به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

همانطور که مشخص است همه سایت ها ایرانی و همراه بانک های ایرانی برای اتصال به بانک از خارج از کشور در ایران بر اساس سیاست های داخلی سازمان ها و بانک ها بر روی آی پی های خارجی مسدود شده اند. برای اینکه کاربران ایرانی مقیم خارج از کشور یا هموطنانی که برای مسافرت به خارج از کشور سفر کرده اند به انجام کارهای خود مانند اتصال به همراه بانک ملت در خارج از کشور، انجام کلیه امور بانکی و دسترسی به اینترنت ملی پیدا کنند،  نیاز به خرید آی پی ایران دارند. با خرید آی پی و VPN ایران بدون هیچ مشکلی می توانید برای اتصال به بانک از خارج از کشور و انجام کارهای شخصی دیگر به راحتی به اینترنت ملی ایران دسترسی داشته باشید. در ادامه با شرکت سرف تانلز surftunnles.com همراه باشید تا ویژگی های یک آدرس آی پی خوب و نحوه دسترسی به اینترنت ملی را بیشتر توضیح دهیم.

آدرس IP چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

در واقع آی پی مخفف عبارت Internet Protocol address به معنای آدرس پروتکل اینترنت شبکه جهانی است. به عنوان یک سری اعداد با قوانین و دستورالعمل های خاص داده می شود، برای هر دستگاهی مانند تلفن همراه، رایانه، چاپگر و... که به یک شبکه وب متصل است. IP در واقع یک شماره منحصر به فرد است که اتصال به اینترنت را مشخص می کند و رایانه های مختلف (یا سرورهای مختلف) در یک شبکه گسترده شناسایی می شوند، بنابراین می توان موقعیت جغرافیایی کاربر، اطلاعات اتصال به شبکه و ... را شناسایی و ردیابی کرد.

البته باید در نظر داشته باشید که اکثر کاربران خانگی از یک آدرس IP اختصاص داده شده توسط ارائه دهنده خدمات یا ISP خود استفاده می کنند، بنابراین آدرس IP آنها شماره اختصاص داده شده به سرور شما است که معمولاً دارای شماره و محدوده IP خاصی برای اتصال است. آدرس IP شما ممکن است هر بار که به اینترنت متصل می‌شوید تغییر کند، اما نام ارائه‌دهنده خدمات، کشور و موقعیت جغرافیایی شما حاوی اطلاعاتی مشابه با ISP شما خواهد بود، زیرا از کانال و شماره اتصال یکسانی با آن شرکت استفاده می‌کنید.

آشنایی با نحوه دسترسی به اینترنت ملی و اتصال به بانک  در خارج از کشور

برای استفاده از اینترنت ملی در خارج از کشور و استفاده از همراه بانک ملت در خارج از کشور باید آی پی ایرانی برای سیستم خود خریداری کنید. با خرید آی پی ایران می توانید در خارج از کشور به اینترنت ملی برای اتصال به بانک از خارج از کشور و سایر اپلیکیشن های بانکی دیگر به راحتی دست پیدا کنید. با خرید آی پی ایران  و VPN ایران از شرکت سرف تانلز surftunnles.com امنیت حریم خصوصی شما در فضای مجازی کاملا حفظ می شود و این موضوع بهترین انتخاب برای اتصال به اینترنت ملی است. اطلاعات شما فقط بر اساس اطلاعات IP شما در وب سایت ها ثبت می شود و بهتر است از  VPN و آی پی  ایران استفاده کنید تا هیچکس نتواند به اطلاعات IP شما در موبایل بانک یا سایر سایت های ملی دسترسی داشته باشد.

خرید آی پی ایران

لطفا توجه داشته باشید که بعد خرید آی پی ایران فقط به صورت دائمی بر روی یک سیستم شما نصب می شود. شما نمی توانید با یک شناسه به گوشی اندروید و لپ تاپ ویندوزی خود به طور همزمان وارد شوید. در ادامه به شما توضیح خوایم داد که یک آی پی یا VPN خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

یک آی پی یا VPN خوب باید از چه ویژگی های مهمی پشتیبانی کند؟

اگر اکنون در حال استفاده از یک VPN هستید یا قصد دارید یک وی پی ان را برای خود خریداری کنید، نکته هایی در مورد عملکرد این VPN ها وجود دارد که باید به آن ها اشاره کنیم. اگر شما وی پی ان خود را فعال کرده باشید این می تواند دلیل بی اعتمادی شما به  ISPباشد. این می تواند یک دلیل خوب برای شما باشد اما نمی تواند مشکل اعتماد را به طور کل حل کند. با این روش تنها از دست ISP خلاص می شوید ولی به دست ارائه دهنده وی پی ان می روید. در اینجا انتخاب یک شرکت قابل اعتماد برای خرید آی پی ایران یا VPN بسیار مهم است. در ادامه به شما نکاتی را توضیح خواهیم داد که هنگام خرید یک اشتراک باید بدانید.

  • هنگام خرید VPN به اعتبار بالای آن توجه کنید

اگر به فکر حریم  و اطلاعات خصوصی خود در فضای مجازی هستید هرگز نباید به سراغ VPN های ارزان قیمت و رایگان بروید. وی پی ان های رایگان و ارزان می توانند در بهترین حالت وارد حریم خصوص شما شوند یا بدتر از آن می توانند به عنوان یک بد افزار روی سیستم شما نصب شوند. شما می توانید بهترین خدمات یک وی پی ان را با یک قیمت کاملا مناسب برای خود تهیه کنید. می ‌توانید در سایت های مختلف انواع وی پی ان ها را باهم بررسی کنید و سرعت اتصال، هزینه ها و مکان سرویس را با یکدیگر مقایسه کنید. اگر می خواهید یک VPN مناسب را برای خود خریداری کنید باید همیشه در مورد آن وی پی ان تحقیق کنید.

اینترنت ملی  در خارج کشور

  • کشورهایی که هیچ نظارتی ندارند

Five Eyes نام گروهی از کشورهاست که اطلاعات خود را به اشتراک می گذارند. این اتحاد در اصل یک توافق بین انگلستان و ایالات متحده بود و زمانی که کانادا، استرالیا و نیوزلند به این سازمان پیوستند  Five Eyes شکل گرفت. این کشورها اطلاعات شهروندان خود را به اشتراک می ‌گذارند. حتی اگر در یکی از کشورهای عضو Five Eyes قرار داشته باشید و از طریق سرورهای VPN واقع در این کشورها به اینترنت دسترسی داشته باشید، ممکن است فعالیت های شما توسط دولت کشور شما نظارت شود.

  • کلید غیر فعال کردن اینترنت

سوئیچ kill در اکثر وی پی ان ها وجود دارد. اگر پروتکل وی پی ان شما درست کار نکند و قطع و وصل شود Kill Switch طی یک اقدام امنیتی دسترسی شما را به اینترنت به طور کامل قطع می ‌کند. این ویژگی مفید باعث می شود تا آدرس آی پی شما در صورت خراب بودن اتفاقی وی پی ان هک نشود.