به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی که برگرفته از اسم شرکت می باشد یکی از روش های پرداخت دراین سیستم می باشد که شما از طریق این روش میتوانید دلار و یا یورو دیجیتال را به مقصد دلخواه خود بدون واسطه انتقال دهید.

پرفکت مانی دو نوع دلاری و یورویی دارد که همانطور از اسم آنها پیداست مبنای محاسبه هر یک واحد آنها دلار و یورور می باشد.

برای انتقال به روش پرفکت مانی شما باید شناسه حساب مقصد را در اختیار داشته باشید. برای این کار به قسمت send money رفته و نوع پرداخت خود را انتخاب می کنید. در اینجا شما چند نوع روش پرداخت دارید که امنیت هر کدام متفاوت است. در قسمت singlepayment شما بدون هیچ تبصره ای مقدار دلار پرفکت مانی مورد نظر خود را ارسال می کنید. ولی در روش های دیگر شما بر روی تراکنش خود رمزاعمال می کنید که امنیت معامله شما را بالا می برد و شخص مقابل تا زمانی که کد تعیین شده توسط شما را در اختیار نداشته باشد نمی تواند ارز را در ولت خود دریافت کند.

در کادر مشخص شده شما باید ادرس مقصد که با u نمایش داده می شود و در قسمت Amount مقدار ارسالی را وارد کنید.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی یکی از روش های انتقال پول در پرفکت مانی است که بدونه اینکه یک حساب پرفکت مانی داشته باشید میتوانید از خدمات ووچر پرفکت مانی استفاده کنید. ووچر پرفکت مانی مانند یک کارت شارژ موبایل است و از دو سری کد ده و شانزده رقمی تشکیل شده است.

مزایای خرید پرفکت مانی چیست؟

از مزایای خرید پرفکت مانی میتوانیم به انتقال پول بدون واسطه و کارمزد پایین تراکنشات اشاره کنیم.علاوه بر این از این طریق شما میتوانید درآمد دلاری خود را از شرکت های خارجی بدون هیچ دردسری دریافت کرده و در داخل کشور از طریق صرافی های آنلاین نقد کنید.

2

کاربرد های پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی

 

  • دریافت خدمات از وبسایت هاست و دامنه
  • خرید بلیط های مسافرتی
  • خرید مقالات از سایت های پژوهشی
  • خرید از فروشگاه های آنلاین 
  • شارژ و برداشت حساب های فارکس 
  • قابلیت تبدیل به بیت کوین و اتریوم
  • انتقال پول نفر به نفر در سراسر جهان
  • کامزد انتقال پایین
  • امکان شارژ حساب در پلتفرم های که از این سیستم پشتیبانی می کنند.

آموزش ساخت حساب پرفکت مانی

شما برای ساخت حساب پرفکت مانی ابتدا باید وارد وب سایت آن به آدرس  perfectmoney.com  شده و گزینه signup را که در بالای کادری که مشخصات خود را برای ورود باید وارد کنید می باشد را بزنید، با زدن بر روی این گزینه صفحه جدیدی برای شما باز می شود که در آن نام اکانت و مشخصاتی مانند آدرس و کد پستی خود را باید وارد کنید. در اواسط صفحه نوع اکانت خود را که دو نوع شخصی و بیزینسی دارد را انتخاب می کنید.

در ادامه یک پسورد مناسب برای خود انتخاب می کنید و و آن را در کادر مشخص شده تکرار می کنید.

در آخرعددی که به شما نمایش داده می شود را وارد کرده و با زدن تیک پذیرفتن قوانین و گزینه ریجستر حساب پرفکت مانی شما افتتاح می شود.

 

آموزش خرید ووچر پرفکت مانی

شما برای خرید ووچر پرفکت مانی باید یک صرافی آنلاین معتبر را پیدا کرده و در آن اقدام به احراز هویت کنید و چندین ساعت منتظر برسی و تایید احراز هویت خود باشید؛ ولی صرافی آنلاین پی ام ایکسچنج یکی از صرافی های معتبر می باشد که سیستم احراز هویت اتوماتیک خود میتوانید در کمتر از چند دقیقه احراز هویت کرده و خرید خود را انجام دهید. برای خرید باید وارد یکی از پلتفرم های پی ام ایکسچنج از جمله وب سایت و ربات تلگرام هوشمند آن شده و طبق توضیحاتی که در هر مرحله به شما می دهد اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

آموزش فروش ووچر پرفکت مانی

برای فروش ووچر پرفکت مانی راه دشواری پیش روی شما نیست و شما میتوانید بدون احراز هویت و ثبت شماره شبای بانکی خود و در مرحله بعد ثبت کد ووچر و کد فعالسازی ووچر پرفکت مانی به صورت اتوماتیک ووچر خود را در لحظه به فروش رساند و در همان لحظه لینک رسید بانکی خود را دریافت کنید.

3

چگونه با کارت بانکی بدون احراز هویت تتر خریداری کنیم؟

خرید تتر در ایران به دلیل احراز هویت های سخت گیرانه پروسه ای پیچیده ای دارد و در اکثر موارد شما باید با ارسال مدارک شناسایی خود به شکلی خاص احراز هویت کنید.

صرافی ارزدیجیتال پی ام ایکسچنج بهترین صرافی خرید تتر می باشد که سابقه چندین ساله در ارزهای دیجیتال دارد.

شما در این مجموعه امکان این را دارید که با ثبت مشخصات هویت خود به صورت اتوماتیک بدون ارسال مدارک شناسایی با سقفی مشخص اقدام به خرید تتر بدون احراز هویت کنید .

4