به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

هتل های کربلا و خدمات غذایی جزو مهمترین مسائل برای زائرین امام حسین (ع) است. زائرین عزیز باید در بهترین و راحت ترین شرایط ممکن به عراق مشرف شوند و برگردند. بهتر است این مقاله را تا انتها مشاهده کنید، امیدواریم از این مقاله نهایت استفاده را بکنید.

هتل های کربلا

در این قسمت میخواهیم با هم هتل های کربلا را ببینیم. امید است بتوانید با دیدن عکس این هتل ها، بهترین تور کربلا آرمین تراول را انتخاب کنید. آرمین تراول مجری مستقیم تور های کربلا با هتل های درجه الف به صورت مستقیم در ایران بزرگ.

هتل الاسباط کربلا(فندق الاسباط)

هتل الاسباط کربلا هتلی درجه الف با امکانات بسیار فوق العاده میباشد. موقعیت مکانی هتل الاسباط در نزدیکی حرم حضرت عباس(ع) قرار دارد. این هتل یکی از هتل های قدیمی شهر کربلا میباشد که به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته است. از امکانات هتل های الاسباط، میتوان به اتاق های تمیز، خنک و استاندارد اشاره کرد. سیستم های گرمایشی و سرمایشی از مهمترین ویژگی های این هتل هست. این هتل در شاره علقمه یا علقمی در باب البغداد قرار دارد. فاصله حدودی هتل الاسباط تا حرم حضرت عباس (ع) 650 متر است که با ماشین حدود 3 دقیقه و پای پیاده 7 الی 8 دقیقه در مسیر خواهید بود.  همچنین شما میتوانید از تور کربلا آرمین تراول با بهترین خدمات استفاده کنید. تور کربلا از شهریار، بهترین تور شهرستان های استان تهران است.

هتل الحارث کربلا(فندق الحارث)

هتل الحارث(فندق الحارث) از قدیمی ترین های کربلا است. کمتر کسی پیدا میشود که گذرش به این هتل نخورده باشد. این هتل دارای آشپرخانه یا همان رستوران میباشد. از امکانات این هتل میتوان به نظافت های روزانه، تلویزیون، تخت های راحت، لاندری اشاره کرد. این هتل را نمیتوان درجه الف دانست زیرا برخی امکانات رفاهی را دارا نیست. با اقامت در این هتل میتوانید، با کمترین هزینه در کربلا بمانید.

 

هتل برج یوسف (فندق برج یوسف)

هتل برج یوسف واقع در شارع علقمه با 6 طبقه بنا در خدمت زائرین عزیز امام حسین قرار دارد. این هتل علاوه بر نزدیک بودن به حرم امام حسین(ع) و حضرت عباس(ع)، دارای اینترنت رایگان، نماز خانه، خشکشویی و... است. اتاق های هتل بزرگ برج الیوسف، از 2 تخت شروع و تا 5 تخت ادامه میابد. یکی دیگر از مزایای این هتل، خدمه بسیار مجرب این هتل میباشد. آرمین تراول تور های کربلا بسیار زیادی را در با این هتل اجرا کرده است.

 

هتل قصر الدره کربلا(فندق قصر الدره)

هتل قصر الدره کربلا یکی از هتل های خوب و مجبوب در کربلا است. بیش از 80 درصد زائرینی که در این هتل اقامت داشته اند، بسیار راضی بوده اند. خدمه این هتل بسیار مجرب و خوش اخلاق هستند. هتل قصر الدره جزو هتل های نزدیک حرم امام حسین(ع) میباشد. 

 

خدمات غذایی در تور کربلا آرمین تراول

بعد از موضوع هتل، بحث غذا هم بسیار مهم است. بسیاری از زوار همیشه به دنبال غذاهای با کیفیت در کربلا و نجف هستند. لازم است بگوییم، خدمات غذایی تور های کربلا آرمین تراول درجه الف است اما توقع برنج ایرانی در کشور عراق نباید داشته باشید. در ادامه با هم چند نمونه غذای ایرانی در کشور عراق را مشاهده خواهیم کرد.

 

وعده غذایی ناهار، قیمه سیب زمینی

خورش قیمه ایرانی در تور کربلا آرمین تراول

در روز اول با قیمه ایرانی از زائرین عزیز استقبال شد. در کنار وعده ی ناهار، میوه تازه و پیاز پوست کنده، نوشابه و سالاد سرو شد. همانطور که در عکس میبینید، قیمه ی ایرانی شامل، سیب زمینی، لیمو و گوشت تازه گوسفندی میباشد. همچنین در تور های کربلا آرمین تراول، به درخواست زائر، غذا در سر میز ها شارژ میشود. غذای باب میل زائرین اردبیلی در تور کربلا از اردبیل سرو شد.

 

کباب کوبیده ایرانی در کربلا !

کباب کوبیده در تور کربلا آرمین تراول

در سفر مرداد ماه 1401، مدیران کاروان در کنار تیم تولید محتوا آرمین تراول همواره در حال تولید محتوا برای شما زائرین عزیز بودند. شما با دیدن این عکس و فیلم ها میتوانید به راحتی انتخاب خود را انجام دهید. کباب کوبیده همواره طرفدار خود را داشته است. در سفر های کربلا، محبوب ترین غذایی که به چشم میخورد، همین کباب کوبیده ایرانی است.

جمع بندی

قطعا تصاویر از غذاها و هتل های کربلا و نجف احساس نیاز میشد. همواره دوست داریم در تولید محتوا برای شما زائرین عزیز، بهترین باشیم. تاکنون با لطف و عنایت خداوند متعال توانسته ایم، خدمتگذار خوبی برای زائرین الحسین باشیم.