به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

آیا شما هم با فشار کم آب یا گاز در ساختمانتان مواجه هستید؟ آیا به علت فشار کم مجبورید زمان و انرژی و حوصله بیشتری برای کارهایتان بگذارید؟ این مشکل می تواند به راحتی با خرید بوستر پمپ آبرسانی تولید شده توسط شرکت موتور غرب حل شود!

بوستر پمپ چیست و چه کاربردی دارد؟ خرید آن چطور می تواند کارهای روزانه را در خانه برای شما راحت تر کند؟ حتما قبل از خرید بوستر پمپ این مطلب را بخوانید.

بوستر پمپ چیست؟

بوستر پمپ یک وسیله مکانیکی است که فشار جریان سیال را افزایش می دهد. این سیال می تواند مایع یا گاز باشد. طراحی این پمپ ها انواع مختلفی دارد و بسته به نوع سیال، طراحی آن ها هم فرق می کند. مثلا ممکن است یک بوستر پمپ به جهت مایعات و یک بوستر پمپ به جهت گاز طراحی شده باشد.

اگر شما هم در طبقات بالایی یک ساختمان زندگی می کنید، بوستر پمپ آب خیلی می تواند به دردتان بخورد. چرا؟ چون آبی که از منبع آب به ساختمان آورده می شود، دارای فشار سربالایی است. فشار سربالایی باعث اصطکاک و اتلاف انرژی در خط لوله می شود. در نتیجه، این اتلاف انرژی باعث می شود که آب به خوبی به طبقات بالایی ساختمان نرسد. اگر شما در طبقات بالای ساختمان زندگی می کنید و فشار آب همیشه برای شما کم است، دلیل این موضوع همین است. اینجاست که خرید بوستر پمپ آبرسانی می تواند به کمک شما بیاید و این مشکل را یک بار برای همیشه حل کند!

علاوه بر مصارف خانگی، در بسیاری از مصارف نظامی، شهری، و تجاری هم از این نوع بوستر استفاده می کنند.

15

بوستر پمپ خانگی چه کاربردی دارد؟

بوستر پمپ خانگی سیستم های کوچک و مدرنی هستند که خیلی راحت نصب می شوند. در واقع نصب کردن این پمپ ها در یک روز انجام می شود و هیچ دردسری ندارد. اما با نصب کردن آن ها معجزه ای در فشار آب ساختمان تان خواهید دید! اگر بار ها و بار ها بخاطر فشار کم اب در ساختمانتان دچار مشکل شده اید، خرید بوستر پمپ آبرسانی می تواند به شما کمک کند. چطوری؟ بیایید بعضی از کاربرد های این بوستر پمپ ها در خانه و ساختمان را بخوانیم:

حمام کردن را راحت می کند

قطعا شما هم دوست ندارید وقتی دوش را باز می کنید با فشار کم آب مواجه شوید. چه کسی می خواهد زیر دوشی که قطره قطره آب از آن می آید دوش بگیرد؟!

بعلاوه، هنگامی که فشار آب کم باشد، پر شدن وان حمام خیلی طول می کشد. در واقع تا وان پر شود، آب سرد شده است! اما بوستر پمپ خانگی می تواند این مشکل را خیلی راحت حل کند.

مشکلات ماشین لباسشویی و ظرفشویی را حل می کنند

فشار آب کم بر عملکرد ماشین لباسشویی و ظرفشویی تاثیر می گذارد و سرعت و کیفیت جریان کار را پایین می آورد. پایین بودن فشار آب باعث می شود که لباس ها و ظرف ها به خوبی تمیز یا آب کشی نشوند. بنابراین در انتها لباس ها و ظروف شما یا خوب تمیز نمی شوند و یا پر از کف باقی می مانند. مطمئن هستم که دوست ندارید با چنین صحنه ای روبرو شوید! اگر می خواهید این مشکل را یک بار برای همیشه حل کنید، به سراغ خرید بوستر پمپ آبرسانی بروید.

 

آب دادن به باغچه را راحت می کند

آب دادن به باغچه و چمن ها با فشار آب کم به معنای واقعی یک جهنم است. اگر فشار آب کم باشد، از شلنگ قطره قطره آب می آید و مجبور می شوید برای آب دادن به باغچه خانه زمان خیلی زیادی بگذارید. آخر سر هم خسته و کلافه می شوید و یک عالمه وقتتان را هدر داده اید. در واقع آب دادن به یک باغچه خیلی کوچک، با فشار آب کم حداقل 20 دقیقه طول می کشد. چرا اینقدر دردسر را به جان بخرید و وقتتان را از دست بدهید، در حالی که می توانید با خرید بوستر پمپ آبرسانی این مشکل را حل کنید.

با گرمای کشنده تابستان خداحافظی کنید

وقتی آب کافی به کولر نرسد، مجبورید در تابستان داغ کل روز را در گرمای طاقت فرسا بگذرانید. تصور کنید تابستان باشد و کولر هم به خوبی کار نکند! چه چیزی بدتر از این که کولر را ساعت ها روشن بگذارید و برق مصرف کنید، اما خانه اصلا خنک نشود؟ خب، باید بگوییم که دلیل خوب کار نکردن کولر معمولا این است که فشار آب به خوبی به کولر نمیرسد.  یک بوستر پمپ خانگی می تواند این مشکل را حل کند. با استفاده از بوستر پمپ، کولر شما به قدری خوب کار خواهد کرد که خودتان هم متعجب خواهید شد!

16

خرید بوستر پمپ از موتور غرب

اگر قسمت های قبلی را خوانده باشید، احتمالا شما هم متوجه شده اید که بوستر پمپ به معنای واقعی یک فرشته نجات است! خب، حالا این فرشته نجات را از کجا بخریم که از کیفیت و اصل بودن آن مطمئن باشیم؟ شرکت موتور غرب با ارائه بهترین انواع بوستر پمپ آبرسانی در خدمت شماست. محصولات تولید شده در شرکت ما کاملا اصل هستند و می توانید با خیال راحت از ضمانت اصل بودن کالا خرید کنید. خبر خوب این است که این بوستر پمپ ها هیچ صدای اضافه ای ندارند و کاملا بی سر و صدا هستند.

 

نتیجه گیری در مورد خرید بوستر پمپ آبرسانی

حالا که با کاربرد مفید بوستر پمپ آشنا شدید، سوال این است که چه مدل بوستر پمپی را باید بخرید؟ مدل بوستر پمپ مناسب شما بستگی به شرایط محلی که می خواهید بوستر را در آن استفاده کنید، دارد. با ما تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت موتور غرب، با توجه به شرایط شما بهترین و مقرون به صرفه ترین بوستر پمپ را معرفی کنند. حواستان باشد که قبل از تحقیق در این مورد، خرید نکنید. زیرا ممکن است در خرید نوع بوستر اشتباه کنید و بودجه تان را هدر دهید. از طریق شماره 09181114633 با ما تماس بگیرید و سوالاتتان را بپرسید.

 بوستر پمپ های کاملا اصل و با کیفیت عالی را می توانید از شرکت تلمبه موتور غرب خریداری کنید.