به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

خدمات نظافت و نظافت مبل همیشه مورد تقاضا بوده است، این میزان تقاضا برای نظافت مبل در بهار و با شنیدن بوی عید بیشتر می شود. اکثر افراد ترجیح می دهند به جای بردن مبلمان به مراکز مبل شویی، مبل خود را در خانه بشویند، که در هنگام شستن مبل بسیار رایج است. شستشوی مبل مانند سایر خدمات نیاز به دانش و تخصص دارد.

بیشتر از همه، در مورد تمیز کردن مبل، باید پارچه مبل، ماده تمیز کننده مبل، ماشین لباسشویی مبل و حتی انواع لکه های مبل را بشناسید. از صابون مخصوص برای مبلمان استفاده می شود.

برای تمیز کردن مبل خود در خانه به دنبال پاک کننده های مبل ارزان نباشید. کیفیت ارائه خدمات مهمتر از قیمت آن است.

ارزانترین مبل شویی یا بهترین مبل شویی؟

ارزانترین مبل شویی یا بهترین مبل شویی؟ هزینه نظافت مبل شما بهتر است یا کیفیت نظافت مبل؟ درست است که هزینه نظافت مبل مهم است، اما در صورت دریافت خدمات بی کیفیت، با کار اضافی و هزینه های بیشتر مواجه خواهید شد و حتی ممکن است صدمات جبران ناپذیری به مبلمان وارد کنید. بنابراین بهتر است کیفیت را در اولویت قرار دهید و در کنار کیفیت به دنبال قیمت منصفانه برای خدمات باشید.

قیمت مبل شویی در منزل چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تمیز کردن مبل در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عواملی که بر هزینه نظافت مبل تأثیر می گذارد، نوع مبل و میزان مبلمانی است که باید تمیز شود. هزینه نظافت مبل در منزل و قیمت مبل معمولاً توسط انجمن مبل نظافت و قالیشویی تعیین می شود. جهت اطلاع بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

آیا هزینه شستشوی مبل در منزل به صرفه است؟

شاید فکر کنید شستن مبل در خانه و شستشوی مبل با ماشین گران است. اما بپذیرید که شستشوی فصلی و سالانه مبل در خانه می تواند مقرون به صرفه تر از تلاش برای تعویض یا تعمیر مبل خود پس از مدتی باشد.

در واقع هزینه شست و شوی مبل هفت نفره در منزل معادل دستمزد روزانه نظافتچی است. اگر به تمیزی خانه اهمیت می دهیم، منطقی است که سالانه هزینه کمتری برای نظافت مبل پرداخت کنیم.

 

 

Shape2

مزایای استفاده از خدمات آذین پاک البرز

 متخصص نظافت مبلمان را در کمترین زمان و فقط از طریق تلفن پیدا کنید.

امکان دریافت قیمت نظافت مبلمان از متخصص (بر اساس سرعت سازمان نظافت منزل) قبل از تکمیل ثبت سفارش.

شرکت های نظافتی مبلمان فعال در آذین پاک با انواع پارچه ها و نحوه شستشوی آنها آشنایی کامل دارند.

تیم پشتیبانی ما را دنبال کنید و به مواردی رسیدگی کنید که مطابق میل مشتری انجام نمی شود.

امکان مشاهده و مشاهده نظرات گذشته مشتریان در مورد عملکرد هر متخصص و مشاهده تاریخچه هر فرد.

لیستی از  متخصصان واجد شرایط در نزدیکی شما در اسرع وقت برای شما ارسال خواهد شد.

چه خدماتی در شستشوی مبلمان "آذین پاک البرزارائه می‌شود؟

با خدمات مبل شویی توسط آذین پاک البرز، شستن انواع مبل ها در رنگ ها و جنس های مختلف را با خیال راحت، می‌توانید به متخصص بسپارید.

 

  • شستشوی مبل در منزل در ادارات و سالن‌های بزرگ

  • شستشوی مبلمان و صندلی سینما و آمفی‌ تئاترها و سالن همایش‌ها

  • شستشوی مبل چرمی، پارچه ای، مبل مخمل با دستگاه های پیشرفته

  • شستن انواع کوسن و بالشتک مبلمان و صندلی

 

 

Shape3

 

 

مبل شویی در منزل چقدر طول می‌کشد؟

اگر می خواهید مبل خود را در خانه بشویید، راه سختی در پیش دارید. شستن مبل در خانه می تواند یک روز کامل از وقت شما را بگیرد. اما اگر شستشوی مبل در منزل را به یک شرکت معتبر برای نظافت و شستشوی مبل بسپارید، کار شستشوی مبل در منزل یکی دو ساعت بیشتر طول نمی کشد.

علاوه بر این، مبل ها را می توان با ماشین لباسشویی مبل به سرعت خشک کرد. البته زمان شستشوی مبل در منزل به نوع و اندازه مبلمان بستگی دارد. برای مثال شستن مبل چرمی به دلیل حساسیت بیشتر زمان بیشتری می برد.

مبل شویی ارزان 

مبل شویی ارزان ، جز مواردی است که در مورد مبل شویی، مورد توجه قرار می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در مبل شویی ارزان به آن توجه کرد، کیفیت شستشوی مبل است. در بسیاری موارد می‌توانیم شاهد آن شویم که ارزان ترین مبل شویی ها، به خوبی نمی‌توانند به ارائه خدمات مبل شویی بپردازند و در عمل موجب آن می‌شوند که شما برای یک مرتبه دیگر، درخواست مبل شویی کنید. گاهی اوقات استفاده از مواد شوینده بی کیفیت باعث کمرنگ شدن رنگ مبل و یا کنده شدن مبل چرمی می شود، بنابراین مبل نیاز به رنگ آمیزی دارد.

 

چگونه بهترین مبل شویی را انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال بهترین شرکت مبل شویی و یا متخصص برای شستشوی مبلمان خود در منزل هستید، باید به ویژگی‌های مبل شویی و نوع دستگاه مبل شویی و فردی که برای شستشوی مبل اعزام می‌شود، دقت کنید تا مبلمان شما دچار صدمه نشود. یکی از کار هایی که شما می توانید انجام دهید تا این اطمنیان ایجاد شود این هست به نظرات مشتریان داخل سایت توجه کنید و همچنین سابقه فعالیت و دستگاه و در نهایت کیفیت مواد شوینده می تواند گذینه هایی باشد که شما را مجاب کند تا این شرکت مناسب کاره شماست یا خیر. جهت راهنمایی و اطلاع از قیمت مبل شویی همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  • شعبه فردیس: ۰۹۳۰۹۹۹۹۲۰۳ | ۰۲۶۳۶۵۹۰۲۰۳

  • شعبه اندیشه: ۰۹۳۰۹۹۹۹۲۰۴ | ۰۲۶۳۶۵۹۰۲۰۴

  • شعبه منظریه و ملارد: ۰۹۳۰۹۹۹۹۲۰۵ | ۰۹۱۹۴۷۹۰۰۷۱

  • تماس با مدیریت: ۰۹۳۰۹۹۹۹۲۰۱|۳۶۶۳۲۸۳۱ شعبه آزادگان