به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتب‌خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسی‌زبانان است. مکتب خونه معتقد است هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود و نباید سن و سال، مکان، موقعیت یا امکانات مالی فرد، وی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.

مکتب‌خونه از آغاز فعالیت خود تاکنون با ضبط و ارائه دروس اساتید برتر از دانشگاه‌های تراز اول کشور و ارائه رایگان آن‌ها مجموعه‌ای بی‌نظیر از بیش از 400 درس و 15,000 ساعت ویدئو آموزشی با کیفیت و رایگان در حوزه های مختلف تولید کرده است. در ادامه درباره چند مورد از بهترین دوره‌های آموزشی این سایت آموزشی صحبت می‌کنیم.

1. برنامه نویسی و IT

مبحث آموزش برنامه نویسی یکی از مباحثی می‌باشد که متاسفانه در نظام آموزشی ایران مورد توجه قرار نمی‌گیرد و هنوز مدارس ایرانی به اهمیت آموزش برنامه نویسی برای دانش‌آموزان پی نبرده‌اند. این وظیفه بر عهده‌ی آموزشگاه‌ها و پلتفرم‌هایی مثل مکتبخونه است که آموزش برنامه نویسی را اثربخش‌تر و برای همه راحت‌تر کنند.

یادگیری و آموزش برنامه نویسی یکی از حوزه‌های مهارت محور و پردرآمد می‌باشد. قبل از هر چیز باید به شما بگوییم که یادگیری برنامه نویسی به هیچ وجه سخت نیست و به راحتی با تمرین و انگیزه‌ی لازم، می‌توانید برنامه نویس خوبی شوید. به یاد داشته باشید که کسی که در قرن بیست و یکم اصول کدنویسی را بلد نباشد، بی سواد است.

 

2. زبان های خارجی

توانایی برقراری ارتباط به زبان‌های مختلف در جامعه ی تجارت جهانی که به طور فزاینده‌ای جامع می‍شود، بیشتر و بیشتر اهمیت پیدا می‌کند. برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان و شرکت‌ها به زبان بومی آن‌ها یکی از گام‌های اول برای ایجاد ارتباط تجاری بین المللی همیشگی و ثابت است. انجام این کار، شخص چند زبانه را به طور خودکار مایل‌ها جلوتر از همکارانش در رقابت برای مشاغل و موقعیت های با اعتبار بالا قرار می‌دهد.

در همین راستا مکتب خونه آموزش زبان‌های مختلف نظیر انگلیسی، چینی، اسپانیایی، روسی، فرانسوی، آلمانی و ترکی استانبولی را در سایت خود قرار داده است.

3. مدیریت و کسب و کار

تغییرات سریع در جهان پیرامون ما و پیرو آن در دنیای کسب و کار، فرایندهای یادگیری اصول مدیریت و کسب و کار را به یکی از مهم‌ترین مهارت های دوران حاضر تبدیل کرده است. در این دنیای پرتغییر، همیشه تکنیک‌ها، روش‌ها، ابزارها و مهارت‌های جدیدی وجود دارند که با یادگیری آن‌ها، افراد و کسب و کارها می‌توانند در یک فرایند بهبود مستمر، به رشد و ارتقاء خود بپردازند.

در همین راستا مکتب خونه دوره‌های مختلفی را در زمینه‌های بازاریابی و فروش، مدیریت، مدیریت پروژه، تحلیل داده، اقتصاد، حسابداری، تحلیل کسب و کار، مالی، کارآفرینی، آفیس، توسعه فردی و مهارت‌های کسب و کار به کاربران سایت خود عرضه کرده است.

6

4. مالی و سرمایه گذاری

امور مالی تقریباً در هر تصمیم تجاری مهم است. از برنامه ریزی، بودجه بندی و رویه‌های جریان نقدی گرفته تا چارچوب مالی و حتی در مدیریت هزینه‌ها و ریسک‌های مرتبط با تجارت، بنابراین آموزش مالی برای کسب و کار بسیار حائز اهمیت است. همچنین یادگیری سرمایه‌گذاری کردن نیز ضروری است؛ چرا که سرمایه‌گذاری جزء بهترین راه‌ها برای کسب ثروت است.

مکتب خونه در این باره، دوره‌های مختلفی را در حوزه‌های بورس، حسابداری، سرمایه گذاری و مالی در اختیار کاربران سایت خود قرار داده است.

5. مهندسی

اگر دانشجوی مهندسی هستید و یا در آینده قصد دارید رشته مهندسی را به عنوان رشته تحصیلی خود انتخاب کنید، حتما به دوره‌های مهندسی سایت مکتب خونه سر بزنید. مکتب خونه آموزش‌های جامعی را در موضوعات مهندسی برق، مکانیک، عمران، کامپیوتر، صنایع، هوافضا، معماری، شیمی، رباتیک، مواد، پزشکی، آمار و داده کاوی، مهارت‌های دانشگاهی، دروس مشترک مهندسی و اپلای و مهاجرت در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

6. علوم پایه و پزشکی

بشر همواره در حال کاوش محیط اطراف خود بوده و در این مسیر همیشه از روش‌ها و رویکردهای جدیدی استفاده کرده و می‌کند. در واقع تحقیقات امروز و پیشرفت در فناوری‌ در زمینه‌های متفاوت علمی، اجتماعی، صنعتی و اقتصادی در سایه علوم پایه صورت می‌گیرد و در واقع علوم پایه، پایه و اساس دانش برای علوم کاربردی را فراهم می‌کند. همچنین پزشکی نیز یکی از رشته‌های آینده دار است که نیاز به مطالعات زیادی دارد.

در همین راستا شما می‌توانید دوره‌هایی در زمینه رشته ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، علوم کامپیوتر، پزشکی و دارو سازی و المپیاد را در مکتب خونه پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید.

7

7. علوم انسانی

اهمیت علوم انسانی به یک معنا به اهمیت بعد ذهنی، فکری، روانی و معنوی انسان مربوط می‌شود. هر چه این بعد از انسان بودن ما و نیازهای مربوط به آن بیشتر مورد نظر باشد، علوم انسانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در واقع علوم انسانی به طور عام کلمه، علومی هستند که با چگونگی رشد و کمال و پیشرفت انسان سروکار دارند.

مکتب خونه در حوزه علوم انسانی آموزش‌هایی در زمینه‌های علوم سیاسی، روان شناسی، اقتصاد، جامعه شناسی، ادبیات، مهارت‌های فردی و فلسفه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

8. هنر

هنر وادی زیبا و قشنگی است و رایحه‌ای دارد که روح لطیف انسان را به سوی آرامش نوازش می‌دهد. زبان هنر، اصیل‌ترین، خالص‌ترین و رساترین زبان‌هاست که به کمک آن می‌توان افراد جامعه را به سوی پیشرفت و تعالی سوق داد. با درس هنر بیش از سایر دروس می‌توان به ارتقاء قدرت خلاقیت و تخیل پرداخت.

در همین راستا مکتب خونه در رشته هنر، آموزش‌هایی در زمینه تاریخ و مبانی هنر، عکاسی، نقاشی، گرافیک، انیمیشن و بازی، معماری، صنایع دستی، موسیقی، سینما و تئاتر و تدوین را در اختیار هنر دوستان قرار می‌دهد.

سخن پایانی

وبسایت تخفیفان آموزش‌های آکادمی آنلاین مکتب‌خونه در زمینه‌های برنامه‌نویسی و IT، زبان‌های خارجی، مدیریت و کسب و کار، مهندسی و موارد دیگر را با تخفیف ویژه در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. پیشنهادهای تخفیف مکتب‌ خونه به دو صورت کد تخفیف مکتب خونه و حراجی در تخفیفان منتشر می‌شوند. از طریق تخفیفان و پیشنهادهای تخفیف آن می‌توانید محتوای آموزشی با کیفیت و متناسب با نیاز خود را در مکتب‌خونه پیدا کنید.