به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

خرید اسکرابر به عنوان یکی از ارزشمندترین تجهیزات مدرن در زمینه‎‌ی تمیزکاری کف زمین، می‌تواند مزایای متعددی را برای بسیاری از مراکز حاصل نماید. این دستگاه کاربردی که امکان شست و شوی روان و سریع زمین‎ به نسبت حالت سنتی و به همراه تی را فراهم می‎‌آورد در انواع متفاوتی موجود بوده و هر شخص بر اساس نوع نیاز و متراژ محیط مدنظر خود و البته بودجه‎‌ای که برای این امر در نظر گرفته است می‌تواند آن را تهیه نماید. تنها کافی است که با شناخت بیشتری در این مسیر گام برداشته و با انتخاب بهترین اسکرابر فلامک ماشین از عملکرد خوب آن نهایت استفاده را ببرد.

مزایای تهیه اسکرابرهای فلامک ماشین

شست و شوی کف صنایع و کارخانه‌جات متفاوت و البته فروشگاه‎‌ها و مجتمع‎‌هایی که محل رفت و آمد عده‎‌ی زیادی از انسان‎‌ها و ماشین آلات هستند، یکی از معضلاتی بوده که بسیاری از مراکز را به خود درگیر نموده است. این در حالی است که با تهیه‎‌ی یک اسکرابر مناسب از فلامک ماشین می‌توان ظرف مدت زمان کوتاه‎‌تری و با نتایج بسیار عالی به تمیزکاری محیط مدنظر خود پرداخت. استفاده از زمینشوی صنعتی در جهت تمیزکاری یک محیط همواره مزایای بسیاری را در پی دارد که از جمله این مزایا می‌توان به امکان تمیز کاری مداوم، تمیز نگهداشتن یک محیط و ارتقای سلامت کارکنان یک مجموعه، خستگی کمتر کارگرانی که وظیفه‎‌ی شست و شو را بر عهده دارند، امکان خشک نمودن سریع کف زمین پس از شست و شو و هم چنین بالا بردن نظم و کیفیت شست و شو اشاره نمود.

انواع زمین شوی صنعتی

دستگاه زمین شوی صنعتی در مدل های مختلف ساخته شده که هر کدام از آنها برای نظافت مکان خاصی استفاده می شود. برای مثال، از سوییپر و جاروی خیابانی برای تمیز کردن معابر و خیابان های شهر استفاده می گردد. اما به طور کلی، زمین شوی صنعتی از نظر منبع تغذیه به دو نوع برقی و باتری دار تقسیم بندی می شود که در ادامه به طور کامل شرح داده ایم.

زمین شوی باتری دار: برای استفاده از دستگاه زمین شوی صنعتی از نوع باتری دار، دستگاه باید در مدت مشخصی شارژ شود. مدت زمان کار کردن زمین شوی شارژی بستگی به ظرفیت باتری دارد. این مدل دستگاه ها برای محیط هایی مناسب است که به تعداد کافی کابل برق وجود ندارد.

زمین شوی برقی: اسکرابرهای برقی  با اتصال به برق شهری کار می کنند و در زمان استفاده از آنها هیچ محدودیتی از نظر تمام شدن باتری وجود ندارد. اما بهتر است برای انتخاب این نوع زمین شوی صنعتی به مشخصات، مساحت و همچنین میزان شلوغی محیط دقت کرد.

در یک ساعت چه مساحتی از محیط با اسکرابر برقی تمیز می شود؟

 مساحتی که توسط اسکرابر برقی در یک ساعت تمیز می شود به پارامترهای مختلف بستگی دارد که هم به محیط و هم به ساختار دستگاه مربوط می شود. هر چقدر پهنای شستشوی دستگاه و ظرفیت مخزن های آن بیشتر باشد می تواند در مدت زمان بیشتری کار کند. و همچنین اگر میزان آلودگی محیط بیشتر باشد مخزن دستگاه زودتر پر می شود که باید برای خالی شدن آن زودتر اقدام کرد.  به طور کلی، اسکرابر برقی می‌تواند مساحتی به اندازه ۱۵۰۰ الی ۶۰۰۰ متر مربع را تمیز کند.

شرکت فلامک ماشین ارائه دهنده تجهیزات شستشوی صنعتی 

کاربردهای متعدد تجهیزات نظافت صنعتی به همین جا ختم نمی‌شود و کاربردهای بسیاری را می‌توان برای آن‌ها ارائه کرد. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین شرکت ارائه دهنده جاروی خیابانی یا دستگاه شستشوی کف و سطوح کدام شرکت است. خوشبختانه شرکت فلامک ماشین یکی از بهترین و مناسب ترین شرکت‌ها است که محصولات متنوع نظافتی در واحد صنعتی از قبیل پولیشر، شیشه شوی، اسکرابر (کفشوی)  دارد.

اکنون هم بیمارستان‌ها و هم محل کار افراد به وسایل و تجهیزاتی نیاز دارند تا برای تمیز کردن سطوح و زدودن کامل میکروب‌ها خصوصا ویروس کرونا، نیاز به شستشوی عمیق دارند. برای همین انتخاب فلامک ماشین بعنوان برترین فروشگاه اینترنتی در زمینه تامین تجهیزات پیشرفته نظافت صنعتی گزینه مناسبی است.

با ورود به فروشگاه اینترنتی فلامک ماشین اسکرابر و Green را خواهید دید. پس از مشاهده محصول، متراژ کاری محیط، محدودیت زمانی و امکان استفاده از برق شهر یا باطری برای آن درج شده است. انواع زمین‌شوی صنعتی که در فروشگاه آنلاین فلامک ماشین می‌توانید ببینید، از نوع بدون سرنشین (walk behind)  و سرنشین دار (Ride-on) هستند. علاوه بر این ویژگی، شما قادر خواهید بود تا ظرفیت مخزن و پهنای شستشوی زمین‌شوی‌ها را ببینید و با توجه به آن‌ها، وسیله مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

خرید موفقیت آمیز اسکرابرها از فلامک ماشین

برای دستیابی به خرید موفقیت آمیز یک کفشوی صنعتی از مجموعه فلامک ماشین می‌بایست با عوامل تاثیرگذار در بهترین انتخاب این محصول آشنا شوید. از جمله عوامل موثر بر تهیه‎‌ی اسکرابرهای مناسب می‌توان به دسترسی و یا عدم دسترسی به برق شهری، محدودیت‌‎های زمانی که جهت شست و شوی یک محیط وجود دارد، متراژ محیط مدنظر و حضور و یا عدم حضور سیستم ضد باکتری در آن اشاره نمود که با در نظر گرفتن این عوامل در کنار هم می‌توان به انتخاب مناسب‌‌تری دست یافت.

انواع اسکرابرهای موجود

 

کلیه‎‌ی اسکرابرهای موجود در فلامک ماشین از لحاظ نوع هدایت به دو دسته‌‎ی دارای سرنشین و بدون سرنشین تقسیم می‌شوند که در نوع بدون سرنشین،  زمین شوی صنعتی به واسطه‌‎ی قرارگیری یک فرد در قسمت پشت آن کنترل شده و به مسیرهای مشخصی هدایت می‌شود. این محصولات می‌توانند در دو نوع برقی و یا باطری خور موجود باشند که خریدار با توجه به محیط مدنظر خود می‎‌تواند دستگاه مدنظر خود را انتخاب نماید. اما دسته‎‌ی دیگر اسکرابرهای سرنشین‎‌دار یا خودرویی هستند که افراد با نشستن بر روی این دستگاه و هدایت آن همانند یک ماشین، به تمیز کاری زمین می‎‌پردازند. این دستگاه‌‎ها که در انواع دو برسه و یا سه برسه می‌توانند در فلامک ماشین موجود باشند، بیشتر برای اماکنی با متراژ بسیار بالا همانند فروشگاه‌‎های بسیار بزرگ و کارخانه‌جات و انبارها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در صورت تمایل به خرید اسکرابر در مدل‎‌های متفاوت می‌توانید به سایت فلامک ماشین ارائه دهنده‎‌ی انواع محصولات تمیز کاری از قبیل جاروی صنعتی، شیشه شوی و ترولی و.... مراجعه نمایید. این شرکت با توجه به نیاز بازار ایران به عرضه محصولات کمپانی ipc  می‎‌پردازد و عهده‎‌دار خدمات پس از فروش آن‎ها نیز می‌‎باشد. جهت تهیه‌‎ی اسکرابرها و یا دیگر محصولات صنعتی در زمینه‎‌ی تمیز کاری می‌توانید به آدرس http://www.falamakmachine.com مراجعه نمایید.

. شماره تماس :    09122088156  ----   88535444 -