به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

  1. شانه فرش

اگر یکی از دنبال کنندگان ما هستید، قطعا تا به حال یک متخصص فرش هستید. و به راحتی می توانید شانه و تراکم فرش را تشخیص دهید. همانطور که در مطالب قبلی گفتیم تعداد حلقه ها در عرض یک متر فرش را شانه فرش می نامیم. البته هر چه شانه فرش بالاتر باشد گره های فرش بیشتر می شود و قیمت فرش به اصطلاح ریزبافت و فرش ماشینی گران می شود!

  1. تراکم فرش ماشینی

تراکم نیز به تفصیل توضیح داده شد. گفتیم که تراکم طولی فرش در واقع تعداد پود در هر متر فرش است. زیرا در فرش های نو در هر ردیف فرش سه پود وجود دارد.

  1. نوع فرش ماشینی

در مورد نوع فرش حرف های زیادی برای گفتن است و در اینجا مجالی نیست که همه آنها را بیان کنم. علاوه بر این، تشخیص مواد خوب و با کیفیت از مواد بی کیفیت نیاز به تجربه و تخصص زیادی در زمینه فرش و مواد اولیه دارد. گاهی حتی تجربه راه حل نیست و فقط آزمایشگاه می تواند کیفیت نخ را تعیین کند.

اما آنچه در اینجا می توانم در مورد نوع فرش بگویم این است که بهترین نوع مورد استفاده به عنوان نخ پرز در صنعت فرش ماشینی، نخ اکریلیک گرما سخت است. البته الیاف باکیفیت تری نیز وجود دارد که اغلب به دلیل گران بودن یا استفاده بسیار کم استفاده نمی شوند. بنابراین به خاطر داشته باشید که فرش همیشه با افزایش شانه و تراکم گران نمی شود! زیرا ممکن است در تولید آن فرش از مواد بی کیفیت استفاده شده باشد. پس این بدان معنا نیست که قیمت باید از فرش 1000 شانه بالاتر باشد فقط به این دلیل که این فرش 1200 شانه دارد!

   به بیان دقیق تر، یک فرش با شانه و تراکم بیشتر (مانند فرش 1000 شانه) اما با متریال بی کیفیت ممکن است قیمت کمتری نسبت به فرش با شانه و تراکم کمتر (مانند ف رش 700 شانه) داشته باشد. فرش اما کیفیت خوبی دارد.

 

  1. استوک یا نو

انبار شدن در بازار فرش ماشینی به معنای دست دوم بودن نیست! در عوض، فرش‌های استوک در اینجا اغلب به فرش‌هایی گفته می‌شود که به دلایلی تولیدشان متوقف شده یا یک‌اندازه ساخته شده‌اند. این تنها دلیل خوب و مفید برای کاهش قیمت و خرید یک فرش ارزان است! چرا به آن دلیل خوب و سودمند می گوییم؟ زیرا ارزان شدن فرش به این صورت ربطی به کاهش کیفیت جنس، شانه و تراکم ندارد. بلکه با تخفیف فروخته می شوند، درست مانند لباس های خارج از فصل یا یک سایز. به همین دلیل به این فرش ها فرش تخفیفی نیز می گویند.

  1. وزن فرش

پنجمین عاملی که در تعیین قیمت فرش ماشینی موثر است و مشتریان عموماً به آن اهمیت نمی دهند، وزن فرش است. در مرحله اول وزن فرش تحت تاثیر شانه، تراکم و جنس فرش قرار می گیرد. اما یکی دیگر از عوامل موثر بر وزن، کیفیت و قیمت فرش، ارتفاع نخ پرز است. راستش را بخواهید باید بگویم که تشخیص این مورد نیز مانند نوع فرش، امری کارشناسی است.

تاثیر اندازه فرش بر قیمت فرش ماشینی

اندازه فرش نیز عامل مهمی در قیمت فرش ماشینی است و همه این را می دانند. قیمت فرش 12 متری تقریبا دو برابر قیمت فرش 6 متری است. اما قیمت فرش 9 متری را نمی توان به این شکل تخمین زد. زیرا فرش 9 متری کمی با تغییر شکل بافته می شود. این باعث می شود که نسبت به اندازه آن گران تر شود.

امروزه فرش ها به دلیل کوچک بودن توجه بسیاری را به خود جلب می کنند. به خصوص در فرش های فانتزی مدرن مانند فرش های قدیمی، فرش های شگی یا فرش های چهل تکه. قیمت فرش یا قالیچه 4 متری نسبت به سایزهای دیگر مناسبتر است. از طرفی استفاده از فرش در آپارتمان های امروزی بیشتر دیده می شود.

مقرون به صرفه ترین قیمت فرش ماشینی

یکی از بهترین فرش های جهان امروز در صنعت فرش ماشینی، فرش ماشینی ایران است که در بافت فرش از بهترین الیاف بین المللی استفاده می شود، کیفیت نخ 100% اکریلیک که گران ترین نوع نخ در ایران می باشد. وجود ماشین آلات پیشرفته و بسیاری دلایل دیگر باعث شده است که فرش ایرانی در بین کشورهای رقیب ایران به یک برند تبدیل شود.

کارخانه فرش کاشان یکی از بهترین تولیدکنندگان فرش ماشینی با استفاده از بهترین الیاف بین المللی در تولید فرش ماشینی و داشتن بیشترین تنوع در بین فرش های عرضه شده با قیمت بسیار مناسب می باشد.

14

فرش ماشینی با کیفیت های مختلف در کاشان تولید می شود که قیمت فرش با توجه به سایز فرش خریداری شده متفاوت است و همانطور که می دانید فرش 12 متری بزرگترین و استانداردترین سایز فرش ماشینی است.

یکی از دلایل خرید از فروشگاه فرش کاشان قیمت فرش ماشینی با توجه به تنوع و رنگ و کیفیت و همچنین تحویل مستقیم فرش از کارخانه به فروشگاه با قیمت بسیار مناسب می باشد. ضمنا شرایط خرید فرش اقساطی و فروش مجازی از فروشگاه فرش کاشان باعث سهولت خرید مشتریان گرامی شده است. لطفا جهت اطلاع از نحوه خرید فرش اقساطی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قیمت فرش کاشان

قیمت فرش را از کارخانه فرش کاشان بزرگترین کارخانه فرش ماشینی ایرانی بخواهید. این کارخانه بهترین قیمت فرش را با تفاوت قیمت ۲۰% نسبت به فروشگاه های سطح شهر ، هایپر مارکت فرش و فروشگاه اینترنتی فرش با ضمانت ۶۰ ماه بدون قید و شرط به شما عزیزان ارائه میدهد

 

قیمت فرش ۶ متری

قیمت فرش ۹ متری

قیمت فرش ۱۲ متری

قیمت فرش بر اساس شانه

۱۳۵۰.۰۰۰

۲۳۰۰.۰۰۰

۲۷۰۰.۰۰۰

قیمت فرش ۵۰۰ شانه

۲۴۰۰.۰۰۰

۳۹۰۰.۰۰۰

۴۸۰۰.۰۰۰

قیمت فرش ۷۰۰ ارزان

۳۶۰۰.۰۰۰

۵۷۰۰.۰۰۰

۷۲۰۰.۰۰۰

قیمت فرش ۷۰۰ شانه

۴۳۰۰.۰۰۰

۶۳۰۰.۰۰۰

۸۶۰۰.۰۰۰

قیمت فرش ۱۰۰۰ شانه

۴۶۰۰.۰۰۰

۷۲۰۰.۰۰۰

۹۲۰۰.۰۰۰

قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه

۵۱۰۰.۰۰۰

۷۹۵۰.۰۰۰

۱۰۲۰۰.۰۰۰

قیمت فرش ۱۵۰۰ شانه

 

 

لیست قیمت فرش ۱۲ متری کاشان

 

قیمت فرش ماشینی ۱۲ متری  بر اساس شانه

قیمت به تومان

قیمت ۵۰۰ شانه

۲۷۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت ۷۰۰ شانه

۷۲۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت ۱۰۰۰ شانه

۸۶۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت ۱۲۰۰ شانه

۹۲۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت ۱۵۰۰ شانه

۱۰۲۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت گل برجسته

قیمت ۲۰۰ تومان بیشتر از ساده ان

 

لیست قیمت فرش ۹ متری کاشان

 

قیمت فرش ماشینی ۹ متری  بر اساس شانه

قیمت به تومان

قیمت ۵۰۰ شانه

۲۳۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت ۷۰۰ شانه

۵۸۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت ۱۰۰۰ شانه

۶۶۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت ۱۲۰۰ شانه

۷۲۰۰.۰۰۰ تومان

قیمت ۱۵۰۰ شانه

۷۹۵۰.۰۰۰ تومان

قیمت گل برجسته

قیمت ۲۰۰ تومان بیشتر از ساده ان