به گزارش پایگاه خبری نشان :

دانلود رایگان قالب وودمارت (دمو فارسی)

 

بهتر است ابتدا قبل از اینکه به دانلود رایگان قالب وودمارت بپردازیم با این قالب و نحوه کار آن بیشتر آشنا شویم. قالب وودمارت همان طور که در بالا بیان کردیم یکی از انواع پوسته های فروشگاهی است که‌ برای وردپرش طراحی شده و از آن برای ساخت انواع سایت های فروشگاهی کمک گرفته می شود. درواقع این قالب با افزونه فروشگاه ساز ووکامرس هماهنگ شده است‌ و یکی از قالب های این افزونه است‌.

وودمارت برای یک فروشگاه امکانات بی نظیری دارد و برای افرادی که امکان تاسیس یک فروشگاه به صورت فیزیکی برای آن ها وجود ندارد، می تواند یک کسب و کار مجازی آسان را راه اندازی کند. در دانلود قالب وودمارت تعداد زیادی دمو وجود دارد. منظور از دمو طرح ها و امکاناتی است که به صورت آماده شده از قبل وجود دارند. شما می توانید از این طرح ها استفاده کرده و سایت خود را بر اساس آن ها بسازید.

در واقع به کمک دموهای آماده قالب وودمارت ساختن سایت فقط با یک کلیک اتفاق می افتد. هم‌ چنین این قالب با انواع مرورگرهای مدرن سازگاری داشته، دارای فیلتر جستجوی محصولات است، امکان مقایسه محصولات، قابلیت سه ستونه شدن، تنظیمات بهینه سازی سرعت، ریسپانسیو شده، هماهنگی با افزونه ووکامرس و قابلیت های بسیار دیگر را نیز به همراه دارد.

دانلود رایگان قالب وودمارت چه ویژگی هایی دارد؟

برای اینکه‌ بتوانید از قالب وودمارت استفاده کنید باید آن را از سایت های ارائه دهنده خریداری و دانلود کنید‌. اما بعضی از سایت ها در این‌ زمینه برای اینکه مشتری بتواند از خدمات به صورت رایگان نیز استفاده کند، تغییراتی در نسخه پولی‌ یا اورجینال به وجود آورده که باعث‌ رایگان شدن قالب وودمارت می شود. البته دو نوع دانلود رایگان قالب وودمارت وجود دارد.

در نوع اول پکیج کاملا به صورت رایگان ارائه می شود و لایسنس نیز برای قالب وجود ندارد. در نوع دوم ارائه دهنده بخشی از خدمات قالب را به صورت رایگان و بخشی را به صورت پولی در اختیار مشتری قرار می دهد که در این صورت قیمت قالب وودمارت بسیار کاهش پیدا می کند. البته ممکن است در نوع دوم لایسنس نیز وجود داشته باشد. قالب رایگان وودمارت در بیشتر مواقع بعضی از امکانات اورجینال را دارد ولی گاهی ممکن است به دلیل عدم وجود لایسنس به صورت کامل تمام قابلیت ها را نداشته باشد. با این حال شما می توانید دموها را در آن مشاهده کرده و استفاده کنید.

دانلود دموهای قالب وودمارت (288 دمو)

دانلود دموهای قالب وودمارت

دموهای قالب وودمارت در سایت هایی که ارائه دهنده این قالب هستند وجود دارند. این دمو ها انواع بسیاری مانند سایت های پوشاک، املاک، آرایشی، لباس زیر، ابزار فروشی، خرده فروشی و غیره هستند. بیشتر دمو ها در سایت های ارائه دهنده به صورت رایگان عرضه می شوند. دمو های اصلی قالب وودمارت عموما با زبان انگلیسی ساخته شده اند.

اما دمو های فارسی نیز در این سایت ها وجود دارند که شما می توانید به راحتی آن ها را دانلود کرده و استفاده کنید. حتی با دموی فارسی می توانید یک سایت شبیه به دیجی کالا داشته باشید.‌ برای استفاده از دمو ابتدا نیاز دارید تا قالب وودمارت را نصب کنید‌.‌ پس باید بعد از دانلود، این نصب توسط پیشخوان یا هاست انجام شود. نسخه کامل دموهای قالب وودمارت با ترجمه فارسی و راستچین در سایت یونی وودمارت و وردپرس باران ارائه شده است.

سپس معمولا بسته نصبی آسان برای دمو ها در هر سایتی وجود دارند که می توانید آن ها را دانلود کرده و سپس آن را نصب و استفاده کنید. اما بهتر است این مورد را در نظر داشته باشید که اگر قالب وودمارت اورجینال باشد، دموها حتی به صورت رایگان بهتر اجرا خواهند شد و عملکرد سایت شما عالی دیده می شود‌.

چه نکاتی را برای دانلود رایگان دموها و قالب وودمارت باید در نظر بگیریم؟

قالب woodmart

اگر قصد دانلود رایگان قالب وودمارت را دارید باید مواردی را قبل از دانلود در نظر بگیرید. معمولا قالب هایی که به صورت رایگان ارائه می شوند ممکن است در کدهای آن ها دستکاری وجود داشته باشد. بنابراین باید از یک سایت کاملا معتبر دانلود شوند.

بهتر است بسته نصبی کاملا رایگان نباشد و لایسنس وجود داشته باشد. زیرا در این صورت هم امنیت سایت شما بالا خواهد رفت و هم می توانید آپدیت های دمو و قالب را داشته باشید. اگر دمو یا قالب خوب کار نکرد احتمالا در ساختار آن ها مشکلی وجود دارد. بنابراین باید آن را به سرعت برطرف کنید. زیرا هر مشکلی که در نسخه های رایگان وجود داشته باشند روی رنک و عملکرد سایت شما تاثیر گذاشته و حتی احتمال هک شدن و آسیب به سیستم نیز وجود دارد.

دانلود رایگان قالب وودمارت یکی از راه های دستیابی به این قالب پر کاربرد و دمو های آن است. برای اینکه بهترین قابلیت را از این دانلود داشته باشید، می توانید از لینک قالب woodmart برای تهیه قالب اقدام کنید.