به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

تخته وایت برد ها یکی از وسیله های بسیار کاربردی در امر آموزش و پرورش بودند تا این که استفاده از آن ها در حوزه دکوراسیون و طراحی داخلی نیز رایج شد. با پیشرفت تکنولوژی و ارتقای سطح خلاقیت انسان، تخته های وایت برد در انواع مختلفی ساخته شدند. به طوری که در هنگام خرید تخته وایت برد ممکن است گیج شوید که کدام یک مناسب شما است. در این محتوا سعی داریم با یک توضیح اجمالی در رابطه با ویژگی های انواع تخته وایت برد ها، شما را در انتخاب تخته وایت برد برای هدیه دادن راهنمایی کنیم.

مرسوم ترین مدل تخته وایت برد برای هدیه دادن، تخته ای است که از جنس پلاستیک یا الیاف ملامینه ساخته می شود. مهم ترین مزیت این تخته ها وزن سبک آن ها است. علاوه بر این سریع تمیز می شوند و تا مدت زیادی دوام می آورند. اما یکی از ایراد های بسیار مهم این نوع تخته ها این است که بعد از اینکه نوشته های رویشان را پاک می کنید، سایه های آن ها به طور کامل پاک نمی شوند. در تخته وایت برد مغناطیسی این ایراد رفع شده است و تخته به صورت کامل پاک می شود و دوام زیادی نسبت به مدل معمولی آن دارد.

 تخته وایت برد شیشه ای

تخته وایت برد شیشه ای مدلی بسیار پرطرفدار برای متقاضیان است. ظاهر خارجی این مدل از تخته های وایت برد بسیار شیک است و در سطح آنها کوچکترین فرورفتگی و ناهمواری و لکه قابل مشاهده نیست. در واقع به همین دلیل است که از آن ها برای دیزاین شرکت ها و محیط کار و ... استفاده می شود. تخته وایت برد های سیلیکونی نیز بسیار کاربردی هستند و در کمترین فضا نیز جا می شوند. این مدل از تخته ها حالت تاشو دارند و بسیار با دوام هستند.

2

ابعاد مناسب تخته وایت برد برای هدیه دادن

همانطور که در قسمت فوق ذکر کردیم، تخته های وایت برد انواع مختلفی دارند مثل تخته وایت برد پایه دار، فیلیپ چارت ، پرتابل و دیگر انواع آن و برای مصارف مختلفی به کار می روند. علاوه بر به کار بردن آن ها در محیط آموزشی، در محیط های کاری و کافی شاپ ها نیز به کار برده می شوند. به دلیل پر کاربرد بودن تخته وایت برد ها، گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن هستند. اما یکی از موضوعات بسیار مهم، توجه به ابعاد مناسب تخته وایت برد برای هدیه دادن است. اگر قصد دارید تخته وایت برد را برای کودکان و یا مصارف روزانه بخرید، حداقل اندازه 50* 35 و حداکثر اندازه 50 * 70 مناسب است. اگر برای یک شرکت و محیط کاری و یا یک کافی شاپ می خرید ابعاد 80 * 120 تا 100* 150 مناسب است.

خرید تخته وایت برد شیشه ای برای هدیه دادن

همانطور که گفتیم تخته وایت برد شیشه ای یکی از بهترین گزینه های خرید برای متقاضیان است. تخته وایت برد های شیشه ای مقاوم در برابر لکه های باقی مانده از نوشته ها هستند، به طوری که بعد از پاک کردن نوشته ها به هیچ وجه سایه نوشته های قبلی باقی نمی ماند. این موضوع منجر به افزایش طول عمر محصول می شود. علاوه بر این ظاهر بسیار زیبای این تخته ها منجر می شود به عنوان بخشی از دکور اتاق کار و یا رستوران و ... مورد استفاده قرار بگیرند.