به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

نکات بسیار مهم که قبل از جراحی پلاستیک باید بدانید! بسیاری از افراد قبل از انتخاب بهترین جراح بینی در تهران اشتباهات زیادی مرتکب می شوند. آیا راهی برای جمع بندی آن در چند مورد وجود دارد؟ به وجود دارد و ما می خواهیم چند مورد از رایج ترین اشتباهاتی که مردم هنگام انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران مرتکب می شوند را خلاصه می کنم: حتی اگر شما یا کسی که می‌شناسید لزوماً علاقه‌ای به جراحی پلاستیک ندارید، پیشنهاد می‌کنم این مقاله را بخوانید زیرا بهتر است از آن چشم‌پوشی نکنید!

بهترین جراح بینی در تهران چه کسی است؟

نکات مهم قبل از رینوپلاستی

فقط به این دلیل که کسی تبلیغ نمی کند به این معنی نیست که پزشک دانش، مهارت و تخصص کافی در زمینه جراحی ندارد. یکی از عوامل مهم در انتخاب جراح، کیفیت جراحی ها، رضایت بیمار و نتیجه کار است. انتخاب یک جراح حرفه ای باید بسیار هوشمندانه انجام شود و نمونه کارهای جراح باید بررسی شود.

دوستان و خانواده ممکن است منابع ارجاعی خوبی به نظر برسند، البته به شرطی که تجربه جراحی داشته باشند - اما به یاد داشته باشید توجه داشته باشید که هر فردی به طور متفاوتی تحت عمل جراحی قرار می گیرد. و برای آنها با روش خاص خود، ممکن است با روش دیگری یا جراح دیگری برای شما کارساز باشد.

هیچ جایگزینی برای تحقیق وجود ندارد، بنابراین هنگام انتخاب بهترین جراح بینی در تهران تحقیقات زیادی انجام دهید. قبل از عمل و در حین مشاوره سعی می کنم بیمار را از کارهایی که برای او انجام می شود آگاه کنم و همچنین خواسته های او را بدانم، زیرا آگاهی از ایده های بیمار و درک خوب او از سبک و روش جراح، میزان نارضایتی را کاهش می دهد.

برای شناخت بهترین جراح بینی در تهران در اینجا کلیک کنید ،همچنین می توانید به سایت جراحتو مراجعه فرمایید تا بهترین پزشکان را در این زمینه را بشناسید و بهترین پزشک را برای خود انتخاب کنید.

اشتباهی که صورت می گیرد ،انتخاب جراح خود بدون در نظر گرفتن تخصص او است ، آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چه تفاوتی بین جراح عمومی و جراح پلاستیک وجود دارد؟ شما باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید. جراحان عمومی می توانند جراحی پلاستیک را مانند جراحان پلاستیک انجام دهند. اما می تواند صدمات جبران ناپذیری به بار آورد. انجام عمل جراحی توسط جراحی که آموزش های زیادی را برای کاهش خطرات و عوارض گذرانده باشد، جایز است. اما بیشتر از آن، سطح مهارت و استعداد تفاوت بین جراحان را تعیین می کند. بنابراین، همه جراحان با هم برابر نیستند و یکی از بهترین راه ها دیدن نمونه های کاری آنهاست.

بسیاری بر این باورند که مهارت جراح تعیین کننده روند عمل است. اما در کنار مراقبت از بیمار و مهارت جراح، عوامل ژنتیکی بیمار و آنچه بر روند بهبود زخم تأثیر می گذارد در نتیجه کار تأثیر دارد. یک جراح پلاستیک حاذق می‌تواند این دو پدیده را دقیقاً در دو فرد متفاوت در نظر بگیرد: یکی که با التهاب‌های ناخوشایند بهبود می‌یابد - و دیگری که دارای عوامل ژنتیکی و یک روند درمانی عادی و هنجاری است. بنابراین، قبل از شروع جراحی، احتمالات در نظر گرفته می شود، به خصوص اگر پوست تیره باشد، هر چه پوست تیره تر باشد، در روند بهبودی خطرناک تر است.

5

چه عواملی باعث عوارض جراحی بینی می شود؟

برخی از عوارضی که بعد از جراحی بینی ایجاد می شود تا حدودی طبیعی است و معمولا در تمام جراحی ها رخ می دهد. با این حال، عوامل خاصی می توانند این عوارض را تشدید کنند، اما این عوامل کدامند؟

همانطور که می دانید مهمترین عامل در این جراحی وجود جراح متخصص و دانش اوست. اگر جراح تجربه، تخصص، دانش و مهارت لازم را نداشته باشد، احتمال بروز عوارض جانبی افزایش می یابد. بنابراین نمی توان به راحتی از انتخاب جراح متخصص چشم پوشی کرد. گاهی با وجود جراح مناسب، عدم رعایت دستورات قبل و بعد از مداخله باعث بروز این عوارض می شود. به همین دلیل باید طبق دستورالعمل‌های پزشک خود همه نکات قبل و بعد از جراحی را رعایت کنید.

نکاتی مانند؛ سیگار نکشید، از برآمدگی های بینی خودداری کنید، نحوه خوابیدن را رعایت کنید، چسب بزنید و ... اگر به خوبی رعایت نشود عوارض بعد از عمل را افزایش داده و باعث نارضایتی شما می شود.

مهمترین عوارض جراحی بینی که باید در مورد آنها بدانید!

همانطور که گفته شد، بسیاری از این عوارض به دلیل عدم رعایت توصیه های قبل و بعد از جراحی بدتر می شوند. با این حال، پس از جراحی، عوامل زیر اجتناب ناپذیر است:

بروز مشکلات زیبایی شناختی: هدف نهایی شما از جراحی بینی چیست؟ قطعا اگر برای زیباتر شدن بینی خود را عمل کنید، هدف دیگری جز زیبایی ندارید.

 بنابراین، زمانی که نتیجه برای شما مناسب نباشد، مشکلات زیادی پیش خواهد آمد. همه این عوارض ممکن است به خودی خود خیلی جدی و قابل توجه به نظر نرسند، اما این مشکل زمانی جدی می شود که بخواهید دوباره آن را تغییر دهید. بینی به دلیل ظرافت و پیچیدگی خود نیازمند روش های بسیار پیچیده و عملاً غیرممکن است. بنابراین، مهارت های زیبایی و تخصصی جراح برای جلوگیری از این مشکل بسیار مهم است.

6

عفونت و خونریزی بینی: همانطور که می دانید در اکثر جراحی ها با استفاده از چاقوهای مخصوص ناحیه مورد نظر را برش می دهند. جراحی بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین بروز عفونت و خونریزی یکی از بارزترین عوارض جراحی بینی است. البته در این صورت با توجه به تخصص و مهارت جراح می توان به کاهش این عوارض امیدوار بود. برای کاهش خونریزی بهتر است اقدامات قبل از جراحی طبق دستور پزشک انجام شود، مثلاً; تا دو هفته قبل از جراحی، بسته به تشخیص پزشک، مصرف داروهای ضد التهاب، مکمل ها و غیره را قطع کنید تا از تشدید خونریزی جلوگیری شود.

همچنین استفاده از کرم آنتی بیوتیکی بسیار قوی برای جلوگیری از عفونت بعد از عمل توصیه می شود. البته استفاده منظم از قرص های آنتی بیوتیک قبل و بعد از جراحی کمک زیادی به کنترل عفونت می کند.

کلام آخر

برای مراجعه به بهترین جراح بینی در تهران بهتر است با بهترین جراح که در سایت جراحتو یاjaraheto.com  به شما معرفی کرده ایم مشورت کنید. در صورتی که خود و اطرافیان شما به بهترین پزشک مراجعه کردید تجربه خود در کامنت ها با ما در میان بگذارید.