به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

فرض کنید پوستی خشک و بدون آب دارید و می‌خواهید روی همین پوست آرایش کنید؛ نه‌تنها در این حالت آرایش روی صورت‌تان نمی‌نشیند، بلکه ترک خورده و حالت بسیار بدی پیدا می‌کند. با این اوصاف اگر می‌خواهید پوستی زیبا و در پی آن آرایشی خوب داشته باشید، در ابتدا باید این موضوع را از لحاظ سلامتی بررسی کنید؛ اما چگونه این عمل قابل انجام است؟ برای این کار کافی است محصولات یک برند عالی را خریداری کرده، آب لازم برای پوست خود را تامین کنید و طراوت و تازگی را به آن باز‌گردانید.

محصولات برند نوتروژینا ( نیتروژنا ) را می‌توان در این دسته از محصولات قرار داد که کافی است یک دوره از آن استفاده کنید تا خاصیت شگفت‌انگیز آن را ببینید! این برند از زمان تاسیس تا به حال، محصولات بسیاری را در همین جهت تولید کرده که تمامی آن‌ها طرفداران زیادی دارند. ژل کرم آبرسان نوتروژینا، یکی از کرم‌های محبوب این برند بوده و بدون ایجاد حس بد، آبرسانی را برایتان انجام می‌دهد. حس خوب بعد از استفاده آن را می‌توان مدیون عدم وجود روغن و چربی اضافی در محصول بود.

نگاهی به برند نوتروژینا

اینکه پیش از خرید یک کرم، برند تولیدی آن را مورد بررسی قرار دهید، اهمیت زیادی دارد؛ چراکه با این کار متوجه می‌شوید کیفیت محصولی که قرار است دریافت کنید، در چه سطحی قرار دارد. در اصل اهمیت این موضوع برای این است که محصولات آرایشی و بهداشتی تماس مستقیم با پوست دارند و اگر از مرغوبیت و کیفیت خوبی برخوردار نباشند، امکان دارد به‌جای اصلاح مشکل‌تان، آن را تشدید کند. پس از بررسی‌های اولیه می‌توانید با خیال راحت، چیزی که خریداری کرده‌اید را مورد استفاده قرار دهید.

برند نوتروژینا ( Neutrogena ) کار خود را از دهه 30 در لس‌آنجلس آمریکا شروع کرد. همین که کارخانه و شرکت این برند در آمریکا بود، از مزایا و برتری‌های آن استفاده کرده و بهترین تجهیزات را برای ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی به‌کار برد. فردی که ژل کرم آبرسان نوتروژینا را تولید کرد، در ابتدا فردی بود که مسئولیت پخش مواد آرایشی و بهداشتی را به‌عهده داشته و چنین شرکتی را مدیریت می‌کرد.

 این فرد با نام امانوئل استولاروف، پس از اینکه فرمول نوعی خاص از صابون را کشف کرد، این فکر به سرش خطور کرد که صاحب برند خود باشد. امانوئل استولاروف از امکانات صنعتی آمریکا به‌درستی استفاده کرده و کسب‌و‌کار خود را روز‌به‌روز گسترده‌تر کرد. چیزی که توانست در نهایت این برند را تا این حد محبوب کند، استراتژی خاصی بود که موسس آن در ابتدا برای اولین محصول و سپس دیگر محصولات به‌کار برد. در همان ابتدای کار، این فرد اشخاص متخصص و کار‌دان در این حرفه را به‌کار گرفت.

تمامی چیز‌هایی که توسط برند نوتروژینا ساخته می‌شوند، ارگانیک بوده و سعی شده که کمترین آسیب را به پوست برساند.

8

با استفاده ژل کرم آبرسان نوتروژینا، در یک دوره شگفتی را حس کنید!

تمامی آبرسان‌های این برند، با فرمولاسیون ویژه و خاصی بوده که در آن‌ها از هیالونیک اسید استفاده شده است. این ماده در آبرسان‌های برند نوتروژینا برای این استفاده می‌شود که حالت کدر و خسته پوست را از بین ببرد. در اصل با به‌کار‌بردن یک دوره حداقل 1 ماهه از این محصول می‌توانید شگفتی شادابی و تازگی را حس کنید. هیالونیک اسید، با اینکه آب و رطوبت را در لایه‌های سطحی پوست حفظ می‌کند اما در اصل ژل کرم آبرسان نوتروژینا ساختاری دارد که به آبرسانی عمیق کمک می‌کند.

برای بسیاری از افراد مهم است که بدانند این وسیله آرایشی و بهداشتی تست حیوانی دارد یا خیر! در زمان تولید ژل کرم نیتروژنا و در هیچ یک از فرآیند‌های آن، تست حیوانی استفاده نشده و در اصل ارگانیک ‌بودن، خود دلیلی بر کیفیت و مرغوبیت است. با توجه به تستی که برای این ژل کرم توسط متخصصان پوستی خبره و ماهر انجام شد، چیزی که توانسته شادابی را به افراد برای چندین روز یا حتی تا یک هفته هدیه دهد، فناوری ماتریکس به‌کار‌رفته در ژل کرم آبرسان نوتروژینا است.

حتی برخی فناوری‌های موجود در آن، این تضمین را به شما می‌دهند که با استفاده مکرر از محصول، در آینده احساس پیری نکرده و پوستی به دور از چین و چروک خواهید داشت. فرمولاسیونی که در تولید این ژل کرم آبرسان به‌کار‌رفته، استفاده از آن را آسان کرده و منافذ را نمی‌بندد. این ویژگی باعث می‌شود که پوست در حین آبرسانی، نفس کشیده و دهیتراته یا کدر نشود.

9

ویژگی ها و خصوصیات کلی این برند

 • تمامی محصولات تولیدی، جذبی سریع دارند.
 • وسایل بهداشتی که توسط نوتروژنا تولید می‌شوند، برای پوست حساسیت ایجاد نکرده و فاقد اثر آلرژی‌زا هستند.
 • فرمولاسیون سبکی دارند؛ این ویژگی باعث می‌شود که پوست صورت یا هر بخش دیگر، سنگین یا چرب نشود. 
 • مواد اولیه به‌کار‌رفته برای آن‌ها پایه گیاهی داشته و بسیار مرغوب و با‌کیفیت هستند.
 • متخصصان پوست و مو، تمامی محصولات را تایید کرده‌اند.
 • عدم وجود الکل، پارابن و مواد صابونی را می‌توان از برترین ویژگی‌ها دانست.
 • در صورتی که مشکل پوستی خاصی دارید یا اینکه فکر می‎کنید در حال بروز است و می‌خواهید از ایجاد آن جلوگیری کنید، دست روی خوب چیزی گذاشته‌اید.

بررسی ویژگی های مخصوص ژل کرم آبرسان نوتروژینا

 • این ژل کرم آبرسان، چربی پوست را در حد متعادل نگه داشته و از ایجاد جوش در آن جلوگیری می‌کند.
 • اغلب آبرسان‌ها دارای پارابن یا الکل هستند، اما نمی‌توانید در ژل کرم آبرسان نوتروژینا، این مواد را پیدا کنید. 
 • با هر نوع پوستی که داشته باشید ( مختلط، خشک و چرب ) می‌توانید از این نوع آبرسان، البته مناسب نوع خود، تهیه کرده و شاهد شگفتی‌های آن باشید.
 • بافت محصول بسیار سبک بوده و بر‌خلاف کرم‌های نرم‌کننده، حالت چرب ندارد. همین موضوع باعث جذب سریع آن می‌شود.
 • آبرسانی ژل کرم آبرسان نوتروژینا تنها برای لایه‌های سطحی نبوده و لایه‌های عمقی را هم رطوبت می‌بخشد.

10

خرید کرم آبرسان از ایران خانوم

چنانچه قصد خرید کرم آبرسان به‌صورت اینترنتی را دارید، باید فروشگاهی را انتخاب کنید که در قبال محصولاتی که می‌فروشدT به شما اطمینان کامل دهد که آن محصول اصل بوده و محصولاتی که می‌خواهید را برای‌تان فراهم آورد. ایران خانوم هم یکی از سایت‌هایی است که می‌توانید برای خرید ژل کرم آبرسان نوتروژینا به آن مراجعه کنید.