به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

ورق روغنی انواع متفاوتی دارد. نوع ورق روغنی با توجه به کاربردی که دارد مشخص می شود. این محصول توسط کارخانه های متفاوت و با درجه کیفی متفاوت ساخته می شود. بهترین مرکز فروش ورق روغنی آهن تاپ است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شوید. از مهم ترین و پر فروش ترین انواع ورق روغنی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ورق روغنی معمولی یا s12
  • ورق روغنی نیمه کششی یا s13
  • ورق روغنی فوق کشش یا s14

ضخامت و ابعاد این ورق ها متفاوت است و طبق استاندارد های مشخص اندازه گیری و ساخته می شود. انواع ورق های روغنی را می توان از نمایندگی ها و مراکز معتبر فروش این محصول تهیه کرد. برخی از مراکز به صورت آنلاین و برخی دیگر به صورت حضوری سفارشات مشتریان را ثبت و در کمترین زمان به آن ها تحویل می دهند.

معرفی مراکز فروش ورق روغنی

مراکز فروشی که برای خرید ورق های آهنی به آن ها مراجعه می کنید متفاوت هستند. در واقع روش های خرید متفاوتی برای تهیه این محصول وجود دارد. یکی از این روش ها خرید به طور مستقیم از درب کارخانه و بدون واسطه است. برندهای متفاوتی از ورق روغنی، محصولات خود را بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار می دهند؛ اما این نوع خرید دارای محدودیت هایی است که ممکن است برای همه خریداران میسر نباشد و از سویی خرید از درب کارخانه معمولا به صورت عمده است.

نمایندگی های فروش بسیاری در سراسر کشور وجود دارند که می توان با مراجعه به آن ها ورق های مورد نظر را خریداری کرد. این مراکز از تولید کننده های داخلی و خارجی ورق روغنی،  نمایندگی اخذ کرده اند و به عنوان واسطه ای معتبر و قابل اعتماد بین مشتری و تولید کننده قرار می گیرند. این ورق ها را می توان در بازار آزاد نیز تهیه کرد اما در این نوع خرید تعداد واسطه ها و دلالان زیاد است و از این رو قیمت محصول مورد نظر برای خریدار بسیار بیشتر از حد معمول است.

7

ورق روغنی فولاد مبارکه با کیفیت و اصل از کجا بخریم؟

بسیاری از مشاغل و صنایعی که در کشور ما فعالیت می کنند به دنبال معتبرترین کارخانه های تولید ورق روغنی هستند تا بتوانند  این محصول را در بالاترین سطح کیفی تهیه کنند. ورق روغنی شرکت فولاد مبارکه از نمونه های مرغوب و بسیار با کیفیت کشور محسوب می شود که استاندارد های لازم در ساخت آن رعایت می شود. کاربرد این ورق های روغنی بسیار وسیع است و از آن ها در صنعت خودروسازی، وسایل دکوراتیو و فلزی منزل، مصالح ساختمانی و ... استفاده می شود.

کارخانه فولاد مبارکه دارای نمایندگی های بسیاری در شهر های مختلف کشور مان است تا خریداران به راحتی بتوانند ورق های روغنی این کارخانه را تهیه کنند. خرید از نمایندگی های این محصول می تواند کیفیت و اصل بودن ورق های روغنی را تضمین کند. مراکز فروش این محصول به صورت آنلاین و یا حضوری به مشتریان خدمت رسانی می کنند. امروزه خرید آنلاین به دلیل سهولت و مزایایی که دارد از بهترین و محبوب ترین شیوه های خرید ورق روغنی محسوب می شود.

فروشگاه آهن تاپ از مهم ترین نمایندگی های ارائه دهنده ورق روغنی فولاد مبارکه است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این مجموعه مراجعه کنید.

8

آهن تاپ عرضه انواع ورق روغنی به قیمت درب کارخانه

خریداران ورق های آهنی ترجیح می دهند که این محصول را به قیمت مناسبی تهیه کنند. قیمت کارخانه مناسب ترین قیمت برای فروش این محصول است. آهن تاپ از مهم ترین و معتبرترین عرضه کنندگان ورق های روغنی محسوب می شود. قیمت ورق های فولادی کارخانه های مختلف به دلیل نوساناتی که در بازار وجود دارد، دچا تغییراتی است. به همین دلیل قیمت این محصول به صورت روزانه و لحظه ای از طریق سایت های معتبر اطلاع رسانی می شود. سایت آهن تاپ از معتبرترین مراجعی است که می توان قیمت روز انواع ورق آهنی را در آن استعلام کرد.

برای خرید ورق های روغنی کارخانه های معتبر در سراسر کشور می توان از طریق سایت آهن تاپ اقدام کرد. در این سایت امکان مشاوره و راهنمایی با کارشناسان فروش برای خریداران فراهم شده است. آهن تاپ محصولات کارخانه های مطرح کشور را بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت در اختیار خریداران قرار می دهد. سایت این مجموعه خدمات بسیاری از جمله استعلام قیمت، مقایسه ویژگی های محصولات، مشاوره آنلاین، فروش و ... را در اختیار مشتریان قرار می دهد.