به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

 

 

قیمت روز توری فنس

قیمت فنس توری به مشخصات فنی آن وابسته بوده به‌گونه‌‌ای که بر اساس نوع مفتول و سایز چشمه‌ها متغیر است. از این‌ رو قبل از خرید این توری باید به مشخصات فنی آن و محل نصب فنس توجه کرد. با این کار حصار کشی زمین شما می‌تواند کارآیی لازم را داشته باشد .لازم به‌ذکر است ، برای استعلام قیمت دقیق و خرید توری حصاری ارزان و با کیفیت از درب کارخانه و به صورت مستقیم می توانید با کارشناسان فولادین در ارتباط باشید .

توری حصاری جز انواع توری های فولادی است که از سیم مفتول تولید می شود و دارای شبکه هایی لوزی شکل بوده و سیم مفتول ها به صورت قلاب در هم بافته شده اند. کاربرد اصلی توری حصاری در فنس وحصار کشی می باشد. این توری معمولا از مفتول هایی از جنس گالوانیزه گرم یا فولاد ضد زنگ تولید می گردد .

از روش های مرزبندی و ایجاد مانع حصار کشی است. حصار کشی از دیرباز با سنگ و چوب بوده که امنیت، کارای، دوام و عمر مناسب یک حصار با کیفیت را نداشته و پس از چندین ماه کارای خود را از دست می دهد. امروزه حصارکشی با توری حصاری انجام می شود که کارایی، هزینه ساخت و کیفیت را بسیار مطلوب تر می کند .

 

قیمت میلگرد حرارتی

میلگرد حرارتی، یک نوع خاصی از میلگرد نیست و صرفاً به دلیل شرایط استفاده و کاربرد ویژه‌ی آن، این نام بر روی آن گذاشته‌شده است. به‌طورمعمول، در سازه‌های بتنی که سقف آن‌ها از تیرچه و بلوک ساخته‌شده است، پس از ریختن بتن، بتن در زمان سخت‌شوندگی، دچار انبساط شده و همین امر، باعث ترک خوردن بتن به‌صورت سطحی و عمقی می‌شود. برای جلوگیری از بروز این مشکل، مهندسان راهکاری را در نظر گرفته‌اند و آن‌هم استفاده از میلگرد با چیدمان و سبک قرارگیری مشخص است . برای استعلام قیمت میلگرد حرارتی می توانید با کارشناسان فروش فولادین تماس حاصل نمایید .

 

6

 

سیم خاردار چیست ؟

همان طور که گفته شد، سیم خاردار، یک ابزار حفاظتی محسوب می‌شود. این محصول به علت داشتن قیمت مناسب و وزن سبُک، طرفداران زیادی دارد. در فرآیند تولید این محصول از سیم فولادی با روکش روی (گالوانیزه) استفاده می‌شود تا در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی، مقاوم باشد .

در یک تحقیق با موضوع انواع سیم خاردار، نزدیک به هشتصد نوع سیم خاردار مختلف شناسایی گردید و مشخص گردید که این گوناگونی انواع می تواند در جنس و سایز سیم اصلی، خار یا تیغ آن و همچنین در روش به کار گیری سیم خاردار باشد. تصویر شماره 1 یکی از قدیمی ترین انواع سیم خاردار را نشان می دهد. کاربرد سیم خاردار مشخص و واحد است. و آن استفاده در حصار کشی می باشد. اما اینکه حصار در چه مکان هایی قرار می گیرد عملا تنوع کاربرد برای این محصول مفتولی ایجاد نموده است. برای مثال حصار می تواند برای یک مزرعه کوچک یا یک دامداری محلی باشد. می تواند برای کشتزارهای بزرگ در نظر گرفته شود. سیم خاردار می تواند در حصار کشی یک پروژه ی صنعتی موقت نقش داشته باشد. سیم خاردار می تواند در محصور کردن یک پتروشیمی کوچک به کار رود. و صدها نوع کاربرد حصار کشی متفاوت می توان برای سیم خاردار شناسایی و معرفی نمود .

برای اطلاع از قیمت سیم خاردار و دیگر محصولات فولادی می توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید .

 

02171057155 شماره تماس :

Fuldain.com خرید اینترنتی آهن آلات