به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

دستگاه لیزر تیتانیوم از جمله دستگاه‌های کارآمد رفع موهای زائد است که با توجه به داشتن امکانات و طول موج‌های قوی به خوبی توانایی پاک‌سازی بدن را از مو دارد. همانطور که می‌دانید بعضی از لیزرها در فصول پاییز و زمستان عملکرد مناسبی ندارند و این موضوع به تکنولوژی استفاده شده در آن‌ها بر می‌گردد. حال در این مقاله بواسطه‌ی اهمیت حذف موهای زائد قصد داریم به معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم بپردازیم تا اگر در کلینیک‌تان به یک دستگاه مناسب برای پاک‌سازی بدن افراد نیاز داشتید، اطلاعات بیشتری برای خرید دستگاه لیزر مناسب داشته باشید.

معرفی کوتاه دستگاه لیزر titanium

در این دستگاه از انواع فناوری جدید مانند خنک کننده پوست، حرکت مداوم، حذف سریع‌تر موهای زائد و... استفاده شده که این موارد سبب برتری دستگاه لیزر تیتانیوم نسبت به دیگر مدل‌ها شده است. ناگفته نماند که این لیزر با داشتن روزنه‌ی 4 سانتی‌متری امکان اینکه سطح بیشتری از بدن در معرض تابش و در نتیجه حذف موهای زائد باشد را فراهم کرده است.

در کنار این موارد این لیزر از چند طول موج برخوردار است که از جمله می‌توان به طول موج‌های الکس، دایود و اندیاگ اشاره کرد که هر کدام دارای قدرت متفاوت و برای پوست‌های مختلف است. حال اجازه دهید ویژگی‌های هر کدام از این طول موج‌ها را بیان کنیم:

- طول موج الکس. قدرت این طول موج حداکثر 755 نانومتر است و در اکثر موارد برای پوست‌های روشن مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ البته کیفیت پاک‌سازی پوست از طریق این طول موج مناسب است.

- طول موج دایود. از مهم‌ترین ویژگی‌های این طول موج دستگاه لیزر تیتانیوم این است که ریشه‌ها را هدف قرار داده و با قدرت 810 نانومتری به خوبی می‌تواند برای افرادی که پوست تیره دارند مفید واقع شود.

- طول موج اندیاگ. قوی‌ترین طول موج این دستگاه اندیاگ است که قدرتی در حدود 1064 نانومتر دارد. از بهترین خصوصیت این طول موج نیز می‌توان به نفوذ به لایه‌های زیرین پوست اشاره کرد. ضمناً سرعت پاکسازی اندیاگ نیز قابل توجه بوده و عوارض کمتری نیز بر جای می‌گذارد.

چرا استفاده از دستگاه لیزر تیتانیوم مناسب است

یک دستگاه لیزر مناسب حتماً باید دارای ویژگی‌های ایده‌آل باشد تا بتوان از آن در روند درمانی کلینیک‌ها استفاده کرد. از این رو با توجه به اینکه پیشنهادمان بکارگیری لیزر تیتانیوم است، در ادامه به مواردی اشاره می‌کنیم که دلایل اصلی‌مان را از استفاده از این دستگاه عنوان می‌کند:

  • دارا بودن طول موج‌های مناسب

همانطور که عنوان کردیم این دستگاه لیزر با دارا بودن طول موج‌های مناسب، برای از بین بردن موهای زائد، فوق العاده عالی است و برای هر پوست انتخاب مناسبی خواهد بود. ضمناً توجه داشته باشید که هر کدام از این طول موج‌ها هیچ گونه عوارضی بر پوست نخواهند داشت و در واقع گزارشی در این خصوص ارائه نشده است.

  • سیستم خنک کننده

در همه‌ی لیزرها سیستم خنک کننده وجود دارد و فقط کیفیت این تکنولوژی است که تفاوت‌ها را رقم می‌زند. به همین منظور در دستگاه لیزر تیتانیوم از سیستم Ice Plus استفاده شده تا بیمار در زمان پاک‌سازی پوست دچار گرمای بیش از اندازه نشود و در واقع پوست احساس سوزش یا سوختگی نداشته باشد.

  • هندپیس قدرتمند

از مهم‌ترین ویژگی‌های یک دستگاه لیزر، بهره‌مندی از هندپیس مناسب است. در واقع این وسیله‌ بهبود عملکرد از بین بردن موهای زائد را نتیجه می‌دهد چرا که دارای قدرت عالی بوده و جالب اینکه به دلیل ظاهر ایده‌آل، کاملاً برای بخش‌های مختلف بدن از جمله گوش‌ها نیز کاربردی هستند.

  • مناسب برای پوست‌های مختلف

یکی از ضعف‌هایی که در اکثر دستگاه‌های لیزر وجود دارد این است که پوست‌های مختلف را پشتیبانی نمی‌کنند. اما در تولید دستگاه لیزر تیتانیوم این مشکل تا حد زیادی برطرف شده است و کلینیک‌ها می‌توانند تضمین دهند که همه‌ی افراد با رنگ پوست‌های متفاوت به راحتی امکان بکارگیری این دستگاه لیزر را دارند، بدون آنکه آسیبی به پوست‌شان وارد شود.

  • از بین بردن کامل فولیکول مو

اکثر افراد مراجعه کننده به کلینیک‌های پوست و مو به جهت پاک‌سازی بدن از موهای زائد انتظار دارند که برای مدت طولانی از شر مو بدن راحت شوند که طبیعتاً با توجه به لیزرهایی که در بازار وجود دارد این امر نشدنی است. اما با تولید دستگاه تیتانیوم این مشکل تا حد زیادی رفع شده است چرا که این دستگاه می‌تواند فولیکول مو را از بین ببرد و در واقع می‌توان ادعا کرد که بهترین دستگاه برای حذف موهای زائد برای طولانی مدت است.

دستگاه لیزر تیتانیوم مناسب برای فصول پاییز و زمستان

مراقبت از پوست در فصول سرما از اهمیت بیشتری برخوردار است و شاید پاک‌سازی موهای زائد نیز در پاییز و زمستان سخت‌تر باشد. در واقع دستگاه‌های لیزر در روزهایی که بدن طبع سردتری دارد، ممکن است کارآیی پایین‌تری داشته باشند اما با عرضه‌ی دستگاه تیتانیوم این مشکل برطرف شده است و افراد بدون کمترین دغدغه می‌توانند حذف موهای زائد را برای بدن‌شان در نظر بگیرند.

در واقع تکنولوژی‌هایی که در دستگاه لیزر تیتانیوم قرار داده شده است، امکان پاک‌سازی پوست را در شرایط مختلف فراهم کرده است و از این رو نسبت به دیگر دستگاه‌های لیزر برتری دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال یک دستگاه لیزر ایده‌آل از هر لحاظ هستید، می‌توانید از دستگاه نام‌برده بهره‌مند شوید که در بازار با قیمت‌های مناسب وجود دارد. ضمناً توجه داشته باشید که قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم به موارد زیر بستگی دارد:

  • کیفیت طول موج.

  • تعداد طول موج.

  • کیفیت هندپیس.

  • تکنولوژی‌های بکار رفته مانند لوازم خنک کننده

  • گارانتی و خدمات پس از فروش.

جمع‌بندی

حال با توجه به موارد گفته شده در این مقاله اگر قصد خرید دستگاه لیزر تیتانیوم را دارید، کافی است که به مراکز مجاز مراجعه نمایید چرا که همانطور می‌دانید خرید این نوع دستگاه‌ها باید در شرایط ویژه انجام شود تا پس از آن مشکلی پیش نیاید. همچنین یادآور می‌شویم که خرید لیزر تیتانیوم حتماً باید با گارانتی اصل بودن انجام شود که طبیعتاً قبل از خرید باید در این خصوص از مرکز مدنظرتان سوال کنید. به طور کلی این دستگاه لیزر از کیفیت ایده‌آل برخوردار بوده و می‌تواند کلینیک‌ها را برای سال‌ها از هر گونه دستگاه لیزر بی‌نیاز کند.