به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

ارسال بار از تهران به سراسر کشور

 

اگر قصد ارسال بار و کالا از پایتخت به سایر شهرستان های کشور عزیزمان ایران را دارید ، مهم ترین نکته ، انتخاب شرکت حمل و نقل حرفه ای ، با تجربه و معتبر می باشد .

حمل و نقل بین شهری بر خلاف باربری درون شهری شامل فاکتور های زیادی در تعیین هزینه نیست و از همین جهت کار شما در انتخاب شرکت باربری راحت تر است. برای ارسال بار از تهران به شهرستان بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که دارای مجوز رسمی از اتحادیه باشد و خدمات باربری را همراه با بیمه و بارنامه به شما ارائه دهد.

شرکت حمل و نقل آنی بار یکی از بهترین شرکت های باربری فعال در زمینه باربری تهران به شهرستان می باشد ، این باربری دارای مجوز رسمی و قانونی از اتحادیه حمل و نقل کشور است و برای ارسال انواع بار از تهران به شهرستان بیمه و بارنامه معتبر صادر می‌کند.

 

برای حمل بار از تهران به شهرستان ها انواع ماشین های باربری سبک و سنگین فراهم است و شرکت حمل و نقل آنی بار یکی از کامل ترین و مجهز ترین باربری ها می باشد ، که از بهترین خودرو های باربری همراه با مجرب ترین و با سابقه ترین راننده ها استفاده می کند.

 

 

هزینه باربری تهران به شهرستان

 

هزینه حمل بار براساس عوامل مختلفی محاسبه می شود ، بنابراین ارائه قیمت دقیق امکان پذیر نیست. یکی از عوامل تأثیرگذار در هزینه باربری تهران به شهرستان ، طول مسیر است یعنی هرچه مسافت بین شهر مورد نظرتان با تهران بیشتر باشد، هزینه باربری افزایش میابد. به عنوان مثال هزینه باربری تهران به سمنان کمتر از هزینه باربری تهران به اهواز می باشد مسافت بیشتر طی می شود.

وضعیت آب و هوایی یکی دیگر از موارد موثر است زیرا باعث کمبود خودروی حمل بار و در نتیجه افزایش هزینه حمل بار می شود.

اما مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در قیمت باربری تهران به شهرستان انتخاب وسیله حمل بار است. نوع خودرو باربری با توجه به نوع و وزن کالای موردنظر شما تعیین می‌شود. قطعاً هر چقدر که از وسیله بزرگ‌تری برای حمل بار استفاده کنید به همان مقدار به هزینه‌های تمام‌ شده‌ی باربری افزوده خواهد شد.

 

حمل بار از تهران به شهرستان ها با انواع خودروهای باربری

 

شرکت آنی بار متناسب با نوع بارتان ، ابعاد و وزن بارتان ، خودرو باربری مناسب را برای ارسال بار به سراسر کشور در اختیارتان قرار می دهد. برای حمل بارهای سبک و کم حجم می توانید ازخدمات نیسان بار استفاده کنید .

برای حمل اثاث منزل ، حمل کالاهای تجاری ، حمل مواد غذایی با حداکثر وزن 4 تن می توانید از کامیونت ها و خاور ها استفاده کنید .

برای حمل بارهای 5 الی 15 تن کامیون تک و جفت بهترین انتخاب است به شرط آنکه طول بارتان حداکثر 7 متر باشد ، اکر طول بارتان بیش از این مقدار باشد باید از تریلی ها استفاده کنید .

انواع تریلی به صورت کفی و ترانزیت برای حمل بار از تهران به سراسر کشور در اختیارتان قرار می گیرد.

کارشناسان آنی بار در کوتاه ترین زمان ، خودرو مورد نظرتان را رزرو کرده و همراه با بیمه و بارنامه در اختیارتان قرار می دهند.

 

images_1682417945_6447a9191f34b.jpg

خدمات باربری تهران به شهرستان شامل چه مناطقی می شود ؟

 

خدمات حمل و نقل بین شهری به معنای ارسال بار از شهری به شهر دیگر می باشد ، آنی بار یک شرکت باربری است که دفتر مرکزی آن واقع درتهران می باشد و یکی از خدماتی که ارائه می دهد ، باربری تهران به شهرستان می باشد .

تمامی شهرهای ایران تحت پوشش خدمات آنی بار می باشند . حمل بار از تهران به شهرهای مرکزی ( قم ، اراک ، اصفهان ...) ، شهرهای شمالی ( مازندران ، گیلان ، گلستان ) ، شهرهای غربی ( تبریز ، ارومیه ، سنندج... ) ، شهرهای شرقی ( کرمان ، مشهد ، زاهدان...) ، شهرهای جنوبی ( اهواز ، یندرعباس ، بوشهر...)انجام می شود .

 در ادامه شما را با خدمات آنی بار در برخی شهرها آشنا می کنیم .

 

باربری تهران به تبریز

 

تبریز شهری بزرگ در منطقهٔ آذربایجان ایران ، مرکز استان آذربایجان شرقی می باشد . این شهر، بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری ، ارتباطی ، بازرگانی ، سیاسی ، صنعتی ، فرهنگی و نظامی شناخته می شود .

شما می توانید انواع بار و کالا را با مناسب ترین خودرو حمل بار از باربری تهران به تبریز ارسال کنید ، چند نمونه از بارهایی که می توانید توسط آنی بار از تهران به سراسر کشور ارسال کنید شامل :

  • حمل اثاثیه و مبلمان و لوازم خانگی
  • حمل کالاهای تجاری و مواد شیمیایی
  • حمل دستگاه های صنعتی
  • حمل مصالح ساختمانی
  • حمل محصولات کشاورزی
  • حمل قطعات فلزی و لوازم یدکی
  • حمل ابزار آلات و رنگ و . . .

کارشناسان شرکت آنی بار با توجه به نوع بارتان مناسب ترین خودرو را برای ارسال بار از تهران به تبریز در اختیارتان قرار می دهند.

 

باربری تهران به مشهد

 

مَشهَد کلان‌شهری در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی می باشد . این شهر دومین شهر پهناور ایران پس از تهران  می باشد . خدمات باربری تهران به مشهد ، شرکت آنی بار بسیار گسترده است و شامل حمل انواع بار و کالا با مناسب ترین هزینه می شود .

حمل اثاث و لوازم منزل یکی از مهمترین خدمات آنی بار می باشد .

شهر مشهد به دلیل وجود حرم علی بن موسی الرضا خواستگاه بسیاری از افراد کشورمان می باشد ، سالانه خانواده های زیادی برای ادامه زندگی به مشهد مهاجرت می کنند ، اگر شما نیز جزو آن دسته از افراد هستید که قصد ارسال اثاث و لوازم شخصی از تهران به مشهد را دارید ،تنها کافی است از طریق شماره 57669-021 با شرکت آنی بار تماس بگیرید.

آنی بار ایمن ترین وجدید ترین کامیونت های مسقف و سرپوشیده را برای حمل اثاث و لوازم منزل در اختیارتان قرار می دهد همچنین در صورت نیاز می توانید از خدمات بسته بندی و کارگران حمل بار برای ارسال اثاث به مشهد استفاده کنید .

 

 

ارائه بیمه نامه معتبر برای ارسال بار به شهرستان

 

همانطور که پیش تر گفته شد آنی بار برای حمل تمامی بارها به تمامی شهرها ، بیمه نامه معتبر ارائه می دهد. سطح پوشش بیمه براساس ارزش بار شما مشخص می شود و هزینه بیمه نامه نیز براساس ، سطح پوشش متفاوت می باشد.

البته دلخوش به این مقدار نباشید ، آنی بار 100 میلیون بیمه رایگان برای تمامی بارها در نظر گرفته است .

بیمه نامه مورد استفاده در باربری تهران به شهرستان ، بصورت کامل همه خسارات اعم از آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . را تحت پوشش کامل قرار میدهد.

 images_1682417859_6447a8c36b907.jpg

باربری شهرستان همراه با مشاوره رایگان

 

باربری تهران به شهرستان یکی از مهمترین و پرکاربرد ترین خدمات آنی بار می باشد شما می توانید قبل از دریافت خدمات باربری از کارشناسان آنی بار مشاوره رایگان دریافت کنید.

با استفاده از خدمات مشاوره باربری آسان تر ، ارزان تر و سریع تری را تجربه خواهید کرد.

با شماره تلفن 57669-021 در تماس باشید و یا از طریق وبسایت آنی بار برای دریافت اطلاعات و ثبت سفارش اقدام نمایید .