به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

آزمون آیلتس یکی از آزمون‌های مورد قبول و معتبر زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. این آزمون چهار مهارت شنیداری (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و مکالمه (Speaking) داوطلبان را جهت سنجش سطح زبان انگلیسی آن‌ها مورد ارزیابی قرار می‌دهد و میانگین این ۴ بخش، و به عنوان نمره نهایی آن در نظر گرفته می‌شود. نمره‌بندی آزمون آیلتس از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود. آزمون آیلتس معیاری جهت سنجش دانش زبان انگلیسی افردای است که قصد تحصیل، کار و یا مسافرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند،

در دو بخش Speaking و Writing آزمون آیلتس، داوطلبان اقدام به تولید زبان می‌کنند و مهارت‌های Productive Skills آن‌ها سنجیده می‌شود. برای کسب بهترین نتیجه و دستیابی به نمره ایده‌آل در این 2 بخش آزمون آیلتس، می‌بایست تا حد ممکن تمرین نوشتاری و گفتاری انجام داد و نقاط ضعف و قوت خود را تحلیل کرد. یکی از بهترین اقدامات در راستای کسب موفقیت در آزمون آیلتس در بخش اسپیکینگ و رایتینگ،  سنجش این دو مهارت‌ خود توسط ممتحنین حرفه‌ای آیلتس متناسب با معیارهای سنجش و نمره‌دهی آزمون آیلتس است. خدمات تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ می‌تواند خیال شما را از جهت آمادگی کامل و تسلط بر این دو بخش آزمون آیلتس راحت کند. توجه داشته باشید که در آزمون آیلتس نمی‌توان هیچ چیز را به شانس سپرد. هر داوطلب می‌بایست قبل از آزمون اصلی آیلتس، چندین و چند بازخورد حرفه‌ای و اصولی در بخش Writing و Speaking خود دریافت کند.

موسسه سفیر با تجربه چندین ساله در برگزاری آزمون‌های ماک آیلتس و با استفاده از اساتید و ممتحنین متخصص و آموزش دیده خود، خدمات تصحیح Speaking و Writing را بر طبق استاندارد‌های آیلتس و با بهره‌گیری از تجربه چندین ساله خود در آموزش آیلتس و نکات و توصیه‌های مهم برای بهبود و یادگیری، به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید تصحیح هر 3 تسک بخش اسپیکینگ، تسک 1 رایتینگ جنرال، تسک 1 رایتینگ آکادمیک و تسک 2 رایتینگ خود را به دست ممتحنین سفیر بسپارید.

 

تصحیح speaking آیلتس

بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس در هردو آزمون جنرال و یا آکادمیک، شامل 3 بخش است که بین 11 تا 14 دقیقه طول می‌کشد. در بخش اول مصاحبه داوطلب به سوالات شخصی در مورد وضعیت شغلی و خانوادگی، محل زندگی و… پاسخ می‌دهد. در بخش دوم به داوطلب یک موضوع در قالب یک فلش کارت یا (cue card) داده می‌شود و باید در مورد آن اظهار نظر کرده و صحبت کند. در بخش سوم سوالات تکمیلی در مورد Cue card پرسیده می‌شود و داوطلب باید به آنها پاسخ دهد.

5

با ثبت نام در سرویس تصحیح اسپیکینگ آیلتس سفیر، علاوه بر قرارگیری در موقعیت واقعی و مشابه با آزمون اصلی آیلتس، می‌توان نسبت به نقاط ضعف و قوت خود در این بخش از آزمون آگاه شده و اقدامات لازم برای رفع اشکالات و نزدیک شدن به نمره ایده‌آل خود را انجام داد. مهارت Speaking شما توسط اساتید مجرب و حرفه‌ای آیلتس و ممتحنین ماک در فضایی کاملا مشابه با آزمون شفاهی آیلتس مورد ارزیابی قرار گرفته و فیدبک کامل به شما داده خواهد شد. علاوه بر این، ممتحن منابع مورد نیاز برای بهبود نمره و رفع اشکال را به شما معرفی کرده و به شما راهکار ارائه خواهد کرد.

با قرارگیری در این شرایط و پیمودن مسیر آزمون، می‌توان تمامی چالش‌ها و سختی‌های احتمالی پیش از آزمون آیلتس را به طور کامل مشاهده کرد. درنتیجه، شما می‌توانید درصد موفقیت در امتحان IELTS را برای خود افزایش دهید. به یاد داشته باشید که تسلط بر بخش‌های مختلف و کنترل استرس، هیجان و عکس‌العمل‌های خود در این مرحله بسیار مثمرثمر واقع خواهند شد.

سرویس تصحیح speaking آیلتس سفیر شامل مراحل زیر است:

 1. Oral exam
 2. Evaluation
 3. Remedial help
 4. Practice

تصحیح Writing آیلتس

در بخش رایتینگ آزمون آیلتس، تسک 1 رایتینگ جنرال و آکادمیک کاملا با هم متفاوت هستند و در هنگام نگارش آن‌ها می‌بایست تمامی نکات ریز و کاربردی را برای کسب نمره خوب در نظر گرفت.

 تسک 1 رایتینگ آکادمیک شامل 3 نوع سوال مختلف است که عبارت‌اند از تجزیه و تحلیل:

 • BAR chart, PIE chart, LINE chart, Table
 • Map
 • Flow chart یا Process

تسک 1 رایتینگ جنرال، مربوط به نگارش یک نامه است که شامل 150 کلمه می‌شود و دربرگیرنده سه بخش Introduction، Main Body و Conclusion است.

در تسک 2 رایتینگ آیلتس، داوطلبان یک متن 250 کلمه‌ای برای این بخش می‌نویسند. این بخش در آزمون آکادمیک و جنرال تقریبا به هم شباهت دارد ولی مهم‌ترین تفاوت آن‌ها موضوعاتی است که در سوال‌ها از آنها استفاده می‌‌شود. این تسک شامل 6 نوع سوال کلی زیر است:

 • Advantage/disadvantage
 • Agree/disagree
 • Discussion
 • Cause and effect
 • Problem and solution
 • Two-part question

بعد از خرید خدمات تصحیح رایتینگ آیلتس سفیر، رایتینگ شما دقیقا مطابق با استانداردهای آزمون آیلتس و در چهار بخش LR، CC، TR و GR ارزیابی شده و برای شما تصحیح و نمره‌دهی خواهد شد. رایتینگ شما توسط اساتید مجرب آیلتس و ممتحین ماک تصحیح شده و فیدبک کامل به شما داده خواهد شد. با انجام اینکار، شما می‌توانید نسبت به نقاط قوت و ضعف خود در این بخش از آزمون آگاه شده و نسبت به رفع اشکالات خود اقدام نمایید. سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس سفیر شامل مراحل زیر است:

 

 1. Writing Correction
 2. Evaluation
 3. Remedial help

در تصحیح رایتینگ Task 1 آکادمیک، به لغات استفاده شده و ساختار جملات توجه ویژه‌ای می‌شود و داوطلبین فیدبک مناسب برای نوشتن یک رایتینگ خوب و آکادمیک را دریافت می‌کنند. در تصحیح رایتینگ Task 2 قوانین مربوط به نگارش essay، نقطه گذاری صحیح یا punctuation، اهمیت استفاده از کلمات ربط و coherence و cohesion متن به دقت مورد بررسی قرار گرفته و فیدبک با جزئیات به داوطلبین داده می‌شود.

برای انجام خدمات تصحیح اسپیکینگ و رایتینگ آیلتس سفیر و دستیابی به نمره ایده‌آل خود در این دو بخش تاثیرگذار آیلتس کافیست پس از ثبت‌نام و پرداخت هزینه در سایت ielts.safirmall.com، طبق دستورالعمل‌های داده شده، مراحل را جهت انجام خدمات و تصحیح طی نمود.