به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

مشکل کم شدن ویو استوری ها در اینستاگرام بسیار رایج بوده و افراد زیادی هستند که پس از مدتی متوجه می ‌شوند پست های آنها همانند ثابت در اینستاگرام ویو نمی خورد. عوامل مختلفی وجود دارند که سبب کاهش ویو استوری در اینستا گرام می شوند. این مشکل برای کسانی که از صفحه اینستاگرام خود به عنوان یک منبع درآمد جهت بازاریابی و تبلیغات استفاده می کنند و همچنین کسانی که همه کسب و کار خود را به صفحه اینستاگرام شان منتقل کرده ‌اند بسیار مهم است و می‌ تواند به کسب و کار آنها لطمه بزند.

۵ عاملی که در کاهش ویو استوری در اینستاگرام نقش دارند

مشکل کم شدن ویو استوری ها در اینستاگرام بسیار رایج است. زیرا عوامل زیادی وجود دارند که با کم شدن ویدیو استوری ها در ارتباط هستند. از آنجایی که اکثر کاربران پیام رسان اینستاگرام از تاثیرات بد بعضی از اقدامات خود بر روی آمار بازدید استوری های شان بدون اطلاع هستند، ناخواسته تعداد بازدید پست های خود را کاهش می دهند. در ادامه ۵ عامل مهمی که با کاهش ویو استوری در ارتباط است معرفی و بررسی خواهد شد.

  • وجود فالوور فیک

عملکرد الگوریتم اینستاگرام برای نشان دادن استوری به فالوور ها به نحوی است که پست ها در ابتدا فقط برای تعداد محدودی از فالوورها به نمایش در می آید. در صورتی که فالوور ها پس از مشاهده پست از آن بازدید کرده یا با آن تعامل کردند امکان مشاهده برای دیگر فالوور ها نیز فراهم می‌ شود.

به همین دلیل است که آمار بالای فالوور های فیک مانع از آن می شود که استوری به دست فالوور فیک ارزان های اصلی برسد. به این ترتیب در چنین شرایطی تنها راهکار مناسب برای افزایش بازدید ویدیو استوری در اینستاگرام حذف فالوورهای فیک است.

  • تغییر موضوع فعالیت پیج اینستاگرام

معمولاً دسته بندی پیج های اینستاگرام بر اساس محتوا هایی است که در آن ها منتشر می شود. به عنوان مثال زمانی که پست انتشار یافته از یک پیج اینستاگرامی مرتبط با خودرو باشد، الگوریتم های اینستاگرام آن را در دسته بندی خودرو قرار داده و به مخاطبان هدف نشان می دهند. از آنجایی که با تغییر فعالیت پیج تا زمانی که الگوریتم های اینستاگرام دسته بندی آن را مشخص کنند زمان زیادی طول می کشد، تغییر فعالیت با کاهش بازدید استوری به همراه می شود.

  • انتشار پست ها در زمان نامناسب

بهترین زمان برای انتشار استوری برای هر پیج یکسان نیست. به عبارت دیگر زمانی که مخاطبان هدف یک پست بیشتر آنلاین باشند آن زمان بهترین زمان انتشار پست است. کسانی که می خواهند آمار بازدید استوری های خود را بالا ببرند باید به این نکته توجه داشته باشند که بهترین زمان را متناسب با محتوای خود برای انتشار آن انتخاب کنند.

برای رفع این مشکل و پیدا کردن زمان مناسب جهت انتشار استوری در اینستاگرام می توان از ابزار lnsghth موجود در این نرم افزار کمک گرفت. زیرا از طریق ابزار فوق می‌  توان زمان انلاین بودن فالوور های مورد نظر در اینستاگرام را مورد بررسی قرار داد.

  • شادوبن شدن پیج

یکی دیگر از عواملی که با مشکل کم شدن ویو استوری ها در اینستاگرام ارتباط دارد شادوبن شدن پیج است. زیرا با شادوبن شدن پیج دیگر امکان پخش هشتک های صفحه اکسپلور برای پست وجود ندارد.

  • نامرتب بودن محتوای استوری ها

معمولاً یکی از دلایل مهم فالوور پیج توسط کاربران اینستاگرام این است که آنها به محتوا های آن پیج علاقه‌ مند هستند. به این ترتیب زمانی که محتوای بی ربط با فعالیت پیج در آن منتشر شود بر آمار بازدید استوری ها تاثیر منفی خواهد گذاشت. ( خرید ویو استوری اینستاگرام )

  • جذاب نبودن استوری ها

نباید فراموش کرد که کیفیت محتوا رابطه مستقیمی با آمار بازدید آن دارد. به عبارت هیچ کاربری وقت خود را صرف مشاهده محتوا های بی کیفیت نمی کند. از این رو تهیه محتوا و استوری با کیفیت برای پیج اینستاگرام بسیار مهم است. ناگفته نماند که کیفیت ظاهری استوری نیز مهم بوده و معمولاً پست هایی که جذابیت ظاهری بالایی دارند، بیشتر مورد پسند و بازدید کاربران قرار می گیرند.

خدمات ویژه در زمینه ویو اینستاگرام به همراه فالوور و لایک مای ممبر 

ریشه یابی مشکل کم شدن ویو استوری ها در اینستاگرام کار چندان ساده ای به نظر نمی‌ رسد. کسانی که در صدد رفع کلی مشکل هستند باید در ابتدا بتوانند ریشه اصلی آن را پیدا کنند. متاسفانه برخی از افراد به دلیل عدم اطلاع از ساز و کار اینستاگرام هنگامی که می خواهند مشکل مذکور را رفع کنند مرتکب اشتباهاتی می شوند که حل مشکل را سخت تر می کند.‌

 

 به همین دلیل یکی از مهم‌ ترین پیشنهادهایی که در این رابطه می توان ارائه داد درخواست کمک و مشاوره از کارشناسان و متخصصان باتجربه فعال در این حوزه است. وب سایت مای ممبر از جمله مراجعی است که دارای کارشناسان خبره در رابطه با ساز و کار پیام رسان های شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی است.

از اینرو کسانی که می خواهند بدون دغدغه مشکل کم شدن ویو استوری ها در اینستاگرام خود را برطرف کنند می‌ توانند با پشتیبانی این وب سایت ارتباط بگیرند. برخی از دیگر خدمات مای ممبر شامل موارد زیر است.

  • خرید فالوور واقعی اینستاگرام

در حال حاضر یکی از مهمترین گام هایی که هر فردی برای رشد پیج اینستاگرام خود می تواند بردارد خرید فالوور است.

خرید فالوور ارزانخرید فالوور به دو صورت فالوور فیک و فالوور واقعی امکان پذیر می باشد. از آنجایی که فالوور واقعی دارای کیفیت بالاتری است  تاثیرات مثبت آن برای رشد پیج بسیار بیشتر از فالوور فیک می باشد. به همین دلیل همواره پیشنهاد کارشناسان فعال در این حوزه خرید فالوور واقعی است. کسانی که اقدام به خرید فالوور واقعی می کنند مسلما در مقایسه با دیگر افراد شانس بیشتری برای بهتر دیده شدن در این فضا دارند.

  • خرید فالوور فیک اینستاگرام

همانطور که عنوان شد یکی دیگر از روش های افزایش فالوور اینستاگرام، خرید فالوور فیک است منتهی در خرید فالوور فیک باید به این نکته نیز توجه کرد که اگر کیفیت فالوورهای فیک  پایین باشد به شدت منجر به ریزش فالوورها می شود. به این ترتیب هزینه صرف شده برای خرید فالوور فواید چندانی را برای کاربر در پی نخواهد داشت.

  • خرید ویو اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام یکی دیگر از اقداماتی است که این روزها مورد توجه کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام قرار گرفته است. علت اصلی تمایل افراد به خرید ویو اینستاگرام این است که شرایطی را برای کاربر به وجود می ‌آورد که بتواند پست های خود را در اکسپلور اینستاگرام نمایش دهند.

  • خرید لایک اینستاگرام

پس از خرید ممبر برای اینستاگرام خرید لایک بیشترین استقبال را دارد. زیرا افراد می‌ توانند به واسطه خرید لایک پست های موجود در پیج خود را در اکسپلور اینستاگرام قرار دهند. البته ناگفته نماند که لایک نیز دارای انواع مختلفی است و افرادی که برای این منظور اقدام می‌ کنند باید به سراغ بهترین لایک ها بروند.