به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

در تبلیغات پربازده می بایست از تمامی فضاها و امکاناتی که از طریق آن بتوان پیام مورد نظر را به مخاطب انتقال داد استفاده کرد. لیوان های تبلیغاتی چاپی از جمله وسیله های کاربردی است که می توان از آن استفاده بهینه کرد. در این مقاله قصد داریم علاوه بر معرفی بهترین انواع لیوان تبلیغاتی چاپی، ویژگی های مختلف و تفاوت آنها را نیز بیان کنیم. از این رو با دریافت این اطلاعات میتوانید سفارش چاپ لیوان خود را به بهترین نحو به انجام رسانید.

لیوان های تبلیغاتی چگونه مخاطبین را جذب می کنند؟

برای آنکه یک پیام تاثیر خوبی بر مخاطب بگذارد و به اصلاح در حافظه بلند مدت او ثبت شود بهتر است تعداد دفعاتی که در معرض دید قرار می گیرد را افزایش داد. خوردن چای و یا قهوه یک امر رایج و پر تکرار در طی یک روز است. بنابراین لیوان هایی که برای این موضوع استفاده می شود می تواند بارها و بارها در دید مخاطب قرار بگیرد. چاپ روی لیوان در این شرایط به تعداد مورد مشاهده خواهد گرفت. کاربرد لیوان های چاپی نیز در این دیده شدن زیاد است.

 

لیوان های تبلیغاتی یکی از راه های موثر برای تبلیغات و برندسازی کسب و کارها هستند. با استفاده از تصاویر، لوگوهای شرکت ها و یا اطلاعات دیگر که روی لیوان ها چاپ می‌شوند، می‌توان به سادگی توجه مشتریان را به سوی محصولات و خدمات جلب کرد. اگر بخواهیم بگوییم که لیوان های تبلیغاتی چگونه مخاطبین را جذب می کنند، باید گفت که در مرحله اول باید از طراحی و چاپ مناسب استفاده کرد. طراحی با کیفیت و چاپ با دقت و کیفیت بالا، به بهتر دیده شدن تبلیغات کمک می‌کند. این کار سبب می شود تا تبلیغات در ذهن مخاطبان ثبت شود و در نتیجه، مخاطبان بیشتری به سمت مطلوب ما جذب شوند.

آشنایی با بهترین انواع لیوان چاپی

انواع مختلفی از ماگ های چاپی وجود دارد که هریک دارای خصوصیات منحصر به فردی است. شناخت این ویژگی ها می تواند در داشتن بالاترین بازدهی کمک نماید. انواع ماگ های تبلیغاتی در کل در کاربردی بودن برای کسب و کارها و فروش بیشتر مشترک هستند. در ادامه به معرفی آنها و ارائه اطلاعات بیشتر از خصوصیات آنها خواهیم پرداخت.

لیوان سرامیکی

یکی از رایج ترین و در عین حال ارزان قیمت ترین لیوان تبلیغاتی است. همانطور که از نام آن نیز مشخص است جنس آن از سرامیک تشکیل شده است. بدنه یک دست سفید آن امکان نمایش هر طرحی را می دهد. محدودیتی برای چاپ روی این لیوان سابلیمیشن وجود ندارد. پس می توان انواع طرح ها و نشان شرکت ها و موسسات را روی آن چاپ کرد. ارتفاع ۱۰ سانتی متری در کنار عرض ۲۱ سانتی متری نیز فضای خوبی برای چاپ عکس یا طرح دلخواهی فراهم می کند.

لیوان سرامیکی چیست؟

لیوان حرارتی

آیا به دنبال یک هدیه هیجان انگیز برای تولد هستید؟ می خواهید از یک ایده جالب برای تبلیغ برند و نشان خود استفاده کنید؟ پس در کنار گزینه های مختلف لیوان حرارتی را نیز قرار دهید. خاصیت تغییر رنگ روی بدنه سبب غافلگیری استفاده کننده می شود. در نگاه اول شما شاهد یک ماگ تماما سیاه رنگ هستید. اما با ریختن یک مایع داغ مانند چای یا قهوه شاهد این خواهید بود که طرح زیر آن مشخص می شود.

چاپ لیوان حرارتی

چاپ عکس روی لیوان حرارتی جادویی از جالبترین انتخاب هایی است که می توان برای کادو دادن یا هدیه تبلیغاتی استفاده برد. این خاصیت ناشی از یک جوهر مخصوص بوده که سطح ماگ جادویی را پوشانده است. از این رو در حالت داغ ماگ کاملا مشابه لیوان سرامیکی سفید می شود.

لیوان شیشه ای مات

یکی دیگر از ماگ های زیبا در دسته محصولات مختلف چاپ لیوان تبلیغاتی، ماگ های شیشه ای است. بدنه آنها کاملا مات بوده که به همین سبب به آنها شیشه ای یخی نیز می گویند. این لیوان دارای ابعاد است. نحوه چاپ روی لیوان شیشه ای به صورت سابلیمیشن انجام می گیرد. این چاپ دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشد. بدنه شیشه با وجود ایجاد زیبایی و تمایز نسبت به ماگ های سرامیکی محدودیت هایی را نیز در چاپ ایجاد می کند.

در انواع لیوان چاپی سرامیکی به دلیل بدنه سفید محدودیتی برای چاپ روی لیوان نداریم. اما در ماگ های یخی بدنه شیشه ای سبب می شود مواردی را لحاظ کنیم تا طرح نهایی جلوه بهتری داشته باشد. یکی از این موارد مهم استفاده از طرح هایی است که رنگ سفید کمتری در آن وجود داشته باشد.

ماگ های رنگی

این دسته از لیوان ها دارای ترکیب رنگی متفاوتی است. کاربرد آنها در مواقعی است که نزدیکی به هویت بصری برند در مواد خام لازم باشد. با توجه به اینکه این رنگ در فرایند تولید لیوان ایجاد می شود درخشندگی و زبیایی زیادی دارد. در کنار آن می توان از طرح هایی که به رنگ موجود در ماگ نزدیک تر هست استفاده کرد. البته رنگی بودن در سلیقه مشتری نیز ممکن است وجود داشته باشد. به طور مثال می توان از لیوان های رنگی قرمز برای مراسم تولد یا سالگرد ازدواج استفاده نمود.

قیمت چاپ روی لیوان تبلیغاتی

قیمت چاپ روی لیوان، به دلیل کاربرد رایج این روش تبلیغات و برندسازی، مورد برسی بسیاری از افراد و شرکت‌ها قرار گرفته است. با توجه به نوع لیوان و فوری بودن زمان انجام درخواستی، قیمت متغیر خواهد بود. همچنین، تیراژ سفارشات نیز به عنوان یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت محسوب می‌شود.

برای چاپ روی ماگ، معمولاً از تکنیک سابلیمیشن استفاده می‌شود که باعث ایجاد تصویری دائمی و با کیفیت بالا روی سطح لیوان می‌شود. چاپ لیوان ارزان قیمت گزینه بسیاری از مشتریان است. این انتخاب انعطاف بالایی در بودجه بندی تبلیغات یا هزینه ای که برای یک مراسم نیاز داریم می شود. دانستن قیمت های مختلف مهم است اما لازم است که در تبلیغات از تعداد انبوه تر استفاده کرد تا قیمت هر عدد مقرون به صرفه گردد. اگر در مجموعه نیز طراح داشته باشیم هزینه طراحی از قیمت نهایی کم می شود.

 

 

 

برچسب ها : چاپ لیوان,لیوان تبلیغاتی چاپی,لیوان چاپی