به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

چربی کدام اندام ها با لیپوساکشن قابل خارج کردن است؟

لیپوساکشن امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. لیپوساکشن مناسب اندام هایی است که چربی آن ها در اثر رژیم غذایی و ورزش کم نشده باشد. زمانی که فرد دچار اضافه وزن می شود، اندازه و حجم سلول های چربی او بیشتر می شود. لیپوساکشن نیز در این جا کاربرد دارد. با لیپوساکشن میزان سلول های چربی کم می شود.

 خارج کردن چربی در لیپوساکشن اندام های مختلف متفاوت است و به ظاهر بدن و میزان چربی آن بستگی دارد. لازم به ذکر است که با لیپوساکشن عموما تغییرات اعمال شده به طور دائمی باقی می مانند.

از لیپوساکشن می توان چربی اندام های مختلف را خارج کرد. از جمله اندام هایی که می توان چربی آن ها را با کمک لیپوساکشن خارج کرد می توان به شکم، بازو فوقانی، باسن، ساق پا، مچ پا، سینه، پشت، ران، پهلو و غبغب اشاره کرد.

ابزار جراحی کانولا ساکشن چیست؟

لیپوساکشن نیز همانند دیگر عمل های جراحی نیازمند ابزار جراحی مناسب است. استفاده از ابزار جراحی مرغوب می تواند در کیفیت عمل و راحتی بیمار تاثیر بگذارد.

کانولا ها در واقع لوله هایی استیلی هستند که انواع آن در قطر و اندازه های گوناگون تولید می شوند. کانولا ها امکان اتصال به سرنگ را دارند. کانولا ساکشن نیز کانولا مخصوص دستگاه ساکشن است که از آن در جهت تخلیه چربی اندام های مختلف و یا تزریق چربی و یا مایعات استفاده می گردد.

ابزار جراحی کانولا ساکشن مخصوص کشیدن چربی اندام ها تولید می شوند. کانولا ساکشن به دستگاه مخصوص اتصال یافته و چربی ها را از بدن خارج می کند. کانولا ساکشن هم به شکل دسته دار و هم به شکل بی دسته تولید و در بازار تجهیزات پزشکی عرضه می شود.

ویژگی های ابزار جراحی کانولا ساکشن برای خرید

اگر قصد خرید  ابزار جراحی کانولا ساکشن را دارید، بهتر است چند ویژگی را درباره محصولات مورد نظر بررسی کنید. کانولا ساکشن مناسب باید کیفیت بالایی داشته باشد و گارانتی نیز دارا باشد. دیگر ویژگی در کانولا ساکشن با کیفیت، اتصال درست آن به سرنگ است. بخش لوئرلاک کانکتور کانولا ساکشن باید به طرز درستی به سرنگ وصل شود.

لوله های کانولا ساکشن باید به نحوی باشد که به آسانی خم نگردد. همواره کانولا ساکشن های محکم را برای خرید انتخاب کنید. قابل توجه است که امکان به کارگیری کانولا تزریق چربی در جهت کشیدن چربی نیز وجود دارد.

همواره برای خرید کانولا ساکشن دقت کنید جنس کانولا از استیل با کیفیتی باشد. استیل ها در انواع مختلفی تولید می شوند و استیل کانولا ساکشن باید از جنس مرغوب باشد. از آن جایی که امکان تشخیص نوع استیل برای بسیاری دشوار است، توصیه می شود کانولا ساکشن با ضمانت تهیه نمایید.

 

نتیجه

همانطور که گفتیم نحوه اتصال کانولا ساکشن به دستگاه باید درستی انجام شود. کانولا هایی که به طور پیچی به دستگاه متصل می شوند و اتصال آن ها مستحکم است، گزینه مناسبی می باشند. دقت داشته باشید که کانولا ساکشن در زمان اتصال نشت نکند.

کانولا ساکشن اندام های مختلف باید اندازه متناسبی داشته باشند. برای  نمونه کانولا ساکشن 5 میلی متری را نباید در جهت خارج کردن چربی بخش غبغب استفاده کرد. بدین منظور کانولا ساکشن های 2 میلیمتری گزینه مناسبی می باشند. همچنین می توانید از برای خرید کانولا ساکشن از کارشناسان با تجربه  دیجی جراح کمک بگیرید.