به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 طبق آمار منتشره، در این سال ها به دلیل مشکلات اقتصادی افراد زیادی از تهران به شهرستان ها و یا مناطق پایین تهران اسباب کشی کرده اند و از خدمات باربری تهران در محدوده بین شهری و باربری شهرستان استفاده کرده اند.

با توجه به اطلاعات موجود، ارزان ترین قیمت مسکن در استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت شده است. شکاف های قیمتی از این دست، بخشی از تقاضای مسکن را از تهران به شهرهای دیگر سوق داده است. از آنجایی که بازار مسکن رشد منفی در فروش را ثبت می کند، سایر شهرهای ایران رشد و تقاضای نسبتاً بالاتری را تجربه می کنند، زیرا خریداران مسکن به دنبال گزینه های خرید مقرون به صرفه تر هستند.

با این حال، کاهش ارزش پول ملی بیشترین تأثیر را بر قیمت مسکن گذاشته است. افزایش نجومی قیمت ها در چند سال گذشته چنین رشدی را تقریباً در همه شهرها به دنبال داشته است اما در تهران و شهرهای بزرگ بیشتر مشهود بوده است.

رشد تعداد مستاجرها حکایت از افزایش چشمگیر قیمت مسکن در همه شهرها دارد. و افراد برای تهیه مسکن ارزان که با هزینه های آن ها متناسب باشد تصمیم به مهاجرت به شهرهای کوچک اطراف تهران و شهرستان ها می کنند. این موضوع نیز باعث افزایش استفاده افراد از خدمات اتوبار شهرستان و حمل بار به شهرستان شده است.

این موضوع نیز بر ارائه بهتر خدمات باربری هایی که این نوع خدمات را ارائه می دهند افزوده است. همانطور که می دانید در هر کسب و کاری وقتی رقیب های خوبی داشته باشی باید خدمات بهتری برای جذب مشتری ارائه دهید.

با توجه به اطلاعات و آمار ذکر شده افراد بعد از دو سال که از زمان اسباب کشی آن ها گذشته به دلیل افزایش اجاره بها و مشکلات دیگر قصد اسباب کشی مجدد را دارند.

 پس در ادامه سعی می کنیم نکاتی را در حوزه باربری شهرستان و حمل بار به شهرستان بیان کنیم  شاید در این شرایط اطلاعات مفیدی برای افراد باشد.

4

آمار اعلام شده از بهترین زمان سال برای اسباب کشی

با توجه به تجربه شرکت های باربری تهران زمانی را که افراد برای اسباب کشی انتخاب می کنند از اواخر فصل بهار شروع می شود و تا فصل تابستان به ویژه ماه شهریور که به اوج خود می رسد ادامه می یابد.

با توجه به آمار های ذکر شده در چند سال اخیر جابجایی و اسباب کشی به شهرستان ها نیز افزایش یافته است که بیشتر این جابجایی ها از اول تابستان شروع می شود. برای افرادی که بچه مدرسه ای دارند مستقر شدن در خانه جدید قبل از شروع سال تحصیلی و ثبت نام کودکانشان در مدرسه بسیار مهم است.

اما خدماتی که از شرکت های باربری شهرستان دریافت می کنند بسیار حائز اهمیت است زیرا باید مسافت طولانی را برای رسیدن به مقصد طی کنند و به هیچ وجه نمی خواهند لوازمشان دچار هیچ گونه مشکلی شود.

شرکت های ارائه خدمات اتوبار شهرستان

در این جا سعی کرده ایم یک لیست کوتاه از شرکت های باربری که خدمات باربری شهرستان را در لیست خدمات خود دارند و مجاز هستند را نام ببریم.

برای داشتن اطلاعات جامع تر به صفحه اتوبار شهرستان مراجعه کنید.

  1. باربری تهران

باربری شهرستان ، اتوبار شهرستان و خدمات بسته بندی از جمله خدماتی است که باربری تهران جدای از خدمات در محدوده بین شهری به مشتریان خود می دهد. صدور بارنامه دولتی و به همراه داشتن تیمی مجرب با رانندگانی با تجربه از شاخصه های باربری تهران است که در حوزه باربری شهرستان این موارد بسیار حائز اهمیت است.

5

  1. اتو ایران

اتو ایران با خدمات رسانی به صورت 24 ساعته و حمل بار شهری و بین شهری از دیگر شرکت هایی است که در باربری شهرستان می توانید به آن ها اعتماد کنید.

  1. عالی بار

حمل بار به شهرستان نیز از خدمات شرکت عالی بار است. این شرکت نیز با رعایت ایمنی کامل از جمله شرکت های معتبر در حوزه اتوبار شهرستان محسوب می شود.

  1. ظریف بار

ظریف بار با تجربه و اعتباری که دارد همواره اعتماد مشتریان را به خود جلب کرده است.

  1. محک بار

این باربری نیز خدمات باربری شهرستان را پشتیبانی می کند و دارای پشتیبانی 24 است.

اگر قصد اسباب کشی به شهرستان یا شهرهای اطراف تهران را دارید بهتر است با شرکت های معتبر باربری و شرکت هایی که خدمات باربری شهرستان را ارائه می کنند همکاری کنید. این شرکت ها با صدور بارنامه دولتی و ذکر تمام جزئیات این اطمینان را به شما خواهند داد که اتفاقی برای وسایل شما نخواهد افتاد.

نکته: صدور بارنامه یک اصل اساسی در اعتبار بخشی به باربری ها است.

حمل بار به شهرستان

تمام شرکت هایی که در حوزه باربری شهرستان خدمات ارائه می کنند می دانند چگونه از فضای کامیون یا وسیله حمل بار به صورت بهینه استفاده کنند تا مشکلی برای وسایلتان به وجود نیاید. اما دانستن این موارد برای شما هم خالی از لطف نیست.

با وضع به وجود آمده امکان دارد خودتان یا نزدیکانتان به ناچار و یا به دلیل نزدیکی بیشتر به خانواده یا دلایل دیگر به این نوع خدمات نیاز پیدا کنید و قصد اسباب کشی داشته باشید پس بهتر است به کارها مشرف باشید و تمام خدمات را به بهترین شکل از شرکت باربری بخواهید که برایتان انجام دهد.

6

نحوه بارگیری کامیون

  • اگر همه اقلام سنگین را در یک طرف کامیون بارگیری کنید، هدایت و کنترل کامیون دشوار می شود. سعی کنید وزن وسایل خود را به طور مساوی در سراسر کامیون پخش کنید.
  • وسایل سنگین را در کناره ها قرار دهید. این کار وسط فضا را برای دسترسی راحت تر و بارگیری و تخلیه آزاد نگه می دارد.
  • عکس ها و آینه ها را بین بالشت ها یا سایر وسایل نرم قرار دهید. شما قبلاً عکس ها و آینه های خود را با دقت بسته بندی کرده اید، اما دادن یک لایه حفاظتی اضافی به آن ها ضرری نخواهد داشت. اگر بالشت ندارید، می توانید از همین ترفند از کوسن های مبل استفاده کنید.
  • کاناپه ها را به صورت عمودی بارگیری کنید. کاناپه ها و صندلی ها می توانند فضای زیادی را اشغال کنند. یک راه عالی برای جلوگیری از آن، قرار دادن کاناپه در انتها و قرار دادن به صورت عمودی است. این ترفند برای زمانی است که نتوانید قطعات مبل را از هم جدا کنید.
  • مبلمان را با تسمه محکم کنید. بسیاری از کامیون‌ها دارای تسمه‌هایی هستند که می‌توانید برای بستن وسایل خود استفاده کنید. هنگامی که کامیون در محل مستقر می شود، از نماینده شرکت بپرسید که آیا تسمه برای بستن وسایل هست یا خیر. سپس مطمئن شوید که تسمه را محکم و به درستی استفاده کرده اند.

سعی کنید در قرارداد خود با شرکت های باربری بسیار دقیق باشید و خدماتی که باید ارائه دهند را به خوبی بررسی کنید. اگر می خواهید هزینه کمتری بپردازید می توانید بخشی از خدمات را دریافت کنید و خودتان بخشی از کارها را انجام دهید.

سعی کنید قبل از همکاری با شرکت های باربری خدمات چند شرکت را با هم مقایسه کنید و از مشاوران و تیم پشتیبانی آن ها مشورت بگیرید. اکثر باربری های معتبر از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار هستند.