به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

شرکت طراحی سایت کُدُ سئو یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت و تولید محتوا است. این شرکت بیش از یک دهه با ارائه خدمات تولید محتوای سایت در خدمت هم‌وطنان عزیز بوده است. تیم طراحی سایت codoseo.net با نام اصلی شرکت مدیران وب پارسیان در زمینه طراحی سایت، طراحی پورتال، سئو، طراحی اپلیکیشن، تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، سئو سایت، طراحی سایت فروشگاهی و ... فعالیت می کند. جهت آشنایی با شرکت طراحی سایت کُدُ سئو می توانید با مراجعه به وب‌سایت این مجموعه و بررسی نمونه کار های انجام شده توسط شرکت، مراحل طراحی سایت توسط کارشناسان این مجموعه را ببینید.

مراحل طراحی سایت در شرکت کُدُ سئو

با توجه به اینکه در اختیار داشتن یک پنل مدیریتی قدرتمند برای احاطه داشتن به تمام امور سایت، موردنیاز است، به همین خاطر کارشناسان شرکت کُدُ سئو برای طراحی سایت اختصاصی مراحل طراحی سایت را با دقت هر چه تمام‌تر انجام می دهند. کارشناسان این مجموعه با استفاده از تمام ابزار هایی که برای رشد سایت لازم هستند، به کاربران کمک می کنند تا بتوانند علاوه بر بهینه سازی محتوای سایت، امنیت کافی داشته باشند و سایت خودشان را در برابر حملات هکری ایمن کنند. مراحل طراحی سایت در شرکت کُدُ سئو عبارت‌اند از:

طراحی وایرفریم

پس از بررسی خواسته ها و نیازهای مشتری در مجموعه کُدُ سئو طرح اولیه برای تمام صفحه ها ترسیم می شود تا مشتری با ساختار و چیدمان تمام المان های صفحات سایت آشنا شود. درصورتی‌که وایرفریم و طرح اولیه موردتوجه مشتری قرار بگیرد، مراحل بعدی با دقت ادامه پیدا می کند.

 طراحی گرافیکی

دومین مرحله از طراحی وب‌سایت در این شرکت طراحی گرافیکی است. پس‌ازاینکه مشتری طرح اولیه را تائید کند با توجه به نمونه ارائه شده، طرح های گرافیکی ایجاد می‌شود. کارشناسان این شرکت با تکیه‌بر سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت انواع ایده های خلاقانه و به روز را برای طراحی گرافیکی استفاده می‌کنند تا ظاهر سایت برای کاربران جذاب و مناسب باشد.

پیاده سازی کد های سایت

پیاده سازی کد های سایت

در آخرین مرحله از سفارش طراحی سایت با وردپرس توسط این مجموعه پیاده سازی کد های سایت انجام می شود. به این صورت کاربران می‌ توانند سایت مربوطه را در لپ‌تاپ، موبایل و تبلت به‌طور مناسب ببینند.

روش های طراحی سایت در شرکت کُدُ سئو

فروش اینترنتی و ورود به فضای مجازی نیازمند یک بستر مناسب است تا کاربران بتوانند با استفاده از پتانسیل های اینترنت و فضای مجازی محصولات خودشان را معرفی کنند و به‌صورت آنلاین این محصولات را به فروش برسانند.

طراحی وب‌سایت یکی از راه های فروش اینترنتی و افزایش اعتبار یک برند است که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در این میان بعضی از شرکت ها و افراد متخصص نیز هستند که با طراحی وب‌سایت به کاربران کمک می کنند تا به صورت اصولی محصولات خودشان را به کاربران معرفی کنند و علاوه بر افزایش اعتبار برند مربوطه، کسب و کار خودشان را رشد بدهند.

شرکت کُدُ سئو نیز به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در تهران با به کارگیری یک تیم حرفه ای و انجام پروژه های بزرگ در سطح کشور، توانایی خود را در این زمینه اثبات نموده، در این مجموعه از سه روش برای طراحی سایت استفاده می شود.

  • روش کد نویسی
  • استفاده از سایت ساز و ایجاد الگو شخصی سازی شده
  • استفاده از قالب های آماده

هزینه طراحی وب سایت در شرکت کُدُ سئو

هزینه طراحی وب سایت در شرکت کُدُ سئو

هزینه طراحی وب سایت در شرکت کُدُ سئو با توجه به روشی که مشتری برای طراحی وب‌سایت انتخاب می کند متفاوت است. معمولاً استفاده از روش کد نویسی که نسبت به سایر روش ‌های دیگر بهتر است هزینه بیشتری برای مشتری در بر دارد.

 استفاده از روش سایت ساز و ایجاد الگوی شخصی سازی شده نیز هزینه های مقرون به صرفه تری نسبت به روش کد نویسی دارد.

 در نهایت نیز هزینه طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده هزینه بسیار کمتری نسبت به دو روش قبلی دارد. قیمت های دریافتی در این شرکت با توجه به خدمات باکیفیت ارائه شده بسیار مناسب هستند.

کلام پایانی

در شرکت codoseo.net طراحان حرفه ای و با تجربه علاوه بر طراحی اصولی سایت، به جنبه های ظاهری آن نیز توجه ویژه‌ای دارند و با استفاده از امکانات و ابزارهای ضروری برای هر کسب و کار سایت مربوطه را متناسب با این موضوع طراحی می کنند، با رعایت اصول مهم سئو سایت کارهای مربوط به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نیز انجام می دهند و در نهایت نیز پشتیبانی قوی شرکت کُدُ سئو پس از تحویل سایت به مشتری، باعث می‌شود تا رضایت و اعتماد مشتری جلب شود.

نمونه کارهای قوی و مشتری پسند این شرکت تمام این صحبت ‌ها را تأیید می‌کند. در این مجموعه با ارائه مشاوره صحیح و حرفه ای به مشتریان به آن‌ ها کمک می‌کنند تا در جلسات مشاوره بهترین روش را برای طراحی سایت انتخاب کنند.