به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

عبارت تعمیر پکیج تهران را شاید شما هم جستجو کرده باشید تا بتوانید با مراکز ارائه دهنده خدمات تعمیرات پکیج در تهران ارتباط گرفته و از خدمات آنها استفاده کنید. از آنجایی که در تهران با توجه به تعدد مراکز و افراد ارائه‌دهنده این خدمات انتخاب یک فرد متخصص و یا نمایندگی معتبر کار سختی خواهد بود، قصد داریم تا در این مقاله نکاتی را درباره بهترین تعمیرات پکیج در تهران بیان کنیم.

اگر شما هم به دنبال یک فرد متخصص برای تعمیر پکیج خود هستید و می‌دانید که تخصص و تجربه تعمیرکار پکیج بسیار حائز اهمیت می‌باشد تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. 

معرفی عیب های شایع پکیج گرمایشی

 

ابتدا می‌خواهیم برای شما اشکالاتی را معرفی کنیم که پکیج‌ها به آن دچار و نیازمند تعمیر خواهند شد. اگر برای دستگاه پکیج شما هر یک از ایرادات زیر به وجود آمد باید به دنبال مراکز ارائه‌دهنده خدمات تعمیر پکیج باشید:

 • کم بودن دمای رادیاتور ها؛
 • دمای نامطلوب آب مصرفی پکیج؛
 • انفجار پکیج هنگام روشن شدن؛
 • کاهش فشار آب سیستم گرمایشی پکیج به صورت مستمر؛
 • صدا دادن غیر عادی پکیج؛

دقت داشته باشید این آموزش ها فقط برای هوشیاری شماست و بدین معنی نیست که شما میتوانید خودتان اقدام به تعمیر پکیج کنید.

بسیاری از مردم خودشان برای تعمیر پکیج دست به آچار می‌شوند تا از خرج های اضافی جلوگیری کنند اما جالب است بدانید که در عمده مواردی که افراد بدون دانش فنی اقدام به تعمیرات پکیج می‌کنند، قطعات حساس این دستگاه گرمایشی مانند برد، پمپ، مشعل و مبدل‌های پکیج را خراب کرده و هزینه تعمیر آن را دو چندان می کنند؛ زیرا تعمیر پکیج یک کار بسیار تخصصی بوده و باید توسط تعمیرکاران و تکنسین‌های آموزش دیده و مجرب انجام شود.

کم بودن دمای رادیاتور ها؛

هدف اصلی کار کردن پکیج‌ها گرم کردن آب و گرم کردن محیط است که برای محیط، این گرما توسط آب گرم شده و رادیاتورها به آن منتقل می‌شود. اگر دیدید که میزان گرمایی که از رادیاتورها منتقل می شود مطلوب نیست باید نسبت به تعمیر پکیج گرمایشی اقدام نمایید.

دمای نامطلوب آب مصرفی پکیج؛

اگر دستگاه شما سالم باشد پس از اینکه دمای آب را روی درجه دلخواه تنظیم کردید باید آب مصرفی به همان اندازه گرم شود؛ اگر خلاف این امر اتفاق افتاد یعنی دستگاه شما ایرادی دارد.

انفجار پکیج هنگام روشن شدن

روشن شدن انفجاری حالتی است که نشان از خطا در عملکرد دستگاه پکیج شما دارد. در صورت مشاهده چنین اتفاقی باید با یک تعمیرکار پکیج جهت بازدید هماهنگ نمایید.

کاهش فشار آب سیستم گرمایشی پکیج به صورت مستمر

فشار مطلوب آب مورد نیاز کارکرد صحیح پکیج است و اگر فشار آب کم باشد در کار کردن این دستگاه خلل به وجود خواهد بود. اگر شاهد این اتفاق بودید که به صورت مداوم فشار آب دستگاه شما پایین می‌رود نیازمند هماهنگی با یکی از مرکز تعمیر پکیج خواهید بود.

صدا دادن غیر عادی پکیج

در شرایط عادی پکیج به هنگام کار کردن صدا دارد اما این صداها طبیعی بوده و شدت زیادی هم ندارد. در صورتی که از دستگاهتان صداهای بلند و غیرعادی شنیده می‌شود حتما باید با یک فرد متخصص و با تجربه برای بازدید هماهنگ کنید.

خدمات اصلی سرویسکاران پکیج

اصلی ترین خدمات تحت پوشش تعمیرکاران پکیج در تهران

افرادی که به عنوان تعمیرکار متخصص برای سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی کار می‌کنند معمولا این خدمات را ارائه می‌دهند:

 • نصب کردن پکیج‌های زمینی و دیواری
 • برطرف نمودن ایراد نشتی آب در سیستم
 • اسیدشویی به منظور گرفتن رسوبات
 • سرویس کردن پکیج به صورت دوره‌ای

انتخاب مرکز معتبر؛ مهم ترین نکته هنگام دریافت خدمات تعمیر پکیج در تهران

تهران شلوغ ترین شهر ایران است که جمعیت زیادی را در خود جای داده است. همچنین مراکز و افراد زیادی هستند که می‌توانید از آن‌ها خدمات تعمیر پکیج در تهران را دریافت نمایید؛ اما نکته قابل توجه که حتی قبل از استعلام قیمت تعمیر پکیج در تهران باید آن را مد نظر داشته باشید، محل سکونتتان است.

در واقع با توجه به وسعت تهران،  تعمیر کار پکیج تهران را باید طبق منطقه‌ای که ساکن آن هستید بیابید. برای مثال فرض کنید شما ساکن شمال تهران هستید؛ از این‌رو باید متخصص تعمیر پکیج در شمال تهران را بیابید یا اگر نیازمند تعمیر پکیج شرق تهران هستید باید به دنبال فردی ماهر برای تعمیر پکیج در شرق تهران باشید.

مارک دستگاه، معیاری مهم هنگام تعمیر پکیج تهران

اینکه دستگاه پکیج شما چه برندی دارد نیز برای دریافت خدمات تعمیر پکیج در تهران اهمیت زیادی دارد؛ زیرا دستگاه‌های پکیج با برندهای مختلفی عرضه شده‌اند که هر کدام سرویس‌کار مخصوص به خود را می‌خواهد. 

بررسی اهمیت برند هنگام تعمیر پکیج در تهران

پیشنهاد می‌کنیم قبل از هماهنگی با تعمیرکاران متخصص و دریافت خدمات تعمیر پکیج در تهران مطمئن شوید که فرد مورد نظر تخصص کافی برای برند پکیج شما را دارد. معمولا این خدمات برای برندهای مختلف ارائه می‌شود. مثلا:

 • گلدیران؛
 • بوتان؛
 • ایران رادیاتور؛
 • لورچ؛

تعمیر پکیج تمام برند ها در مناطق مختلف تهران انجام میشود؛ اما چهار برند بالا از مشهور ترین های بازار هستند که در ادامه درمورد هرکدام صحبت بیشتری خواهیم داشت.

تعمیرات پکیج گلدیران در تهران

افراد زیادی هستند که مهارتشان در عیب یابی و تعمیر پکیج گلدیران بالا است و شما میتوانید برای دریافت خدمات تعمیر پکیج گلدیران تهران به آنها مراجعه کنید؛ اما پیشنهاد میشود اگر برند دستگاهتان گلدیران است حتما با مراکز نمایندگی مجاز مثل تهران سرویس یار هماهنگ کنید تا بدون دغدغه مشکل شما حل شود.

تعمیر پکیج بوتان در تهران

اگر به دنبال تعمیرگاه مناسب تعمیر پکیج تهران هستید و برند دستگاه شما بوتان است، سراغ مراکزی بروید که تسلط کافی برای تعمیر این نوع پکیج را دارند. همچنین به مسئله محل سکونت نیز توجه نمایید؛ برای مثل اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید باید با مرکز تعمیرات پکیج بوتان غرب تهران ارتباط برقرار نمایید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور تهران

یکی از معروف‌ترین برندهایی که در عرصه سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی می‌توان نام برد، ایران رادیاتور است. این برند سال‌ها است توانسته با ارائه پکیج‌های متنوع و کارآمد جایگاه خوبی در بازار ایران کسب کند. در صورتی که دستگاه شما از این برند است و نیاز به تعمیرات پکیج در تهران دارید حتما از تسلط فرد تعمیرکار روی سیستم‌های این برند پکیج اطمینان حاصل کنید.

تعمیر پکیج لورچ در تهران

وجود نمایندگی تعمیرات پکیج لورچ در تهران نشان از این دارد که شما برای دریافت خدمات تعمیر پکیج در این کلانشهر با برند لورچ نگرانی نخواهید داشت و در صورتی که نیاز به تعمیرات پکیج در تهران داشتید و برند دستگاه شما لورچ بود تنها کافی است با مرکز تعمیر پکیج لورچ در تهران ارتباط گرفته تا متخصصین خود را اعزام کنند.

سخن پایانی

از اصلی‌ترین قسمت‌های یک سیستم گرمایشی دستگاه پکیج است که اگر درست کار نکند، کل سیستم دچار اختلال خواهد شد. اگر به هر دلیلی دستگاه شما دچار خرابی شد و نیاز به دریافت خدمات تعمیر پکیج در تهران داشتید نکاتی که در این مقاله ارائه شد را حتما مطالعه نمایید.

مجموعه تهران سرویس یار با تجربه و تخصص در حوزه تعمیر سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی ارائه‌دهنده انواع خدمات تعمیر پکیج در تهران است و شما می‌توانید بدون داشتن نگرانی برای دریافت خدمات مورد نظرتان با این مجموعه ارتباط گرفته تا در اسرع وقت مشکل دستگاهتان برطرف شود. برای راحتی بیشتر، می توانید اینجا کلیک کرده و درخواست خود را به صورت آنلاین در سایت تهران سرویس یار ثبت کنید.