به گزارش پایگاه خبری نشان :

 

نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل در تاریخ 27 تا 30 اردیبهشت 1402 برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری نمایشگاهی ایران ایفنا، به طور کلی، صنایع مرتبط با پدافند از جمله صنایعی هستند که به طور مستقیم به پیشرفت کشور مرتبط هستند. هر چقدر یک کشور در این صنعت قوی‌تر باشد، به همان اندازه به پیشرفت‌های بیشتری دست پیدا می‌کند و این مسئله بسیار ارزشمند است.

با همین رویکرد، در سال 1402، نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل برگزار می‌گردد و تمامی کسب‌وکارهایی که در این زمینه فعال هستند به این نمایشگاه می‌پیوندند و به پیشبرد اهداف کشور کمک می‌نمایند. در نتیجه، کسب اطلاعات کافی در مورد این نمایشگاه از اموری است که تمامی افراد باید به آن توجه داشته باشند و خبرگزاری ایفنا یکی از معتبرترین خبرگزاری‌ها در حوزه اخبار نمایشگاه ها است!

زمان برگزاری این نمایشگاه چه موقع است؟

یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است شما در مورد نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل بپرسید در این زمینه است که زمان برگزاری این نمایشگاه چه موقع است. بهتر است بدانید بر اساس اطلاعاتی که از سازمان امور نمایشگاه‌ها انتشار یافته است این نمایشگاه در تاریخ 27 تا 30 اردیبهشت 1402 برگزار می‌شود.

در نتیجه، علاقه‌مندان در این تاریخ می‌توانند در نمایشگاه حضور پیدا کنند و از پتانسیل بالقوه‌ای که در این مسیر وجود دارد بهره‌مند شوند و این مسئله می‌تواند نقش موثری در رشد کشور داشته باشد.

تاریخ میلادی نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل

با توجه به این موضوع که این نمایشگاه یک نمایشگاه بسیار مهم است و ممکن است کشورهای خارجی زیادی نیز در آن حضور داشته باشند، اعلام تاریخ میلادی از جمله اموری است که باید مد نظر قرار گیرد. بر همین اساس، این نمایشگاه در تاریخ 17 تا 20 می سال 2023 برگزار می‌گردد و کسب‌وکارهایی که در خارج از کشور هستند و می‌خواهند از قدرت بالقوه این نمایشگاه بهره‌مند شوند می‌توانند در این تاریخ در ایران حضور داشته باشند.

این نمایشگاه در چه محلی برگزار می‌شود؟

نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین نمایشگاه‌هایی است که در کشور برگزار می‌شود و می‌تواند به پیشرفت کشور در عرصه‌های بین‌المللی نیز کمک کند. به همین دلیل، این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی تهران یکی از فضاهایی است که می‌تواند میزبان خیل زیادی از کسانی باشد که می‌خواهند در این نمایشگاه حضور داشته باشند. همچنین، نوع طراحی آن به گونه‌ای است که می‌تواند اقتدار ایران را به رخ بکشد و این مسئله می‌تواند با ماهیت نمایشگاه همخوانی داشته باشد و به درخشش ایران کمک نماید.

در چه ساعتی می‌توانیم از این نمایشگاه دیدن کنیم؟

کسانی که می‌خواهند به عنوان بازدیدکننده در نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل حضور داشته باشند می‌توانند در تاریخ‌هایی که در بالا اعلام شد از ساعت 8 صبح الی 15 عصر به این نمایشگاه بروند و از امکاناتی که در آن حضور دارد بهره‌مند شوند. برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را به عنوان بازدیدکننده از حضور در این نمایشگاه بدست بیاورید، بهتر است قبل از حضور در نمایشگاه ابتدا به ساختار کلی نمایشگاه و برندهایی که شرکت کرده‌اند نگاهی بیاندازید. پس از آن برای حضور خود برنامه‌ریزی کنید که تمایل دارید به کدام قسمت نمایشگاه سر بزنید. این مسئله باعث می‌شود نتایج مثبتی را بدست بیاورید.

چرا باید در این نمایشگاه شرکت کنیم؟

زمانیکه صحبت از نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل می‌شود، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم. به طور کلی، دلایل متفاوتی وجود دارند که کسب‌وکارهای مرتبط را به سمت حضور در این نمایشگاه می‌کشانند. در ادامه تلاش می‌کنیم نیم‌نگاهی به این دلایل داشته باشیم و شما را با فواید حضور در این نمایشگاه آشنا کنیم.

صحبت با مدیران برتر

شاید بتوان گفت اولین و مهمترین مسئله‌ای که باعث می‌شود افراد برای حضور در نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل اقدام کنند صحبت با مدیران برتر است. مدیرانی که در این نمایشگاه حضور دارند همگی از مدیران بلندپایه کشور هستند و بخش بزرگی از جامعه پدافند کشور را مدیریت می‌کنند.

4

زمانی که در این نمایشگاه هستید می‌توانید با این مدیران هم‌صحبت شوید و از اطلاعات و دیدگاه‌های آنها بهره‌مند گردید. بی‌شک، این مسئله نقش بسیار مهمی در رشد شما خواهد داشت و شما را با رویکردهای جدیدی آشنا خواهد کرد.

آشنایی با مسیر پیشرفت کشور

مسئله دیگری که در زمان حضور در نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل به آن دست پیدا می‌کنید آشنایی با مسیر پیشرفت کشور است. با حضور در این نمایشگاه می‌توانید به این مسئله دست پیدا کنید که کشور تا به حال در چه مسیر پیش رفته است و در این مسیر به چه پیشرفت‌هایی دست یافته است. این امر پتانسیل بسیار زیادی را در جامعه جاری می‌سازد و باعث می‌شود نگاه تمامی کسانی که در این صنعت فعال هستند تغییر یابد و به گونه‌ای پیش بروند که بتوانند به پیشرفت کشور بیش از پیش کمک نمایند.

بررسی چالش‌ها و ارائه راهکارهای موثر

به طور کلی، حضور در نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل شما را با چالش‌های این صنعت آشنا می‌کند. در هیچ کجای دنیا نمی‌توانید صنعتی را پیدا کنید که بدون چالش به کارهای خود ادامه می‌دهد. بروز چالش نشان‌دهنده این است که آن صنعت در مسیر رشد و ترقی قرار گرفته است و پله‌های موفقیت را یکی یکی طی می‌کند. در این نمایشگاه تمامی چالش‌ها به دقت بررسی می‌شوند و سپس اندیشمندان تلاش می‌کنند راهکارهای موثر را برای از بین بردن این چالش‌ها ارائه دهند. به همین دلیل، همواره به این موضوع اشاره می‌شود قدرت فکر و پتانسیل زیادی در دل این نمایشگاه نهفته است.

5

جذب سرمایه گذاران

یکی از اهداف بزرگ برگزاری هر نمایشگاهی از جمله نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل جذب سرمایه گذاران است. به طور کلی، صنعت پدافند غیر عامل مانند هر صنعت دیگری در دنیا نیازمند جذب سرمایه است و این سرمایه می‌تواند به رشد و ترقی کمک نماید. زمانی که این نمایشگاه برگزار می‌شود، سرمایه‌گذاران زیادی در آن حضور پیدا می‌کنند و همین امر باعث می‌شود محیطی پویا به وجود بیاید. طرح‌های توجیهی در این نمایشگاه ردوبدل می‌شوند و بسیاری از آنها منجر به فازهای عملیاتی و اجرایی در کشور می‌شوند که می‌تواند بسیار سودمند باشد.

سخن پایانی در مورد نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد نمایشگاه بین المللی صنایع بومی پدافند غیرعامل در سال 1402 در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده‌اید این نمایشگاه در اردیبهشت ماه و در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌گردد و میزبان تمامی کسانی است که در این صنعت فعال هستند. پتانسیل و قدرت این نمایشگاه بسیار بالاست و می‌تواند مسیر پیشرفت را نشان دهد. از طرف دیگر، چالش‌های این مسیر معرفی می‌شوند و اندیشمندان راهکارهای خود را برای رفع آنها ارائه می‌دهند و به پیشرفت کشور کمک می‌نمایند. در این نمایشگاه سرمایه‌گذاران زیادی حضور دارند.

منبع : https://ifna.ir/