عوامل مهمی که در این امر مؤثر هستند، مهم است.

بهترین مشخصات دستگاه لیزر دایود

اندازه نقطه، قدرت و مشخصات فنی دستگاه لیزر مو دایود می تواند به راحتی به شما کمک کند تا بتوانید مدل مناسب برای کسب و کار سالن یا کلینیک خود انتخاب کنید. اگر نیاز به مشاوره جهت خرید دستگاه لیزر دایود را داشتید با شماره 09123768396 در تماس باشید.