به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

در گذشته تولید زغال، با استفاده از روش‌های سنتی انجام می‌شد. افراد نیز برای این کار باید از چوب درختان قطع شده استفاده می‌کردند و همین موضوع باعث آسیب به محیط زیست می‌شد. اما امروزه تولید زغال با استفاده از دستگاه‌های صنعتی و به روش‌های پیشرفته‌تری انجام می‌شود. در ساخت زغال با این دستگاه‌ها، نیازی به تهیه چوب درخت برای تامین مواد اولیه نیست و تنها با ضایعات چوبی مثل خاک اره و پوست گردو، می‌توان زغالی باکیفیت‌تر و در حجم بیشتر تولید کرد.

یکی از مهم‌ترین دستگاه‌ها در راه اندازی خط تولید زغال فشرده، اکسترودرها هستند. اگر شما هم به دنبال دستگاهی جدید و باکیفیت برای تولید زغال هستید؛ دستگاه اکسترودر mo2023 را از دست ندهید! در ادامه قرار است درباره نقش این دستگاه و عملکردش بیشتر بدانید.

نقش دستگاه اکسترودر و کیفیت آن بر سوددهی

تولید زغال فشرده با دستگاه‌های صنعتی مراحل خاصی دارد. در ابتدا خاک اره یا پوست گردو با خاک زغال ترکیب شده و تبدیل به بریکت‌هایی با شکل‌های منظم می‌شود. پس از آن برای آماده‌سازی پایانی، در کوره قرار می‌گیرد. در پایان این فرآیند است که زغال فشرده تولید می‌شود.

دستگاه اکسترودر، در میان مراحل تولید زغال فشرده، وظیفه تبدیل مواد اولیه به بریکت را دارد. این دستگاه، با فشرده‌سازی مواد اولیه، آن‌ها را به شکل‌هایی منظم درآورده و برای قرار دادن در کوره آماده می‌کند. اکسترودر، قالب و شکل زغال را تعیین کرده و جزء مهم‌ترین و اصلی‌ترین قسمت خط تولید زغال به شمار می‌رود. به همین دلیل است که اکسترودر در تولید محصولی باکیفیت، اهمیت بالایی دارد و باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

تولید نکردن بریکت‌های اسفنجی

دستگاه اکسترودر، باید به قدری باکیفیت باشد که در طی 8 ساعت کار، بریکت یکسان و یکدستی را بسازد. بریکت‌های تولیدی توسط دستگاه اکسترودر، نباید اسفنجی باشند یا دچار ترک‌خوردگی شوند.

داشتن شکل و بافت مولکولی در بریکت‌های خام

بریکت‌های تولیدی دستگاه اکسترودر باید تراکم فراوانی داشته باشند. شاید با خود فکر کنید که تراکم چه تاثیری در کیفیت زغال دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تراکم، با مواردی چون سازگاری، زیبایی و کیفیت نهایی زغال هنگام مصرف توسط مشتری، رابطه‌ای مستقیم دارد. در نتیجه هر چه دستگاه اکسترودر شما بریکت‌هایی متراکم‌تر بسازد؛ در نهایت زغال‌هایی زیباتر و با کیفیت‌تری نیز تولید می‌شوند. این مسئله به مواد اولیه مورد استفاده شما نیز بستگی دارد. برای همین باید در انتخاب مواد اولیه نیز به خوبی توجه کنید.

داشتن خشک‌کن خوب قبل از تولید بریکت‌ها

مواد اولیه قبل از بریکت شدن به کاهش رطوبت و خشک کردن نیاز دارند. این کار نیز توسط خشک‌کن دستگاه اکسترودر انجام می‌شود. دستگاه اکسترودر باید میزان رطوبت مواد اولیه را به خوبی کنترل کرده و بعد آن‌ها را تبدیل به زغال کند.

معرفی دستگاه اکسترودر mo2023

12

انواع دستگاه‌های تولید زغال فشرده و اکسترودر، توسط برند‌های داخلی و خارجی در کشورمان عرضه می‌شوند. شاید با خود فکر کنید که نمونه‌های خارجی دستگاه تولید زغال فشرده، نسبت به نمونه‌های داخلی باکیفیت‌تر و بهتر هستند. اما نکته قابل توجه این‌جاست که شرکت سازه ابتکار ارشد، با در نظر گرفتن دغدغه تولیدکنندگان و پیدا کردن عیوب و نقص‌های دستگاه‌های خارجی، اقدام به تولید اکسترودرهایی با کیفیت‌تر و مطمئن‌تر کرده است.

یکی از این دستگاه‌ها، اکسترودر mo2023 است که به عنوان جدیدترین دستگاه، برای تولید زغال با سوددهی بیشتر به شمار می‌رود. این اکسترودر، کاملا اتوماتیک است و فقط نیازمند یک کاربر برای کنترل خط تولید است. دستگاه اکسترودر mo2023، ظرفیت تولید بالایی نسبت به گونه‌های مشابه داشته و هزینه‌های تولید را برای شما به اندازه چشم‌گیری کاهش می‌دهد.

این دستگاه، ظرفیت تولیدی بالغ بر روزی 2 الی 10 تن دارد و با افزایش چگالی مواد اولیه، زغالی باکیفیت را تولید می‌کند. اکسترودر mo2023، مواد اولیه را با فشار 70 تن به قالب انتقال می‌دهد و همین باعث تولید زغال‌هایی با تراکم بالا می‌شود. از ویژگی‌های دیگر اکسترودر mo2023، ظاهر متفاوت و زیبا، رنگبندی جذاب و قابلیت تنظیم ماردون تا 10 سانتی‌متر نیز است.

شما می‌توانید این دستگاه را با توجه به نیاز و بودجه خود با شرایطی متفاوت خریداری کنید. به طور کلی دستگاه تولید زغال فشرده در شرکت سازه ابتکار ارشد، در چهار مدل اورهال، کارکرده یا دست دوم، نمایشگاهی و نو با گارانتی طلایی نیز قابل سفارش است.

مزایای همکاری با سازه ابتکار ارشد برای تولید زغال

شرکت سازه ابتکار ارشد، یکی از مجموعه‌های معتبر تولیدکننده دستگاه‌های صنعتی از جمله دستگاه تولید زغال فشرده است. این شرکت، با سابقه ای 10 ساله مفتخر به ساخت ماشین‌آلات صنعتی همچون اکسترودر، خط تولید زغال فشرده و کوره‌های صنعتی است. سازه ابتکار ارشد، توانسته با طراحی انحصاری نمونه دستگاه‌های خارجی و رفع ایرادات آن‌ها، دست به بومی‌سازی دستگاه زغال فشرده بزند. همکاری با شرکت سازه ابتکار ارشد، مزایای زیادی برای شما در کسب درآمد تضمینی از تولید زغال دارد که برخی از آن‌ها در زیر برای شما توضیح داده می‌شود:

نظات کارشناسان ماهر و متخصص در تولیدات

فراموش نکنید که همه خطوط طراحی‌شده توسط سازه ابتکار ارشد، زیر نظر مهندسان و کارشناسان زبده و ماهر فعال انجام می‌شود.

نصب و آموزش رایگان دستگاه‌ها

سازه ابتکار ارشد، تا راه اندازی کامل خط تولید کنار شماست و ضمن نصب خط تولید سفارشی شما و آموزش‌های رایگان را به شما و پرسنلتان در شروع کار می‌دهد.

کیفیت بالای مواد اولیه

تمامی اجزای خط تولید زغال فشرده و دستگاه‌های آن، با استفاده از بهترین آلیاژها ساخته می‌شوند. این آلیاژها همچنین، به صورت خام و قبل از ساخت قابل رویت هستند.

در نظر گرفتن گارانتی برای محصولات

شما می‌توانید با خرید دستگاه های مختلف سازه ابتکار ارشد، از گارانتی 36 تا 60 ماهه آن‌ها، بدون هیچ قید و شرطی استفاده کنید.

خدمات پس از فروش

شرکت سازه ابتکار ارشد، تا 24 ماه پس از فروش محصولات و خط‌های تولیدی خود، در کنار شماست و خدمات متفاوتی از جمله تعمیر دستگاه‌ها را به شما ارائه می‌دهد.

امکان سرویس دوره‌ای دستگاه‌ها بعد از فروش

همه دستگاه‌های صنعتی، هرچند وقت یکبار نیازمند سرویس و رسیدگی برای تولید محصولی باکیفیت هستند. شرکت سازه ابتکار ارشد، تا 18 ماه پس از فروش محصول خود برای سرویس دوره‎ای خط تولید شما در کنارتان است.

پشتیبانی از کارگاه‎های تولید زغال

این شرکت ایرانی و جوان، حتی در روزهای تعطیل هم در کنار شماست و به صورت شبانه‎روزی آماده پشتیبانی از تولیدکنندگان و مشتریان خود است.

تامین مواد اولیه برای کارگاه‎ها

از مهم‎ترین دغدغه های تولیدکنندگان، تامین مواد اولیه مرغوب در راه اندازی دستگاه تولید زغال صنعتی است. شرکت سازه ابتکار ارشد، با عقد قراردادهای رسمی، به شما در تامین مواد اولیه خط تولیدتان کمک می‌کند.

خرید محصولات تولیدی کارگاه زغال

13

شرکت سازه ابتکار ارشد، شما را در فروش محصولاتتان نیز تنها نمی‌گذارد و با بستن قراردادهای رسمی، محصولات تولیدی شما را با قیمتی منصفانه و خوب خریداری می‌کند.

تامین قطعات یدکی

همه دستگاه‌های صنعتی، نیازمند قطعات یدکی هستند. این شرکت، به شما در تامین این قطعات با قیمت‌های به صرفه و کیفیت مطلوب نیز کمک می‌کند.

در پایان باید گفت این شرکت، با خدمات متفاوتش از صفر تا صد راه اندازی خط تولید زغال فشرده در کنار شماست. شما می توانید برای کسب اطلاع بیشتر به سایت سازه ابتکار ارشد مراجعه کنید و با کارشناسان آن تماس حاصل نمایید.